Opinie

  1. Martyna Jędrkiewicz ★★★★★

    Jestem zachwycona jakością wykonanej usługi! Byłam już kolejny raz w tym salonie i zawsze wychodzę zadowolona, jednakże tym razem byłam u wyjątkowej stylistki. Jestem bardzo zadowolona pracą Pani Angeliki. Polecam serdecznie ♥️

  2. A ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Nikolę. Po wykonaniu paznokci żelowych wyszłam w 100% zadowolona. W salonie jest baaardzo duży wybór kolorów. W trakcie wykonywania usługi dogadywałyśmy szczegóły i poprawiałyśmy na bieżąco. Wszystko zostało wykonane bardzo starannie i dokładnie.

  3. Natalia ★★★★★

    Polecam miejsce. Bardzo fajny, “kobiecy” klimat. Na wejściu jest menu z drinkami. Można wybrać proseco, kawę czy wodę. Salon utrzymany w bardzo ładnym, estetycznym klimacie. Zarezerwowałam wizytę u pani Karoliny i chętnie później do niej wracałam. Zazwyczaj w tego typu miejscach lubię w trakcie wizyty czytać książkę i często nie mam ochoty rozmawiać. Tutaj pani Karolina super się sprawdziła, bo nie prowadziła na siłę ze mną small-talku. Duży plus! Ogromny wybór lakierów. W zasadzie każdy możliwy kolor jest dostępny.

  1. Natalia Andrysz ★☆☆☆☆

    Zdjęcie hybrydy… po frezarce było ok ale potem bezsensownie moje naturalne paznokcie zostały potraktowane najgrubszym pilnikiem i przepiłowane. Fatalnie wykonana usługa. Nie polecam

  2. Agnieszka Urbańska ★★★★★

    Bardzo ładne miejsce miła obsługa i dobrze wykonana usługa polecam

  3. Barbara Klient ★☆☆☆☆

    Sztywne miejsce ,brak prywatności ani jasnych zasad. Brak podstawowych kolorów lakierów oraz żeli ... Niechlujnie wykonana praca rąk, zostawione skórki brak podejścia do klienta brak muzyki brak rozmów.... Ukrainka która nazwała się stylistką nie rozróżnia grzybicy od siniaka z nadepnientego palca u nogi ...nie zna stop tancerek co powoduje że obraża klientów!... Musiałam iść do innego salonu który bez wachania zdiagnozował odcisk i usunął oraz wykonał pedicure jak należy. Co świadczy że obecna nazywająca się stylistką niema w ogóle doświadczenia.

  1. Kasia Dobek ★★★★★

    Najlepszy salon w Katowicach ! Od października chodzę do Pani Weroniki od której zawsze wychodzę bardzo zadowolona. To przede wszystkim profesjonalistka w każdym calu ! Dokładna, skrupulatna, precyzyjna, zawsze mila, uprzejma i przy tym wszystkim bardzo skromna ! Czasem nie muszę nic mówić, bo mam wrażenie ze czyta mi w myślach - doskonale już mnie zna i wie co lubię :) Jeśli ktoś szuka profesjonalizmu i pięknych paznokci to tylko w Nail Room Ligota :)

  2. Aleksandra Lisiecka ★★★★★

    Przemiła atmosfera, bardzo profesjonalna obsługa i najlepszy manicure hybrydowy jaki mialam od lat! Polecam z całego serca i bardzo dziekuje pani Karolinie za tak wspanialy serwis i jogę nadgarstków :)!

  3. Daria Domaradzka-Guzik ★★★★★

    Świetne miejsce. Byłam póki co, raz. Znalazłam ofertę pedicure na booksy. Duża przestrzeń, elegancko, miło. Ciekawie ulokowane fotele do pedicure. Wygodne oparcie. Świetne poręcze do oparcia stop. Wygoda dla każdego, zarówno klientki jak i kosmetyczki! Pyszna kawa. Miła obsługa. Podczas wizyty, postanowiłam skorzystać dodatkowo z hybryd. Jestem zadowolona. Polecam. Wrócę:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota)?

NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota) znajduje się przy Braci Mniejszych 4, 40-754 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota)?

Można skontaktować się z NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota) pod numerem +48 735 472 979

Jak można dotrzeć do NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota)?

Do NAIL-ROOM Paznokcie Katowice (Ligota) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements