Opinie

  1. Anna Znamirowska ★★★★★

    Polecam panią doktor przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta w każdym wieku. Znam dzieci, które dopiero w tym gabinecie poczuły się bezpiecznie i pozwoliły się leczyć. Poza tym gabinet jest nowocześnie wyposażony i oferuje zabiegi ortodontyczne i chirurgiczne we współpracy ze świetnymi specjalistami.

  2. Anna Kowalska ★★★★★

    Serdecznie dziękuję za wyleczenie ząbków mojego syna :) na pewno będziemy stałymi pacjentami Pani Doktor. Polecam w 100 procentach :)

  3. Mati ★☆☆☆☆

    Nie polecam. W dzieciństwie złe rozpoznanie wady zgryzu i leczenie aparatem stałym u Pani Leś. Dzisiaj ponownie musze mieć założony aparat oraz operacje zgryzu. Wizyty, aparat ogromne koszty poszły na marne. Nie pozdrawiam.

  1. Łukasz Trocha ★★★★★

    Pani Leś jest bardzo właściwą osobą w wykonywanym przez siebie zawodzie. Ma świetne podejście do pacjenta jak również rzetelnie i profesjonalnie tłumaczy wszelkie niejasności. Fajnie, że można jeszcze spotkać tak profesjonalne osoby.

  2. Aleksandra Wołoszczak ★★★★★

    Najlepsza stomatolog, najlepiej zajmujaca se dziećmi. Syn boi się wizyt u stomatologa, a Pani doktor sprawiła, że pozwolił się obejrzeć, a nawet "operować " przy ząbkach. Dla nad to duża ulga, dla dzieci jeszcze większa. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor.

  3. Ren Ba ★★★★★

    Najlepsza stomatolog, z dużą wiedzą i doświadczeniem, każde leczenie zakończone sukcesem. Polecam zdecydowanie !

  1. grzegorz n ★★★★★

    Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt .Bardzo mile i profesjonalne podejście do pacjenta, czułem się w pełni komfortowo a to jest bardzo ważne , zdecydowanie Polecam Panią stomatolog i oczywiście wystawiam z czystym sumieniem 5 gwiazdek :)

  2. Bronisława Szynalik ★★★★★

    Przepraszam bardzo Panią Doktor za słabą ocenę,nieświadomie żle wybiłam gwiazdki . Nie jestem biegła w posługiwaniu się telefonem i myślałam że jeden pacjent to jedna gwiazdka.Życzyłabym wszystkim pacjentom takiej usługi w gabinecie dendystycznym jak w gabinecie Doktor Alicji .Wyrozumiała, cierpliwa, spokojna i wrażliwa na ból pacjenta. Jeszcze raz przepraszam i polecam wszystkim potrzebującym pomocy Doktor ALICJĘ LEŚ-SMOLARCZYK.Gdyby było 10 gwiazdek więc dałabym 10 gwiazdek.

  3. BEATA ABRAM ★★★★★

    Wspaniała Pani doktor, ma super podejście do maluchów, dziękuję serdecznie i polecam w 100 procentach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet?

Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 4, Osiedle Śródmieście, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet?

Można skontaktować się z Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet pod numerem +48 668 013 918

Jak można dotrzeć do Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet?

Do Leś-Smolarczyk Alicja, lek. stomatolog. Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements