Lekarz z sercem, empatyczny miły,, zawsze pomocny w dzień i w nocy. Fachowiec z protetyki i specjalista od usuwania zębów. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
AGNIESZKA Woźniak ★★★★★
-
He Lu Nia ★★★★★
"Dr Paweł Hejczyk to stomatolog, którego warto polecać!" Miałam zabieg usunięcia zęba i dzięki dr. Pawłowi Hejczykowi przebiegł on całkowicie bezboleśnie i bezstresowo. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i empatycznym podejściem. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a w trakcie czułam się komfortowo i bezpiecznie. Jeśli ktoś szuka zaufanego i doświadczonego stomatologa , w przypadku leczenia bądź usuwania zębów– zdecydowanie polecam dr. Pawła Hejczyk! Dziękuję.
-
Robert Piotrowicz ★★★★★
Pan doktor jest jednym z nalepszych stomatologów u których byłem bardzo miła obsługa bez boleśnie przyszlem wizytę polecam wszystkim
-
Zbigniew Brucelee ★★★★★
Wysoka jakość wykonanych zabiegów, korzystam z usług doktora już od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłem. Polcam każdemu
-
Astroteles Evetrials ★★★★★
Bardzo pozytywne wrażenie z wizyty, na ogół leczenie zęba kojarzyłem z wielkim bólem i stresem, zmieniłem jednak swój pogląd na dużo bardziej pozytywny, od kiedy regularnie korzystam z usług doktora Pawła Hejczyka
-
Edith ★☆☆☆☆
Nie polecam! Wykonany miałam zabieg usuniecia dziasla. Nawet nie byłam na to przygotowana. Juz na samym poczatku nie zadzialalo za bardzo znieczulenie i doktor mimo to wycial mi kawalek na zywca. W zyciu nie czulam takiego bolu. Na dodatek stwierdzil, ze to nic nie bedzie bolec i 15 minut po zabiegu bedzie juz ok. Nie oferowal zadnych lekow przeciwbolowych, musialam sama o nie prosic. 5 dzien! cierpie juz meki, to caly czas boli i mam goraczke. Nigdy wiecej nie polecam nikomu chyba, ze robi sobie proteze albo plombe to moze w innych przypadkach unikac!!
-
Magdalena ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem ! Pełen profesjonalizm oraz super wykonane leczenie. Jestem bardzo zadowolona i wreszcie mogę uśmiechać się cały czas :)
-
Agnieszka Latos ★★★★★
Bardzo dobry lekarz i fachowiec.niezwykle sympatyczny. Przyjął mnie z bolącym zębem bez problemu. Bardzo rzeczowy.Pani która jest pomocą dentystyczną też bardzo miła .polecam i dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?
Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk znajduje się przy Ustronna 1, 43-110 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?
Można skontaktować się z Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk pod numerem +48 535 500 122
Jak można dotrzeć do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?
Do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku