Opinie

  1. Marysia Kłapacz ★★★★★

    Witam Maria że Syberki kosmetyczka fryzjerki są tak sympatyczne dokładne jestem niezmiernie zadowolona polecam

  2. Damian Szczepanik ★★★★★

    Chodzę od kilku miesięcy na obcinanie do pani Darii i bardzo tą panią cenie. Jest bardzo Dokładna i obcina bez pośpiechu przez co czuję się klientem zaopiekowanym a cena za usługę jest wporządku. Cięcie jest dokładne i dopieszczone że nigdy nie mogłem się do niczego przyczepić. Serdecznie polecam panią Darię.

  3. Ewa Sto ★☆☆☆☆

    2 godziny przed umówionym terminem odwołują wizytę bez żadnej skruchy i podania przyczyny. Po prostu wizyta odwołana i do widzenia. Jak udało mi się dopchac z pytaniem o ustalenie nowego terminu to usłyszałam, ze za kolejne 1,5 tygodnia. Żenada. Nigdy więcej nie wrócę. 5 gwiazdek należy się tylko i wyłącznie pani Emilli- mam nadzieje, ze odejdzie z tego badziewnego salonu i otworzy swój.

  1. slawek ★★★★★

    Polecam! Syn uwielbia wizyty u Pani Emilii, super podejście do dzieci! Daję 5 gwiazdek ;)

  2. Magdalena Wiórkowska ★★★★★

    Długo szukałam fryzjera, który będzie rozumiał moje potrzeby. W salonie Rusłana znalazłam - Pani Emilia zawsze potrafi wyczarować na mojej głowie fryzurę, która będzie mi się podobać. Atmosfera jest zawsze przyjazna, dużo uśniechu i serdeczności. Polecam

  3. KysiuOnDeRołd ★★☆☆☆

    Obsługa była bardzo dobra do momentu pojawienia się nowej fryzjerki. Chodziłem w cyklu miesięcznym od "poczatku" działalności w tym miejscu. Czas najwyższy na zmianę salonu fryzjerskiego. 1 osoba dorosła plus dwójka dzieci i Pani fryzjerka wymyśla że godzina może być mało na usługę gdzie średnio spędzaliśmy tam pol godziny na trzy osoby. No ale jak w dobie takiej konkurencji się marudzi do słuchawki no to wybaczcie,musimy się pożegnać.

  1. Marta Długosz ★☆☆☆☆

    Nie polecam,wizyta zajela godzine,wlosy strasznie krzywo obciete,w salonie wydawaly sie ok bo tak zostaly wymodelowane,80zl nie moje a i tak musze isc gdzie indziej zeby to poprawic.

  2. Magdalena ★★☆☆☆

    Solarium ok, jednak podcięcie końcówek kosztowało mnie 40 zł i pół godziny straconego czasu. Końcówki zostały zniszczone, całość bardzo nie równo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Piękna i Urody "RUSŁANA"?

Salon Piękna i Urody "RUSŁANA" znajduje się przy 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Piękna i Urody "RUSŁANA"?

Można skontaktować się z Salon Piękna i Urody "RUSŁANA" pod numerem +48 883 215 731

Jak można dotrzeć do Salon Piękna i Urody "RUSŁANA"?

Do Salon Piękna i Urody "RUSŁANA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements