Opinie

  1. Sebastian Gawęda ★☆☆☆☆

    Nie Pokecam Usług Stomatologicznych u Pana Grzegorz Tłumaczy Kłamliwe o tym Co Pacient ma źle... Nie polecam niszczy zęby zdrowe mówiąc iż są zepsute Nie wystawia Paragonu za leczenie

  2. Martin Stankiewicz ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Pan Grzegorz zrobił mi 3 plomby i usunął ósemkę w zaledwie 30 minut. Wszystko bardzo sprawnie, miło i bezproblemowo. Jeśli szukasz człowieka który zna się na swojej robocie to dobrze trafiłeś.

  3. Karolina Bronecka ★★★★★

    Bardzo a to bardzo polecam doktora Pana Grzegorza który wziął mnie pod swoją opiekę. Zawsze bałam się dentystów i to niesamowicie, ale tam pokazano mi że wcale nie ma się czego bać. Teraz mam piękny uśmiech i jestem mega zadowolona! Nie wyobrażam sobie następnym razem pójść gdzieś indziej. Także ludziska.. Jesteście w najlepszych rękach! Jestem wdzięczna że mogłam trafić na takich profesjonalistów. Dziękuję ❤️

  1. St Tu ★★★★★

    U Pana doktora Grzegorza Kocjana leczę się od kilku lat. Dźwięki jego podejściu do pacjenta wyzbyłem się strachu przed dentystą. Zęby leczy dobrze i bezboleśnie, a ceny są naprawdę konkurencyjne. I co ważne. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy.

  2. Agata Kulig ★★★★★

    Jeśli bardzo boisz się dentysty z czystym sumieniem polecam doktora Grzegorza Kocjana .Przyjmuje najbardziej rozhisteryzowanych i panikujacych pacjentów.Wykazuje empatię i stara się odwrócić uwagę od tego co musi zrobić .Nie szukaj nikogo innego to lekarz na szóstkę.

  3. Krzysztof Herok ★☆☆☆☆

    Pan Grzegorz Kocjan przyjmuje w przychodni w Wilamowicach, po pierwszej mojej i zarazem ostatniej wizycie w gabinecie stomatologicznym zostałem potraktowany jak intruz ,nie pacjent!! Chodziło o poprawę jakości protezy, ...po krótkich i bardzo niedbałych oględzinach powiedział..cytuje " ja tego się nie podejme, bo nie wiem czy ja to dobrze zrobię"!! Po czym opuściłem gabinet !!!

  1. Rafal Ogieglo ★★★★★

    Bardzo polecam. Pan Grzegorz jest super fachowcem. Cała rodzina leczy zęby już od 15 lat. Zawsze szybko i bez bólu. Cenny niższe niż u innych stomatologów w Oświęcimiu.

  2. Marta Urbańczyk ★★★★★

    Profesjonalne i bezbolesne leczenie oraz wysoka estetyka wykonania w komfortowych warunkach. Od lat korzystam i gorąco polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?

Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 4, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 338 440 768

Jak można dotrzeć do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny?

Do Kocjan Grzegorz. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements