Opinie

  1. Szymon palucha ★★★★★

    Bardzo polecam panią stomatolog! Zawsze jak wracam do Polski na wakacje to przychodzę na przegląd i pani Maria znajdzie problemy których żadny inny dentysta nie znajdzie zagranicą. Pani Maria zawsze spędzi przynajmniej godzinę żeby mi wyczyścić zęby do perfekcji. Zawsze dostanę świetnie poinformowany o tym jak trzeba dbać o zęby, plus wersja PDF z wyjaśnieniem żeby nie zapomnieć!

  2. Anna M ★★★★★

    Wszyscy, którzy wiedzą jak ważna jest profilaktyka, trafili w odpowiednie ręce. Pani Doktor zmotywuje, przypilnuje, przypomni i upomni :-), wszystko w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Ci, którzy nie rozumieją jeszcze, że przeglądy, wizyty kontrolne, leczenie małych ubytków to klucz do zdrowych i ładnych zębów to doskonale trafili - do lekarza, który wszystko wyjaśni i zadba o nas. A jakość jego pracy jest na najwyższym poziomie. Szczerze polecam !!!

  3. M5t 3o ★★★★★

    Bardzo Polecam Panią doktor. Bardzo boje się stomatologów lecz po wizycie u tej Pani zmieniłem zdanie. Pelny profesjonalizm, opanowanie (zasłabłem na fotelu), a Pani doktor z pełnym profesjonalizmem położyła moj fotel, zrobiła okłady i instruowała jak mam oddychać aby polepszyć mój stan. Ciagla interakcja na lini lekarz>pacjent polepsza zaufanie. Gdyby była większa skala także byłby maks. Mega polecam !

  1. Mateo Doe Travel ★★★★★

    Bardzo Polecam Panią doktor. Bardzo boje się stomatologów lecz po wizycie u tej Pani zmieniłem zdanie. Pelny profesjonalizm, opanowanie (zasłabłem na fotelu), a Pani doktor z pełnym profesjonalizmem położyła moj fotel, zrobiła okłady i instruowała jak mam oddychać aby polepszyć mój stan. Ciagla interakcja na lini lekarz>pacjent polepsza zaufanie. Gdyby była większa skala także byłby maks. Mega polecam !

  2. Eugenia Zaborska ★★★★★

    Chodzę do Pani doktor już od paru lat i wdzięczna jestem za pełen profesjonalizm, staranność i staranie się o mnie, za miłą atmosferę,rzeczowość ,spokój i elegancję. Zawsze jak wychodzę z gabinetu to czuję się cała zdrowa i cieszę się że mam lekarza rodzinnego. Z całego serca Pani Doktor za to dziękuję

  3. Dawid Jędrzejewski ★★★★★

    Serdecznie polecam, fachowe podejście, celna diagnoza i staranność wykonywanej pracy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk?

NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk znajduje się przy Myśliwska 4a, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk?

Można skontaktować się z NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk pod numerem +48 501 503 454

Jak można dotrzeć do NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk?

Do NZOZ Stomatologia Rodzinna Maria Pisarczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements