Miałam dziś usuwaną ósemkę , bardzo się stresowałam co okazało się być nie potrzebne ponieważ, dr. (Chirurg ) który wykonał ten zabieg zrobił to bezboleśnie w zaledwie 15 minut także z czystym sercem mogę polecić tę klinikę.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Storczewska ★★★★★
-
Agata ★★★★★
Miałam wykonywany zabieg ekstrakcji ósemki w czerwcu oraz drugiej ósemki w dniu dzisiejszym i śmiało mogę z całego serducha polecić Pana Marka. Świetne podejście, pełen profesjonalizm po obu zabiegach zero bólu i opuchlizny. Wszystko super!
-
Igor Mrowiec ★★★★★
Pięć gwiazdek bez cienia wątpliwości. Zgłosiłem się z zębem bolącym przy gryzieniu miękkich rzeczy. Na pierwszej wizycie diagnoza - ząb do leczenia kanałowego. Nie miałem wcześniej jakichś pamiętnych doświadczeń z leczeniem kanałowym, ale bardzo bałem się ew. bólu, i co będzie po fakcie. I bardzo, bardzo, BARDZO miłe zaskoczenie - leczenie kanałowe nie bolało prawie w ogóle. Syknąłem dwa razy przy lekkim pieczeniu, za każdym razem dostałem dokładkę znieczulenia. Po 2 razach aż do końca nie było już nic, oprócz lekkiego szarpania przy oczyszczaniu kanałów. Ząb zabezpieczony, odbudowany w 2 tygodnie później kompozytem - nic nie bolało również tym razem. Bardzo polecam, świetni fachowcy. Znieczulenia po raz pierwszy w życiu "nawet nie poczułem" właśnie tu. Leczenie kanałowe - bez problemu. Odbudowa - fantastyczna. Jestem pewien, że równie dobrze zaopiekują się każdym z was!
-
Mateusz Piechocki ★★★★★
Pełen profesjonalizm, satysfakcja pacjenta na 1 miejscu, wykwalifikowana i uprzejma kadra, indywidualne podejście do pacjenta. Dawanie pięknego uśmiechu to specjalność gabinetu dentoclinica.
-
Norbert ★★★★★
Świetny zespół dentystów na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla dr Magdy za zaangażowanie w leczenie i odmienienie mojego uśmiechu.
-
Kejti Tec ★★★★★
Korzystałam z usług chirurga i implantologa. Jestem bardzo zadowolona , po zabiegu zero dolegliwości, szybko się goiło więc śmiało mogę polecić ten gabinet.
-
Sylwester Barszcz ★★★★★
Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Świetny kontakt z ...przestraszonym pacjentem ;) Zostałem szczegółowo poinformowany o możliwych sposobach leczenia. Efekt świetny, a opieka w trakcie leczenia troskliwa i niezawodna. Bardzo polecam :)
-
Edyta Kostrzewa ★★★★★
Korzystałam w klinice z usług implantologa. Zabieg przeszedł szybko i sprawnie. Doceniam również dbałość o czystość i sterylność przy okazji każdej wizyty. Za każdym razem wszystkie sprzęty były przy mnie otwierane co dało mi poczucie bezpieczeństwa, co było dla mnie szalenie ważne przy zabiegu wkręcania implantu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec?
Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec znajduje się przy Władysława Reymonta 30, 41-205 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec?
Można skontaktować się z Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec pod numerem +48 881 966 143
Jak można dotrzeć do Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec?
Do Dentoclinica - Dentysta, Gabinet Stomatologiczny Sosnowiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku