Opinie

  1. Tom Frn ★★★★★

    Załatwilem sprawę wypłaty świadczenia w 7 min z czego minuta czekania. Pani smutnawa ale dwa dobre słowa i się rozpogodziła .

  2. Andrzej ★★☆☆☆

    Cóż typowy moloch przyznam ze smutkiem iż jakość obsługi bardzo się pogorszyła, niby są numery kolejki, a i tak panuje bałagan ponadto nikogo to nie interesuje mimo zwrócenia uwagi na ten fakt.

  3. ARKADIUSZ WOJTEK ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa

  1. Marzanna Kowalska ★★★★★

    Bardzo miły ,cierpliwy i kompetentny personel. Polecam

  2. Dan John ★☆☆☆☆

    Oszusci emeryyalnego funduszu i zlodzieje.Wystrzegajcie sie ludzie tych oszustw.Przy emeryturze was ograbia dadza wam polowe.Mam nadzieje ze wszystkie pzu zamkna kiedys calkowicie albo spala ludzie.

  3. Mirek Rowinski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa klienta i żeczowa informacja odnośnie ubezpieczenia mieszkania oraz kolizji samochodu...polecam!!

  1. Rafal P ★★☆☆☆

    Z tą minutką oczekiwania i miłą obsługą to kogoś fantazja poniosła... to już w ZUS Wodzisław mają lepszą obsługę niż w tym oddziale. Większość osób, które obserwowałem gubi się również w ich systemie biletowym, dochodząc do niewłaściwego okienka są odsyłane do pobrania nowego biletu i ustawieniu się na końcu kolejki, dwójka pracowników czeka non stop na klientów w sprawie sprzedaży ubezpieczeń- a skoro takich nie ma to nie przejmują się tym, że w kolejce do innych okienek stoi kilkanaście osób. Przy małej kolejce na załatwienie sprawy innej niż wpłata pieniędzy (bo kasa akurat działa bez zarzutów) trzeba mieć pół godziny.

  2. Witold Jagielko ★★★★★

    Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Panie cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania.

  3. Tadeusz Nicpon ★☆☆☆☆

    Płacę składki od roku 1970 nigdy nie miałem wypadku do 2013r.Kiedy uleglem wypadkowi za granicą we Francji byłem leczony 3 lata i jeden miesiąc. Po 2 latach zgłosiłem tylko pani mnie nie zarejestrowała pod moją nie świadomość mówiąc że kiedy zakończy się leczenie doniose orzeczenie lekarskie to dopelnimy oświadczenie. Minęło 3 lata i trzy miesiące dostarczyłem pełną dokumentację. Pani urzędnik odpowiada że minęło 3lata i z automatu sprawa się przedawnia. Odszkodowanie mi się nie należy. Zaniedbanie może celowe niezarejestrowana sprawa przez urzednik p. Markowska w Jastrzębiu Zdrój skutkuje w pozbawieniu mnie i tak nie zbyt dużego odszkodowania. We Francji już dawno bo pierwsze pieniądze płynęły w trakcie choroby .Ciężko w naszym kraju domagać się własnych praw skoro za każdym spotkaniem interpretacja prawa jest inna.Nie wystarczy być obywatelem trzeba być jeszcze prawnikiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Oddział PZU?

Oddział PZU znajduje się przy Warszawska 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Oddział PZU?

Można skontaktować się z Oddział PZU pod numerem +48 323 082 123

Jak można dotrzeć do Oddział PZU?

Do Oddział PZU można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements