Opinie

  1. AGNIESZKA Woźniak ★★★★★

    Lekarz z sercem, empatyczny miły,, zawsze pomocny w dzień i w nocy. Fachowiec z protetyki i specjalista od usuwania zębów. Polecam

  2. He Lu Nia ★★★★★

    "Dr Paweł Hejczyk to stomatolog, którego warto polecać!" Miałam zabieg usunięcia zęba i dzięki dr. Pawłowi Hejczykowi przebiegł on całkowicie bezboleśnie i bezstresowo. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i empatycznym podejściem. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a w trakcie czułam się komfortowo i bezpiecznie. Jeśli ktoś szuka zaufanego i doświadczonego stomatologa , w przypadku leczenia bądź usuwania zębów– zdecydowanie polecam dr. Pawła Hejczyk! Dziękuję.

  3. Robert Piotrowicz ★★★★★

    Pan doktor jest jednym z nalepszych stomatologów u których byłem bardzo miła obsługa bez boleśnie przyszlem wizytę polecam wszystkim

  1. Zbigniew Brucelee ★★★★★

    Wysoka jakość wykonanych zabiegów, korzystam z usług doktora już od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłem. Polcam każdemu

  2. Astroteles Evetrials ★★★★★

    Bardzo pozytywne wrażenie z wizyty, na ogół leczenie zęba kojarzyłem z wielkim bólem i stresem, zmieniłem jednak swój pogląd na dużo bardziej pozytywny, od kiedy regularnie korzystam z usług doktora Pawła Hejczyka

  3. Edith ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Wykonany miałam zabieg usuniecia dziasla. Nawet nie byłam na to przygotowana. Juz na samym poczatku nie zadzialalo za bardzo znieczulenie i doktor mimo to wycial mi kawalek na zywca. W zyciu nie czulam takiego bolu. Na dodatek stwierdzil, ze to nic nie bedzie bolec i 15 minut po zabiegu bedzie juz ok. Nie oferowal zadnych lekow przeciwbolowych, musialam sama o nie prosic. 5 dzien! cierpie juz meki, to caly czas boli i mam goraczke. Nigdy wiecej nie polecam nikomu chyba, ze robi sobie proteze albo plombe to moze w innych przypadkach unikac!!

  1. Magdalena ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem ! Pełen profesjonalizm oraz super wykonane leczenie. Jestem bardzo zadowolona i wreszcie mogę uśmiechać się cały czas :)

  2. Agnieszka Latos ★★★★★

    Bardzo dobry lekarz i fachowiec.niezwykle sympatyczny. Przyjął mnie z bolącym zębem bez problemu. Bardzo rzeczowy.Pani która jest pomocą dentystyczną też bardzo miła .polecam i dziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?

Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk znajduje się przy Ustronna 1, 43-110 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?

Można skontaktować się z Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk pod numerem +48 535 500 122

Jak można dotrzeć do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk?

Do Hejczyk Stomatologia. Gabinet stomatologiczny Paweł Hejczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements