Opinie

  1. Natalia Stania ★☆☆☆☆

    Niestety jestem zmuszona wystawić jedną gwiazdkę zaznaczając, że opisana sytuacja dotyczy pani doktor. Równo tydzień temu byłam na wyrwaniu zatrzymanej ósemki. Sam w sobie zabieg okej i nie mogę nic złego powiedzieć. Następnego dnia nie ustępowało krwawienie z rany więc udałam się na wizytę aby to sprawdzić, Pani doktor powiedziała, że nie ma tam żadnej krwi a rana bardzo ładnie się goi oraz komentarz, że to moje pierwsze wyrwanie zęba więc dlatego nie wiem jak to jest. Jedno co wiem to, że wróciłam do domu, a krew z rany była widoczna na ranie i zębach obok oraz wyczuwalna w smaku. Odpuściłam. Od środy cały czas byłam na ketonalu a ból nie zmniejszał się, nie było również skrzepu, który powinien być po wyrwaniu zęba. W dniu wczorajszym i dzisiejszym (równo tydzień po zabiegu) zauważyłam, że pojawiła się ropa i ból również nie ustępował. Zadzwoniłam do kliniki, od Pani w recepcji usłyszałam „pani tam ciągle zagląda? To się Pani nie zagoi.”- aby czuć smak ropy i odczuwać ból wcale nie trzeba tam zaglądać. Pani zapytała o której mogę przyjść, odpowiedziałam, że po godzinie 14. Słyszałam Panią doktor w tle, która bardzo zdenerwowanym tonem i podniesionym głosem powiedziała, że „ma pacjenta za pacjentem i co najwyżej to mogę sobie przyjść o 10:30”. Wydaje mi się, że pacjenta z powikłaniami po zabiegu powinno się jednak traktować priorytetowo, a na pewno milej i z większą empatią. Jeżeli nie było możliwości przyjęcia mnie o danej godzinie można to powiedzieć w zupełnie inny sposób lub spróbować znaleźć inne rozwiązanie. Udałam się na cito do innej kliniki, gdzie przyjęli mnie w pół godziny i okazało się, że nie wymyśliłam swoich powikłań jak to można było odczuć w rozmowie z panią z recepcji i panią doktor- stało się tak jak myślałam, utworzył się suchy zębodół. Jak można się domyślić dla mnie wizyta w innej klinice to dodatkowe koszta, nie mówiąc już o stresie i nerwach. Wizyta trwała 15 min łącznie ze zrobieniem zdjęcia, oczyszczeniem rany i założeniem opatrunku z lekiem, tym bardziej nie rozumiem dlaczego Pani doktor nie znalazła dla mnie tych paru minut skoro to Ona wykonywała zabieg. Nie wiem czy to nieumiejętność przyznania się do tego, że nie każdy zabieg odbywa się bez powikłań czy zwykły brak empatii i profesjonalizmu. W każdym razie nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

  2. Katarzyna Cepak-Kostka ★★★★★

    Od lat korzystam z usług stomatologicznych Pani dr Moniki Śmieszek-Sowy i serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

  3. Paulina Wojciechowska ★☆☆☆☆

    Witam, trafiłam do pana doktora Bartosza Sowy i jestem baaardzo nie zadowolona. Byłam 25.04.2024 i miałam mieć kanałowe leczenie aczkolwiek w ostateczności było wyrwanie zęba 7 dolna szczęka prawa strona. W efekcie wyrwania zęba lekarz uszkodził mi dziąsło, a wyrywając mi zęba kleszczami jeździł min po prawym kącie ust (Wina lekarza) i założył mi szwy + zrobił mi się kącik przez jego kleszcze. Szwy w tym wypadku powinnam mieć w cenie wyrwanego zęba, czyli powinnam zapłacić tylko za wyrwanie a zapłaciłam za wyrwanie+szwy. Dziś 30.04.2024 byłam na usunięciu szwów pan doktor darł się na mnie że mam szerzej otworzyć buzię i to wielokrotnie, usuwając mi szwy nożyczkami dobił mi trzy krotnie do prawego policzka. Nikomu nie polecam tej placówki i jej lekarzy.

  1. Natalia Palewicz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam wizyt u pana doktora. Minęło już trochę czasu od wizyty, a ja wciąż borykam się z niechęcią do wizyt u dentystów i bólem uszkodzonego podczas wiercenia nerwu. Oczywiście czeka mnie leczenie kanałowe. Wykonałam zdjęcie panoramiczne, na którym widać ogromne wypełnienie zahaczające o nerw, zresztą drugi ząb wygląda podobnie, ale na szczęście tutaj pan doktor nie dowiercił się do nerwu. Nigdy nie mialam problemu z zębami i uważam, że wywiercenie mi krateru w zębie było niepotrzebne i wykonane na wyrost. Nie wiem, czy trafiłam dzień złego humoru pana doktora, ale obydwie wizyty były średnio miłe, poza tym nigdy nie spotkałam się z takim brakiem delikatności. Dodatkowo, pani rejestracji stwierdziła, że miesiąc czy dłużej w bólu po głębokim wypełnieniu, to całkowicie normalna sprawa, nie mam czym się martwić, ale może ewentualnie znaleźć dla mnie termin wizyty. Nie znalazła, bo nawet nie oddzwoniła, ale może to nawet lepiej.

  2. Daria Marczak ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam ten gabinet! Pan Doktor, bo o Nim będzie mowa to specjalista z wielką wiedzą, wszystko dokładnie tłumaczy,doradza rozwiązania, nie ocenia i nie straszy a to dla mnie bardzo ważne :) Kompetencja, profesjonalizm i spokój, to jest to, czego możesz spodziewać się na miejscu :) Pani, która jest Pomocą Stomatologiczną Pana Doktora także pomaga przejść gładko przez wizytę :) polecam, świetny zespół ludzi na właściwym miejscu!:)

  3. Lucyna Michalowska ★★★★★

    Wspaniała Pani Doktor, miła, delikatna,leczenie zębów w tym gabinecie to sama przyjemność. Czujesz się jak w gabinecie kosmetycznym .

  1. Magdalena Grochal ★★★★★

    Fantastyczna, pedantyczna, ciepła, cudowna i ekstremalnie kompetentna - polecam Panią doktor

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ?

Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ znajduje się przy Ciasna 1, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ?

Można skontaktować się z Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ pod numerem +48 322 174 082

Jak można dotrzeć do Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ?

Do Śmieszek-Sowa Monika, lek. stom. Stomatologia. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements