Opinie

  1. Joanna Joanna ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Pan Maciej to mój magik! Nie odmówił pomocy mimo natłoku pracy. Problem rozwiązał szybko i skutecznie.

  2. nukedclx x ★★★★★

    Zleciłem polerowanie lamp samochodowych. Usługa wykonana solidnie, efekt wizualny bardzo satysfakcjonujący. Godny polecenia.

  3. Karolina ★★★★★

    Polecam !!! Czyszczenie narożnika wykonane profesjonalnie. Korzystamy nie pierwszy raz. Zawsze narożnik wygląda jak nowy i ślicznie pachnie. Bardzo uprzejma obsługa.

  1. Paweł Ciemniak ★☆☆☆☆

    Niestety ale jestem zmuszony do wystawienia 1 gwiazdki . Sama usługa prania tapicerki , odkurzania , czyszczenia plastików ok , nie perfekcyjnie ale dobrze. Ale niestety po wyjeździe , po odwiezieniu dziecka do przedszkola i dojeździe do pracy , obejrzałem auto na spokojnie by zobaczyć efekty pracy i są takie jak na załączonym zdjęciu . Fakt nie zauważyłem tego u Pana na placu który wykonywał usługę - bo auto oddałem do czyszczenia tapicerki więc nie zwracałem uwagę na progi auta. Sytuacja miała miejsce dziś 30.05.2025 - auto odebrałem po 8:00 a przed 9:00 już dzwoniłem do Pana że mam uszkodzony próg , gdzie dzień wcześniej tego nie było bo raz że są to bardzo widoczne ślady i bym zauważył a dwa jest to od strony kierowcy a auto użytkuję codziennie . Niestety Pan po telefonie i wysłaniu zdjęć mówił że to niemożliwe , że on tego nie zrobił , że nie wie jakby miał to zrobić , że nie da sobie wmówić że to jego wina - że osobiście on to auto czyścił itd. itd. Faktem jest to że też nie mam pojęcia jak to zrobił ale jakbym ja to zrobił wcześniej to takie widoczne ślady bym zauważył i nie wystawiał niewinnej osobie negatywny komentarz bo sam prowadzę JDG i wiem że opinie mają wpływ.. Twierdzi że progi tylko szmatką czyścił ale chyba do końca tak nie jest bo czarne gumy od progów były luźne , wyciągnięte - nie zapięte w otwory. Progi były w białej substancji ale tego nie udowodnię czy od jakieś pasty czy można od środka do czyszczenia tapicerki. Pan jeszcze stwierdził że jakbym miał zdjęcie przed i po to by uwierzył - może i racja ale kto robi zdjęcia auta przed oddaniem do czyszczenia tapicerki , zwłaszcza progów . Nauczka na przyszłość że może wszędzie gdzie oddaje się auto trzeba robić zdjęcia w jakim stanie się zostawia bo później zostaje nam tylko słowo przeciwko słowu . Wiem że nic nie ugram bo tak jak wspomniałem mam tylko słowo przeciwko słowu ale przynajmniej zostawię opinię dla innych . Zaznaczam że już wcześniej zostawiłem u Pana to samo auto do czyszczenia tapicerki i było ok. Usługa na 430 zł a straty większe . Niestety nie polecam i róbcie zdjęcia przed oddaniem auta w jakiekolwiek ręce bo ja dziś mam uszkodzony próg , a ktoś może mieć uszkodzony zderzak i sytuacja będzie patowa nie do udowodnienia .

  2. Angelika Pawłowska ★★★★★

    Renowacja lamp wykonana super! Usługa sprawnie umówiona, niedługie terminy, czas wykonania - zaskakująco krótki, około 20 minut ;) Efekt lepszy niż oczekiwałam, będę polecać ;)

  3. Karolina Heyse ★★★★★

    Pełen profesjonalizm! Auto oddane w piątek popołudniu do odbioru było gotowe w sobotę rano. Wygląd w środku jakby wyjechał dopiero co z salonu. Polecam! Łatwy kontakt telefoniczny. Na pewno jeszcze wrócimy czy do prania tapicerki samochodowej czy kanapy!

  1. Justyna Szczeszak ★★★★★

    Serdecznie polecam! Auto po praniu tapicerki i myciu wygląda jakby właśnie wyjechało z salonu! Na pewno wrócę do Pana Macieja. Serdecznie polecam jeszcze raz!

  2. Kamil Plisiński ★★★★★

    Powiem krótko, najlepsza firma z jaka miałem doczynienia. Podejście właściciela bardzo profesjonalne, dobrał bardzo szybki termin na wykonanie usługi i przede wszystkim słowny. Efekt, który zobaczyłem po odbiorze auta przerósł moje oczekiwania, ponieważ nie sądziłem, że można w tak wielkim stopniu przywrócić czystość tapicerki w aucie, które służyło jako „robocze” i cena mega atrakcyjna :)

  3. Tomasz Mikołajewski ★★★★★

    Renowacja reflektorów wykonana profesjonalnie, wyglądają jak nowe. Korzystałem również z usługi prania tapicerki w domu i w aucie już kilka razy i także wszystko zrobione bardzo dobrze. Krótkie terminy i dobre ceny, polecam wszystkim.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Promyjnia?

Promyjnia znajduje się przy Sielska 45, Fordon, 85-792 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Promyjnia?

Można skontaktować się z Promyjnia pod numerem +48 726 587 952

Jak można dotrzeć do Promyjnia?

Do Promyjnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements