Jestem skrajnie rozczarowana podejściem do pacjenta. Po pierwszej wizycie kanał został wyczyszczony, a wycena leczenia wyniosła ok. 2000 zł. Poprosiłam o rozłożenie leczenia na etapy, co w endodoncji jest normalną, powszechną praktyką. W większości przypadków ząb po opracowaniu kanałów można zabezpieczyć tymczasowo. Zamiast rzeczowego podejścia usłyszałam, że nie ma takiej możliwości i że wszystko MUSI być wykonane na jednej wizycie, ponieważ ząb jest ‘osłabiony’. Oczekiwałam elastyczności i elementarnego szacunku do realiów pacjenta. Niestety, nie otrzymałam ani jednego, ani drugiego.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Kondecka ★☆☆☆☆
-
Dorota Brzeziok ★★★★★
Trafiłam tu dzięki mężowi. Pani doktor Barbara Suwak, miła uśmiechnięta sympatyczna, pomocna zawsze wszystko wpierw wytłumaczy dopiero później działa. Obsługa także miła i uprzejma. Dużo plus za możliwość wizyty na NFZ choć czasem zdążą się że idziemy na NFZ a wychodzimy jednak z prywatnej.(Ale dla mnie to ok ) Dodzwonić się można bardzo szybko. Wizyty pilne są przyjmowane tego samego dnia za co duży plus, bo nikt nie lubi chodzić 2-3dni z bólem zęba. Ceny wizyt prywatnych nie są wygórowane za co dolejny plus. Polecam
-
Krystyna Nowak ★★★★★
Polecam. Trafiłam do stażystki Pani Mileny i jestem bardzo zadowolona. Plomba wymieniona, nic nie odstaje, nic nie wadzi. Cały zabieg przebiegał bardzo starannie, a nie łapu capu i gotowe. Pani bardzo delikatna, mimo braku znieczulenia, którego nigdy nie biorę, zabieg był dla mnie "przyjemny". Polecam ☺️
-
Katarzyna ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Trafiłam do dr Justyny z polecenia na leczenie kanałowe. Zabieg był całkowicie bezbolesny, wykonany bardzo profesjonalnie i w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Pani doktor była niezwykle miła, wszystko dokładnie tłumaczyła i dbała o mój komfort przez cały czas. Zdecydowanie polecam – świetne podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie!
-
Julia ★★★★★
Z całego serca polecam Panią dr Marlenę Kańtoch, uważam, że najlepsze co mogę powiedzieć to to, że Pani Doktor jest lekarzem na miarę 2025r. Panią Doktor charakteryzuje przede wszystkim dokładność, rzetelność i profesjonalizm. Trafiłam do Pani Doktor, jak się okazało po dokładnej wspólnej analizie, z kilkoma problemami około 5 lat temu. Wielokrotnie traciłam wypełnienie z jedynki, którą kiedyś nieszczęśliwie ukruszyłam.. nie dość, że nigdy nie byłam w pełni zadowolona z efektu wizualnego to wypełnienie wypadało wiele razy, aż do momentu gdy zrobiła je Pani Doktor - siedzi na miejscu od 5 lat i nie widać żadnej granicy pomiędzy moim zębem a wypełnieniem - jednym słowem marzenie, a myślałam już, że to niemożliwe. Miałam również ząb do ponownego leczenia kanałowego, zmiana pięknie się wygoiła, kontrolujemy to z Panią Doktor regularnie. Natomiast to co bardzo sobie cenię - zostało mi w pełni i w sposób bardzo zrozumiały wyjaśnione, że to wcale nie musi się udać. Wiedziałam przed podjęciem decyzji o całym ryzyku związanym z tą inwestycją. Poza tym miałam wykonanych wiele wypełnień, oczywiście po higienizacji, gdyż to Pani Doktor jako jedyna zwróciła mi uwagę na to, że zabieg ten jest bardzo istotny, a same wypełnienia były robione z użyciem mikroskopu, co całkowicie zmieniło moje podejście do sprawy. Na kontrolach mam robione RTG, które jak się dowiedziałam, pokazują czy między zębami są ubytki konieczne do leczenia czy też nie. W moim konkretnym przypadku większości ubytków między zębami, nawet tych, które nadawały się do leczenia, a nie tylko do obserwacji, nie było widać gołym okiem tylko właśnie na zdjęciach. Nigdy nie przypuszczałabym, że to tak ważne i powiedziałabym niezbędne, tak samo jak nitkowanie, o którym jako jedyna poinformowała mnie właśnie Pani Doktor. Jeszcze raz z całego serca polecam Panią dr Marlenę Kańtoch♥️
-
Inki ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo bałam się usunięcia ósemek. Doktor Pluta rozladował mój stres, dzięki czemu w trakcie zabiegu byłam spokojna. Wszystko przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Personel bardzo zaangażowany w leczenie. Myślę że nie mogłam trafić w lepsze ręce. Bardzo polecam!!
-
Daniel Myśków ★★★★★
Bardzo polecam, w pełni profesjonalna i miła obsługa w rejestracji. Dr Jakub Kaftan zajął się moim problemem z pełnym zaangażowaniem i odpowiednio wszystko wytłumaczył. Naprawdę świetne podejście do pacjenta i wykonywanej pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić i w razie potrzeby wrócę z przyjemnością.
-
Webmaster ★★★★★
Polecam Centrum Zdrowia A-dent. Bardzo miła obsługa. Pochwała przede wszystkim dla Pani doktor Kańtoch wraz z Paniami pomagającymi oraz Pana doktora Kaftana za szybkie i bezproblemowe usunięcie ósemki. Po tygodniu już prawie całkowicie zapomniałem, że ząb był usuwany. Ceny za uslugi raczej nie najniższe, ale warto! Profesjonalizm i podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie.
-
Krzysio Mielczarek ★★★★★
Do kliniki udałem się po tym jak poleciła mi ją znajoma. Pojechałem tam z mamą, która mimo wieku panicznie boi się dentystów. Na szczęście trafiła w ręce pana doktora Piotra i dzięki niemu nawet dwie ekstrakcje w czasie jednej wizyty przebiegły bez stresu. Pan doktor wykazał się niezwykłą empatią i cierpliwością, co jest niezwykle ważne przy nerwowym i wiekowym pacjencie. Mama była tak bardzo zadowolona, że zażyczyła sobie dalsze leczenie tylko i wyłącznie u pana doktora Pluty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka?
Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka znajduje się przy Rostka 7, 44-230 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka?
Można skontaktować się z Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka pod numerem +48 607 460 401
Jak można dotrzeć do Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka?
Do Centrum Zdrowia A-DENT Anna Gryczka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku