Opinie

  1. DJ N3CI ★★★★★

    Super stomatolog, przyjął z bólem bez kolejki późnym wieczorem . Fachowo i nie drogo

  2. Adam D. ★★★★★

    Bardzo dobry specjalista, przyjął mnie poza standardowymi godzinami pracy, człowiek o wielkim sercu i ogromnym doświadczeniu, polecam każdemu ! Szybko i bezboleśnie:)

  3. Aneta S. ★★★★★

    Polecam z całego serca ten gabinet!! Od Paru lat chodziłam z puchnącym policzkiem.... Wszyscy mówili, że wszystko ok! Dopiero Pan doktor Piotr zauważył co może być tego przyczyną!!! Pełen profesjonalizm!!!!!

  1. DawGni ★★★★★

    Doświadczenie i profesjonalne podejście sprawia, że od razu zostaje stałym klientem. Serdecznie polecam

  2. Gucak Pozdro ★★★★★

    Pani Agnieszko a jakie to ma znaczenie czy stary czy mu igła wypada. Możemy w ciemno założyć, że nam się takiego wieku dożyć nie uda w obecnych czasach. Lekarz ma ogromne doświadczenie i usunął mi zęba którego Ci młodzi super dentyści nie potrafili zrobić a sprawili mi wielki ból. To jest chirurg i to bardzo dobry! Jeśli ktoś chce usunąć zęba to nawet sie nie zastanawiać. Jeśli jednak ktoś chce naprawiać uzębienie nowymi technologiami to chyba logiczne że to niekoniecznie ten adres. Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie bo takich specjalistów to już została garstka. Niech doktor żyje 100 lat w zawodzie bo gdyby mi przyszło usuwać zęba to nawet się nie zastanawiam. Ogromny szacunek dla takich ludzi, wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam.

  3. Patryk S. ★★★★★

    Polecam w 100% inni dentyści odsyłali do innych Pan Piotr podjął się bez problemu i bez boleśnie. Jeśli ktoś tak jak ja ma lęk przed dentystą to polecam bez obaw :)

  1. Agniesiaaa26 K ★☆☆☆☆

    Nie wiem kto te oceny wystawia,ale chyba nigdy u tego dentysty nie był!Facet w tym wieku już nie powinien prowadzić gabinetu stomatologicznego!Po jego "nie da się naprawić" wyzbyłam się zdrowych zębów.Wielokrotnie podczas prób znieczulenia wypadała mu igła,a to prawie w oko dostałam,ręce mu się trzęsą,ale kasa musi się zgadzać,więc przyjmuje nadal. Według mnie powinno się prywatne gabinety sprawdzać!!! Jeśli jesteś młodą osobą szanującą swoje uzębienie-nie idź tam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny?

Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Wylotowa 24, 43-150 Bieruń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 322 164 642

Jak można dotrzeć do Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny?

Do Łabuś Piotr. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements