Opinie

  1. Marek ★★★★★

    Rewelacja !! Podejście do pacjenta bardzo troskliwe byłem z wnukiem ośmiolatkiem opieka zaczyna się od wejścia do gabinetu, cała procedura leczenia w super atmosferze Pani doktor i asystentka gołębie serca

  2. Małgorzata Kamińska-Plaza ★★★★★

    Pani Doktor Ewa Monkos to niezwykła lekarka, fachowiec, profesjonalna i cierpliwa. Leczenie bez bólu, z pełną empatią. Szczerze polecam!

  3. Maria Machnik ★★★★★

    Pani Doktor Ewa to absolutnie wyjątkowy stomatolog – najlepszy specjalista, z jakim miałam do czynienia. Niezwykle profesjonalna, dokładna i kompetentna, a przy tym ciepła, empatyczna i pełna zrozumienia. Potrafi stworzyć atmosferę, w której nawet najbardziej zestresowany pacjent poczuje się spokojnie i bezpiecznie. Wspaniała osoba i prawdziwa pasjonatka swojego zawodu. Serdecznie polecam – to lekarz z powołania!

  1. Aleks Andra ★☆☆☆☆

    Nie polecam na wizyty adaptacyjne z małym dzieckiem. Poszłam z 3 letnim synek i jedyne co zobaczył to bajkę... Zero pokazania gabinetu, zero pokazania mu jak powinien dbać o ząbki, zero rozmowy z synem... Jedynie wywiad ze mną, który był totalnie zbędny, bo szłam na wizytę adaptacyjną, aby oswoić się z gabinetem, a nie leczyć zęby, które ma zdrowe... Nie tak powinna wyglądać taka pierwsza wizyta. I albo akurat panie miały zły humor, albo nie mają podejścia do dzieci. Była z nami 5 letnia córka, która grzecznie czekała w poczekalni. Po jednym tekście od pani asystentki, córa się rozpłakała jeszcze w poczekalni i całe popołudnie nie umiała sobie poradzić z emocjami. No nie polecam. Dodaję po komentarzu: córka nie chciała nagrody, chciała tylko zobaczyć pudełko. Rozumiem, że jej się nie należało, bo nie ona była pacjentem, ale za oglądanie się nie płaci, prawda? I swoją drogą: nagrody mogłyby być bardziej przemyślane niż jakieś badziewia za 3 zł z Aliexpress..Czasem lepiej niż nie dać, niż takie coś. Sygnalizowałam, że nie chcę bajek dla syna, bo nie po to tam przyszłam, ale usłyszałam tylko "takie mamy procedury". Widziałam jak syn siedział na fotelu i pani asystentka z nim próbowała rozmawiać, ale on oglądał bajkę, więc cała reszta już się nie liczyła... Na pytanie co zobaczył w gabinecie: 5 minut bajki za 200 zł... Po wyjściu spytałam syna czy widział jakieś narzędzia, które były obok: powiedział, że nic nie widział.

  2. Daria Pasternak ★★★★★

    Polecam z całego serca wizyty u Doktor Ewy ! U innych "specjalistów" nabawiłam się fobii i wizyty u stomatologa zawsze były dla mnie stresujące . Pani Ewa zawsze dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i zawsze wita pacjenta z uśmiechem. Podczas wizyty nic mnie nigdy nie bolało, a Pani Doktor stara się aby wizyta przebiegła szybko, sprawnie, miło i bezboleśnie! Polecam gabinet dla tych małych i dużych pacjentów!

  3. Anna Mikołajczyk ★★★★★

    Od najmłodszych lat nasza trójka dzieci jest od opieką Pani Doktor. Bardzo lubią chodzić do dentysty i mają pozytywne skojarzenia z gabinetem - dzięki Pani Ewie! gorąco polecamy!

  1. Adrian Koziel ★★★★★

    Profesjonalne podejście Pani dentystki oraz asystentki. Bardzo miła atmosfera. Polecam każdemu kto czuje obawy przed dendystą. Kiedyś bałem sie wizyt u dentysty lecz to już przeszłość . Wszystkie zabiegi bezbolesne . Serdecznie polecam

  2. Mac Jar ★★★★★

    Chodzę z moim dzieckiem do Pani Doktor od 3 lat i to był najlepszy wybór jeżeli chodzi o dentystę. Wszystko zawsze przebiega bezboleśnie oraz szybko. Młody jest zawsze zadowolony :) Gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia - Ewa Monkos?

Stomatologia - Ewa Monkos znajduje się przy Strażacka 8, 41-902 Bytom, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia - Ewa Monkos?

Można skontaktować się z Stomatologia - Ewa Monkos pod numerem +48 795 429 260

Jak można dotrzeć do Stomatologia - Ewa Monkos?

Do Stomatologia - Ewa Monkos można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements