Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny! Panuje tu bardzo przyjazna i komfortowa atmosfera, dzięki czemu podczas wizyt udaje mi się mniej stresować niż gdziekolwiek indziej. Cały personel ma świetne podejście do pacjenta – wszystko jest dokładnie pokazywane, tłumaczone, a każda prośba traktowana z pełnym zrozumieniem. Zabiegi są wykonywane fachowo, z ogromną starannością oraz dbałością o komfort.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Rakowski ★★★★★
-
Marek Wolny ★★★★★
Miałem przyjemność skorzystać z usług Pani Kornelii w zakresie higienizacji dentystycznej i jestem bardzo zadowolony z efektów. Zabieg został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Pani Kornelia pracuje profesjonalnie, dokładnie wyjaśnia kolejne etapy oraz dba o komfort pacjenta przez cały czas trwania wizyty. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania – zęby są idealnie oczyszczone, a cały zabieg przebiegł w miłej i spokojnej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Kornelię każdemu, kto szuka usług na najwyższym poziomie.
-
Dominika Lesiak ★★★★★
Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie u dr Dziankowskiego. Było to leczenie kanałowe pod mikroskopem. Pan doktor jest bardzo profesjonalny, empatyczny i jest godnym polecenia specjalistą. Mam różne doświadczenia z dentystami (niestety dużo niemiłych), a tutaj w gabinecie czułam się bardzo spokojnie i komfortowo, dobrze zaopiekowana. Polecam serdecznie!
-
Wojciech S. ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z opieki. Każda wizyta jest bardzo profesjonalna - wytłumaczony zakres leczenia, zero bólu, zęby jak nowe. Zauważalnie wyższy poziom od gabinetów, w których leczyłem się do tej pory. Zdecydowanie polecam.
-
Joanna Łubina ★★★★★
Leczenie w Primomedicus to zdecydowanie nowoczesna stomatologia. Całe leczenie przebiegło sprawnie, komfortowo a przede wszystkim bez bólu. Zarówno leczenie endodontyczne prowadzone przez dr Dziankowskiego jak i stomatologia zachowawcza , podczas której byłam pod opieką dr Chabior na każdym etapie było szczegółowo wyjaśniane, mogłam też zapytać o nurtujące mnie kwestie stomatologiczne. Zależało mi na kompleksowym leczeniu podczas jednej wizyty i takie właśnie zostało przeprowadzone, co dla mnie jako pacjentki było dużą oszczędnością czasu. Podczas leczenie wykorzystywany jest mikroskop, co w znaczący sposób poprawia precyzję zabiegu i tym samym komfort pacjenta. Gabinet już od wejścia jest nowoczesny i gustownie urządzony. Bardzo miły i pomocny personel już od recepcji, przez Panią która potwierdzała wizyty czy Panie asystentki stomatologiczne. Na zakończenie leczenia zostały wykonane od razu na miejscu w gabinecie panorama całej szczęki oraz zdjęcia punktowe leczonych zębów. Primomedicus to zdecydowanie gabinet, w którym leczenie może przebiegać spokojnie, profesjonalnie i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie dla pacjenta. Na uwagę i pochwałę zasługują zgody na przeprowadzenie leczenia, gdzie jeszcze przed zabiegiem Pacjent szczegółowo i na piśmie jest informowany o wszelkich możliwych i potencjalnych ryzykach wynikających z podejmowanej procedury stomatologicznej. Później już w gabinecie zarówno dr Dziankowski jak i dr Chabior upewniają się, że pacjent wszystko rozumie i czy nie ma dalszych pytań. Co ważne możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu zaraz przy samym gabinecie, chociaż lokalizacja pozwala łatwo dotrzeć także transportem publicznym. POLECAM serdecznie Zespół Primomedicus to świetni specjaliści, a przy tym atmosfera i uśmiech w gabinecie sprawia, że Pacjent może się zrelaksować nawet podczas skomplikowanego czy długiego leczenia.
-
Agnieszka Raniszewska ★★★★★
Bardzo polecam placówkę Primomedicus. Czułam się mocno zaopiekowana od początku do końca. Pani Kasia z recepcji Bardzo sympatyczna i pomocna. Doktor Karolina bardzo dokładna i delikatna. Doktor Wojciech dba aby zabieg był wykonany komfortowo i bezboleśnie. Podziękowania także dla Pani Kornelii za dokładne tłumaczenie techniki mycia zębów. Gorąco polecam
-
Justyna Dyksińska ★★★★★
Placówka primomedicus to miejsce jak najbardziej godne polecenia :) począwszy od Pań w rejestracji które są bardzo pomocne, a w szczególności Pani Kasia która od samego początku się mną zajęła. Od pierwszej rozmowy do pierwszej, a później kolejnych wizyt czułam się zaopiekowana :) to właśnie Pani Kasia skierowała mnie do Pana doktora Wojciecha Sepielaka i to był strzał w dziesiątkę :) Pan doktor ma anielska cierpliwość, potrafi słuchać i dokładnie tłumaczy co i jak będzie wykonywał. To co mnie bardzo ujęło i jest dla mnie bardzo ważne to fakt że atmosfera panującą w gabinecie powoduje że pacjent czuje się bardzo komfortowo. Pan doktor dba również o to żeby nic a nic nie bolało:) poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba w danym momencie. jestem zachwycona efektem pracy Pana doktora :) polecam Primomedicus każdemu kto ma zle doświadczenia z dentystami i chce się przekonać że można wyjść z gabinetu z uśmiechem na twarzy :)
-
Agnieszka W ★★★★★
Dr Dziankowski to wysokiej klasy specjalista. Bardzo dokładny i empatyczny. Panie asystentki zadbały o to, żeby moja wizyta przebiegła bez stresu. Zdecydowanie najlepsza klinika w Katowicach.
-
Katarzyna Żelek ★★★★★
Pani doktor Katarzyna Chabior jest świetną specjalistką. Leczę się u niej od lat. Opracowuje i dokładnie omawia plan leczenia dzięki temu nigdy nie jesteśmy zaskoczeni i zawsze wiemy co będzie robione, jak i dlaczego. Przy tym Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam wizyty u Pani doktor.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Primomedicus sp. z o.o.?
Primomedicus sp. z o.o. znajduje się przy Sobieskiego 10, 40-082 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Primomedicus sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Primomedicus sp. z o.o. pod numerem +48 322 555 511
Jak można dotrzeć do Primomedicus sp. z o.o.?
Do Primomedicus sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku