Opinie

  1. Art Bik ★☆☆☆☆

    Tragedia najgorsi dentyści w Piekarach. Odkąd odszedł doktor Kałuża zeszło na psy.Trzy razy chodziłem z tym samym zębem do kontroli bo ciągle wypadała plomba aż w końcu musiałem zmienić gabinet. Odradzam ten gabinet

  2. Damian Stokłosa ★☆☆☆☆

    Nie polecam tam wizyt a w szczególności przez NFZ ponieważ jak już uda się ustalić termin to dzwonią 5 razy i zmieniają terminy bo jednak Pani doktor w naszym dniu postanowiła przyjmować prywatnie . Brak poszanowania czasu i profesjonalizmu .

  3. Sonia Si ★☆☆☆☆

    Nie polecam leżącej wizyty u dentysty p. Oliwi ponieważ nie potrafi założyć opaski na ząb żeby prawidłowo założyć wypełnienie pomiędzy zębami. Dziąsło przeszło katusze. Prawie godzinę trwała wizyta. Niestety czas pożegnać Duo Dental.

  1. Roksana S ★★☆☆☆

    Doktor Czok profesjonalista na wysokim poziomie. Dobro i wygodę pacjenta stawia na pierwszym miejscu czego niestety nie można powiedzieć o jego młodej dentystce, która na pierwszym miejscu stawia jedynie swoją wygodę i ego. Pacjentom każe na siebie czekać 16 minut choć byliśmy pierwszymi pacjentami (rozumiem nie wszyscy lubią pić zimna kawę ale można wypić ją w domu) gdy pacjent spóźni się 13 minut już ma focha i każe czekać pomimo że mieliśmy umówione dwie wizyty. Po prostu nie wyszła jeszcze mentalnie z liceum. Szkoda bo psuje tylko opinie swojemu pracodawcy.

  2. Jacus Placuss ★☆☆☆☆

    Na leczonych zębach pojawiła się próchnica wtórna przez źle założone plomby.

  3. Kasia PP ★☆☆☆☆

    Doktor Pawłowski to JEDYNY przyjazny i kompetentny stomatolog w tym miejscu. Niestety bardzo często są opóźnienia, dalekie terminy i dosyć drogo. Wyjątkowo niemiła młoda rejestratorka czarna w okularach. Ogólnie szału brak.

  1. A Żet ★☆☆☆☆

    Odradzam to miejsce zdecydowanie, a w szczególności dr Kuczerę, która nie powinna być lekarzem. Zero podejścia do pacjenta, przy wiertaniu zahacza o inne zęby rozmawiając z asystentką. Jej mina na wejściu od razu zniechęca, przy hodzi do pracy jakby z łaską. Źle zlokalizowała ból zęba, przez co usunęłam niepotrzebnie ósemkę zatrzymaną chirurgicznie. W międzyczasie zażyłam masę antybiotyków, ponieważ nie dawałam rady z bólu, szczególnie w nocy… Gdy sie kładłam, ból był nie do zniesienia. Musiałabym spać na stojąco, aby to przeżyć w miarę. Zażyłam masę silnych leków przeciwbólowych, które nie pomagały, miałam zniszczony urlop, nerwy, a w efekcie mogłam dostać sepsy lub sapalenia opon mózgowych, ponieważ okazało się, że bolący ząb to nie ósemka zatrzymana ale siódemka górna, która miała ropę i nadawała się do leczenia kanałowego. Za tego zęba pani doktor skasowała mi prawie 300zł, rozwiercając mi to jak powiedziała: „na moje życzenie, bo na tym zębie nic nie widzi”. Starając się o zwrot gotówki, jej nie dostałam. U innego dentysty diagnoza w 1 min. Postawiona od razu po zadaniu dwóch prostuch pytań: Czy ból nasila się w nocy i czy boli przy stukaniu w niego. Prosty dialog, który doprowadził do dobrej diagnozy i pozbycia się bólu po 4 miesiącach męki. Z DALEKA OD TEJ PRZYCHODNI I TEJ PANI „DOKTOR”.

  2. Adrian Żymła (CodeGeek) ★☆☆☆☆

    Żona w czerwcu tego roku była u Pani Kuczery z bólem zęba, Pani Doktór stwierdziła ówdzie że ból powoduje ząb nr 8, na dole ktory jest do chirurgicznego usuniecia. Żona zasugerowała, że to może być 7 górna, bo tak promieniował ból, ale do końca nie jest pewna (wiadomo ból zębów pulsuje). I tutaj Pani doktór przeszła samą siebie zdaniem „Jak Pani chce to możemy ten ząb otworzyć, ale ja tu nic nie widzę na nim”, po czym żona się zgodziła. Pani kuczera tylko razwiertała ząb i nałożyła kilka powierzchni za kwotę 290 zł i odesłała żonę do domu. W między czasie ból dalej był, zadzwoniła po antybiotyk ponieważ z bólu nie mogła wytrzymać ani spać (ból nasilał sie w nocy, spała z zimnym okładem na twarzy, zażyła masę ketonali, które nie pomagały, bo w zębie była ropa- mogło dojść do sepsy lub zapalenia opon mózgowych). Antybiotyk pomogl znow na chwile aby na urlopie nie czula bólu. Żona umówiła się na chirurgicznie usunięcie zęba 8, po jego usunięciu ból nie minął, myslala ze dalej boli po tym usunieciu, brala urlop by jezdzic sprawdzac czy dobrze sie goi i okazalo sie wszystko jest ok. Poleciłem wtedy małżonce aby pojechała do Centrum Medyczno-Kosmetologiczne Rogoźnik’ serdecznie polecam Pan Doktor, Najlepszy Stomatolog jakiego poznałem i który wyprowadził mi wszystkie zęby. Na Rogoźniku stwierdzono, że ząb który podejrzewała moja żona od początku jest do kanałowego leczenia (lekarz bez przeswietlenia zadal 2 pytania: czy ból jest w nocy nasilony- powiedziala ze tak i ze boli przy stuknieciu w niego) dostala trucizne na zeba i od 2 tygodni zyje bez potwornego bolu zeba. Żona udała się z reklamacją oraz chęcią odzyskania pieniędzy za niewłaściwą diagnozę oraz usługę. I tutaj mamy kolejny hit bo jest zbywana przez właściela od tygodnia, na początku tygodnia miała dostać telefon z decyzją reklamacyjną jakby tutaj była niewiadomo jaka filozofia w podjęciu właściwej decyzji. Żona wizytę u dentysty mogła przepłacić życiem !! Nie mowiac o ilosci antybiotykow, ktore zazyla przed wyrwaniem niewlasciwej ósemki, lekow silnych przeciwbolowych i nieprzespanych nocy. Odradzam tą poradnie zdecydowanie, a podejscie dr Kuczery z wiecznie zmeczona i strutą miną, nie zachęca. Ja tez nieraz korzystalem z jej uslug i rowniez odradzam !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DUO-DENTAL Centrum Stomatologii?

DUO-DENTAL Centrum Stomatologii znajduje się przy Marii Curie-Skłodowskiej 81, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DUO-DENTAL Centrum Stomatologii?

Można skontaktować się z DUO-DENTAL Centrum Stomatologii pod numerem +48 600 151 008

Jak można dotrzeć do DUO-DENTAL Centrum Stomatologii?

Do DUO-DENTAL Centrum Stomatologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements