Opinie

  1. X C ★★★★★

    Wizyta w tej klinice to czysta przyjemność. Obsługa jest bardzo uprzejma, a rejestracja prosta i szybka. Lekarze podchodzą indywidualnie do pacjenta, dokładnie wyjaśniając wszystkie zalecenia i możliwości leczenia. Doceniam też komfortowe warunki i profesjonalne podejście całego zespołu. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.

  2. grader100 ★★★★★

    Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera. Rejestracja przebiega sprawnie, a personel jest pomocny i życzliwy. Lekarze wszystko dokładnie tłumaczą, poświęcają pacjentowi czas i podchodzą do problemów z dużym zaangażowaniem. Widać dbałość o komfort pacjenta oraz dobrą organizację pracy. Zdecydowanie polecam.

  3. Piotrek ★★★★★

    Klinika Borczyk jest to miejsce na najwyższym poziomie, od wejścia do kliniki pacjent czuje się zaopiekowany. Dr. Borczyk znalazł przyczyny moich dolegliwości bólowych na które nie zwracano uwagi w innych placówkach, zostało zaplanowane leczenie wraz z przedstawionym szczegółowym kosztorysem zabiegów. Przeszedłem w klinice leczenie zachowawcze oraz kanałowe bez żadnych dolegliwości bólowych. Została mi też usunięta pod mikroskopem w narkozie przez Dr. Kamilę Gądek dolna zatrzymana 8 której w innych placówkach nie chciano usunąć przez zagrożenie złamania żuchwy i możliwość uszkodzenia nerwu zębodołowego. Moje problemy z migrenami i zatokami minęły. Wszystkie zabiegi odbyły się bez żadnych dolegliwości bólowych a opieka nad pacjentem oraz szczególnie po zabiegu jest na najwyższym poziomie. Pacjent jest tam na pierwszym miejscu i widać to na każdym etapie leczenia więc warto zapłacić cenę za ich profesjonalne podejście.

  1. Natalia Wójcik ★★★★★

    Z całego serca polecam klinikę Borczyk, a w szczególności Panią Doktor Kamilę Gądek. Miałam ogromne obawy przed usunięciem mojej lewej dolnej zatrzymanej ósemki, ponieważ stykała się z nerwem zębodołowym. Na szczęście trafiłam na niesamowicie profesjonalną Panią doktor - Kamilę jak i cały zespół (w tym przecudowną Panią anestezjolog i pielęgniarkę). Narkoza jak i cały zabieg przeszedł sprawnie i na najwyższym poziomie, ponieważ klinika posiada mikroskop jak i TK3D, dzięki czemu Pani doktor mogła ocenić jak dokładnie usytuowana jest ósemka. Byłam w szoku jak sprawnie i bezproblemowo przeszedł zabieg i cała procedura gojenia się rany. W klinice Borczyk usuwanie ósemek (nawet tych najtrudniejszych) to sama przyjemność! Bardzo dziękuję Paniom pielęgniarkom, Paniom z recepcji, zespołowi anestezjologicznemu oraz Pani Doktor Kamili! Dzięki Wam czułam się doskonale zaopiekowana i zrozumiana. Na pewno do Was wrócę na ekstrakcję kolejnych ósemek! Każdemu polecam z całego serca.

  2. Anita Anitamta ★★★★★

    Cudowna klinika. Pełen profesjonalizm. Ceny owszem są wysokie ale za taką jakość aż chce się płacić . Bardzo rzetelne informacje od specjalistów, bardzo miła obsługa , zabieg w narkozie - czysty relax, po zabiegu praktycznie zero dyskomfortu i bólu. W takie ręce warto się oddać. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za cudowną obsługę i opiekę .

  3. Shalafi 666 ★★★☆☆

    Trzy gwiazdki wyłącznie dlatego, że wybielanie w gabinecie zostało wykonane bardzo dobrze, za cenę normalną jak na wybielanie laserowe i w miłej atmosferze. Efekty się utrzymują. Chciałam wykonać tez resztę zabiegów by uzyskać idealny efekt - co wymagałoby licowek, koron, wymiany wypełnień. Niestety nie zrobię tego, przy wizycie mającej na celu ocenę, co miałoby być potrzebne, poprosiłam o małe wypełnienie ukruszonej jedynki. Małe wypełnienie zostało wycenione na... Ponad 800 zl. Tak, jakieś 4 razy tyle niż w standardowym gabinecie. Ja rozumiem użycie roznych materialow, sprzętu, ale to jest gruba przesada. Nie przyszło mi nawet do głowy, że to mogłoby tyle kosztować (na stronie cennika nie ma, ciekawe dlaczego). Jakbym wiedziala, to od razu na resztę rzeczy umówiłabym się do innego gabinetu. Za zrobienie zdjęcia rtg plus doslownie 10 min patrzenia mi w zęby zapłaciłam 380 zl. Przesada. Normalnie dałabym 1 gwiazke, ale pani higienistka nadrabia za całą klinikę.

  1. Tomasz Dąbrowski ★★★★★

    Zawsze można liczyć tu na pierwszorzędną obsługę, która dba o pacjenta na każdym kroku. Klinikę wyróżnia kompleksowość usług, a także indywidualne podejście do pacjentów. Warto zauważyć, że pracują tu wybitni specjaliści w swoich fachu i bez obaw można im powierzyć swoje zęby by cieszyć się pięknym, a przede wszystkim zdrowym uśmiechem

  2. Witold Wandziak ★☆☆☆☆

    Kilka miesięcy jeżdżenia do Katowic, wydane prawie 20 tysięcy, a ja dalej wstydzę się uśmiechać. Wszyscy mówią, że górna jedynka (korona) bardzo różni się od pozostałych zębów.. jest zwyczajnie pomimo kilku korekt żółta. Miało być tak pięknie, a wyszło fatalnie.

  3. Irena Irena ★★★★★

    Fantastyczna klinika. Cały personel doskonały. Pan Roman wszystko dobrze wytłumaczył.

  1. Zygmunt Kubas ★★★★★

    Klinika stomatologiczna o bardzo wysokich standardach obsługi klienta. Profesjonalnie przygotowani lekarze oraz super wyposażone gabinety. Wykonywałem u nich implanty i wyszły bardzo ładnie, nie widać różnicy. Cała usługa wykonana bardzo starannie i w konkurencyjnej cenie. Wielkim plusem jest dożywotnia gwarancja na implanty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j.?

Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j. znajduje się przy Czajek 5a, 40-533 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j.?

Można skontaktować się z Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j. pod numerem +48 322 037 425

Jak można dotrzeć do Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j.?

Do Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp. j. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements