Nie Pokecam Usług Stomatologicznych u Pana Grzegorz Tłumaczy Kłamliwe o tym Co Pacient ma źle... Nie polecam niszczy zęby zdrowe mówiąc iż są zepsute Nie wystawia Paragonu za leczenie
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Gawęda ★☆☆☆☆
-
Martin Stankiewicz ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Pan Grzegorz zrobił mi 3 plomby i usunął ósemkę w zaledwie 30 minut. Wszystko bardzo sprawnie, miło i bezproblemowo. Jeśli szukasz człowieka który zna się na swojej robocie to dobrze trafiłeś.
-
Karolina Bronecka ★★★★★
Bardzo a to bardzo polecam doktora Pana Grzegorza który wziął mnie pod swoją opiekę. Zawsze bałam się dentystów i to niesamowicie, ale tam pokazano mi że wcale nie ma się czego bać. Teraz mam piękny uśmiech i jestem mega zadowolona! Nie wyobrażam sobie następnym razem pójść gdzieś indziej. Także ludziska.. Jesteście w najlepszych rękach! Jestem wdzięczna że mogłam trafić na takich profesjonalistów. Dziękuję ❤️
-
St Tu ★★★★★
U Pana doktora Grzegorza Kocjana leczę się od kilku lat. Dźwięki jego podejściu do pacjenta wyzbyłem się strachu przed dentystą. Zęby leczy dobrze i bezboleśnie, a ceny są naprawdę konkurencyjne. I co ważne. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy.
-
Agata Kulig ★★★★★
Jeśli bardzo boisz się dentysty z czystym sumieniem polecam doktora Grzegorza Kocjana .Przyjmuje najbardziej rozhisteryzowanych i panikujacych pacjentów.Wykazuje empatię i stara się odwrócić uwagę od tego co musi zrobić .Nie szukaj nikogo innego to lekarz na szóstkę.
-
Krzysztof Herok ★☆☆☆☆
Pan Grzegorz Kocjan przyjmuje w przychodni w Wilamowicach, po pierwszej mojej i zarazem ostatniej wizycie w gabinecie stomatologicznym zostałem potraktowany jak intruz ,nie pacjent!! Chodziło o poprawę jakości protezy, ...po krótkich i bardzo niedbałych oględzinach powiedział..cytuje " ja tego się nie podejme, bo nie wiem czy ja to dobrze zrobię"!! Po czym opuściłem gabinet !!!
-
Rafal Ogieglo ★★★★★
Bardzo polecam. Pan Grzegorz jest super fachowcem. Cała rodzina leczy zęby już od 15 lat. Zawsze szybko i bez bólu. Cenny niższe niż u innych stomatologów w Oświęcimiu.
-
Marta Urbańczyk ★★★★★
Profesjonalne i bezbolesne leczenie oraz wysoka estetyka wykonania w komfortowych warunkach. Od lat korzystam i gorąco polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?
Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 4, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?
Można skontaktować się z Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 338 440 768
Jak można dotrzeć do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?
Do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku