Miałam przyjemność wczoraj skorzystać z usług tej kliniki dentystycznej i jestem bardzo zadowolona. Zabieg byl pod narkozą. Usuwanie zatrzymanego zęba plus zębiakow. Profesjonalne podejście całego zespołu i przyjazna atmosfera sprawiły, że wizyta przebiegła praktycznie bezstresowo. Pani doktor Menzel dokładnie wyjaśniła cały przebieg leczenia. Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Anestezjolog i Pani higienistki cały czas ,,zabawiały" co naprawę pomogło rozładować tak stresującą sytuację. Nie wspominając o Pani z recepcji, która o wszystkim informowała i była w stałym kontakcie. Bardzo dziękuję całemu zespołowi za dziś :)
Zdjęcia
Opinie
-
basiakk k ★★★★★
-
piotr ★★★★★
Doktor Szczepaniak to fenomenalny chirurg stomatologiczny! Niezwykle pewne ręce- wszystkie 6 implantów przyjęte bez najmniejszych komplikacji. Pan doktor niezwykle zrozumiale odpowiada na pytania, a wszystko to w doskonałej atmosferze. Dziekuję
-
Михайло Стець ★☆☆☆☆
Nie polecam odwiedzać tego gabinetu stomatologicznego. Mam negatywne doświadczenia po wizycie w tej klinice. Lekarze nie wykonują swojej pracy rzetelnie. Po pierwszej wizycie miałam ogromny krwiak na całym policzku, który nie znikał przez dwa tygodnie. Na moje telefony i wizyty odpowiadano, że to normalne, że to tylko reakcja na zastrzyk… Podczas drugiej wizyty przyszłam jedynie, aby założyć plombę, która wypadła, a później nie mogłam spędzić ani jednego dnia bez środków przeciwbólowych, chociaż przed wizytą ząb mnie w ogóle nie bolał. Obie sytuacje musieli poprawiać inni lekarze w innych klinikach, którzy potwierdzili niedbalstwo w wykonaniu zabiegów. Nie polecam!!
-
Michal Palka ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Pan Doktor Szczepaniak mega specjalista!!! Tak jak i jego zespół. Od wielu lat miałem problemy z akceptacją swojego uśmiechu. Wreszcie znalazłem lekarza, który przedstawił mi najlepszy jak do tej pory plan leczenia, z jednoczesnym uwzględnieniem moich potrzeb związanych z tym jak bym widział efekt, zarówno estetyczny jak i zdrowotny. Polecam każdemu. Ja na pewno pozostanę pacjentem kliniki Pana Szczepaniaka :-)
-
Grzegorz N ★☆☆☆☆
Byłem na konsultacji implantologiczne u dr Szczepaniaka w czerwcu. Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Obiecał wysłać w przeciągu kilku tygodni plan leczenia i koszt zabiegu. Kilkukrotnie dzwoniłem do kliniki z prośba o umówienie terminu zabiegu. Zależało mi na czasie. Za każdym razem otrzymywałem informacje, ze doktor pamięta i wyślę kosztorys, ale bez planu leczenia nie mogę umówić terminu. W końcu w sierpniu pojechałem osobiście poprosić Panią z rejestracji o umówienie terminu zabiegu. Zostałem poinformowany, ze nadal brak planu leczenia, ale Pani z rejestracji obiecała przypomnieć doktorowi o sprawie. Zostałem poinformowany, ze nawet jak dostanę plan leczenia to czas oczekiwania na zabieg to 2 miesiące. Mamy koniec września- planu leczenia brak :) na szczęście zabieg wykonałem już w innej renomowanej klinice, od razu po konsultacji otrzymałem termin i koszt zabiegu. Szkoda tylko pieniędzy straconych na konsultacje i czasu :(
-
Ilona Łaciak ★★★★★
Bardzo polecam doktora Karola Kurcoka i całą ekipę. Zostałam przyjęta z synem interwencyjnie, w godzinę od telefonu. Przychodnia, do której chodzę, odmówiła mi pomocy. Doktor z dużą starannością założył opatrunek. Dzięki czemu jest możliwość uratowania zęba i uniknięcia antybiotyku. Dla syna każda wizyta u dentysty to duży stres, a wyszedł uśmiechnięty i zadowolony. To również ogromna zasługa pani w recepcji i asystentki pana doktora. Dziękuję.
-
Łukasz Grzywa ★☆☆☆☆
Zaczął mi coś dokuczać ząb, zadzwoniłem pare gabinetów by jeszcze przed wakacjami sprawdzić i naprawić. Trafiło na Szczepaniak stomatologia bo termin najbliższy. Przychodzę mówię Pani że zaczyna czasem mnie coś ząb pobolewać. Pani zaprosiła na fotel, powiedziała że to pierwsza wizyta więc szybkie zdjęcie trzeba zrobić. Po zdjęciu dostałem plan leczenia z ceną i do widzenia. Najbliższy termin na leczenie za ponad dwa tygodnie jak już będę na urlopie... Wyszedłem z niezrobionym zębem i z 200 zł mniej w portfelu za zdjęcie...
-
Iwona Boryczko ★★★★★
Byłam wyrwać zęba u pana Pawła poraz drugi i jestem bardzo zadowolona, zero bólu podczas wyrywania i nie musiałam brać tabletek przeciwbólowych po wyrwaniu, nic mi nie spuchło. Pan doktor bardzo miły. Dziękuję i bardzo polecam. Iwona B.
-
Paweł Piecha ★★★★★
Byłem u wielu stomatologów z moimi zębami zjedzonymi przez bruksizm, jedni chcieli wszystko wyrywać i wstawiać implanty (wiek pacjenta 25 lat), Pan Szczepaniak zaproponował metode nadlewania zębów, zaprojektował mój uśmiech na nowo, mija obecnie blisko 4 lata od pierwszej wizyty, wszystko jest idealnie, jestem bardzo zadowolony i myśle że już nigdy nie zmienie dentysty, śmiało moge polecić i jestem bardzo wdzięczny za poświecony mi czas.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy?
Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy znajduje się przy Batorego 68, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy?
Można skontaktować się z Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy pod numerem +48 696 082 035
Jak można dotrzeć do Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy?
Do Szczepaniak Stomatologia Zakład Leczniczy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku