Opinie

  1. Damian W ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Byłem dziś u dr Patryka. Wizyta przebiegła bezboleśnie. Bardzo miła pani asystentka chyba nowa bo troszkę zestresowana ale za to uśmiechnięta i bardzo miła. Wrócę do Was.

  2. Nina ★☆☆☆☆

    2 godziny przed wizytą telefonicznie poproszono, żebym przyjechała trochę wcześniej bez podania przyczyny. Potwierdziłam przyjazd i że *postaram się* dojechać wcześniej. Wzięłam wolne z pracy, załatwiłam kierowcę (żeby nie wracać po znieczuleniu po wyrwaniu ósemki), spędziłam ponad godzinę w aucie w jedną stronę. Kiedy się zorientowałam, że z powodu sytuacji na drodze nie przyjadę przed czasem, kilkakrotnie próbowałam dodzwonić się do rejestracji. Nikt nie odbierał. Dojechałam na pierwotnie umówioną godzinę, na miejscu 3 recepcjonistki, zero pacjentów. Oznajmiły, że lekarz wyszedł wcześniej. Zaoferowano mi czekanie na nowy termin. Straciłam przychód z korepetycji, paliwo i, wraz z kierowcą, ponad 2 godziny na zatłoczonej drodze. Ząb niewyrwany. Czekam na kolejny termin gdzie indziej.

  3. Małgosia Kozien ★☆☆☆☆

    Z przykrością stwierdzam, że punktualność nie jest mocną stroną dr.Sosnowskiej.Druga wizyta z córką i każdorazowo jest opóźnienie min 45 minut.Rozumiem cięższe przypadki,nie mniej jednak nie rozumiem sensu umawiania się na konkretną godzinę.To ostatnią nasza wizyta u Pani doktor.

  1. Magda P ★★★★★

    3,5 letni syn był już dwa razy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt kontrolnych - dziecko chętnie siada na fotel i współpracuje dzięki niesamowitemu podejściu młodych pań doktor, które wiedzą jak zagadać i zaciekawić dziecko, a po wszystkim mała nagroda. Polecam serdecznie

  2. Dave Land ★☆☆☆☆

    Pani Aleksandra Mazur gubi się w swoich słowach - raz mówi że zęby myte zbyt dokładnie a później że nie są myte wogole i nie dbam o higienę (wspomnę że na wizycie wcześniej zalecała kontrolę u psychiatry w celu zbadania czy nie dbam o siebie zbyt bardzo :)) byłam zapisana na wizytę po czym przychodzę i wizyta niby nie była wpisana i trwała minutę, pani coś dała na zęby ale co nie powiedziała , po jakim czasie można pić czy jeść też nie czy to zmyć czy nie- nic. Traktuje pacjentów z wyższością i za miłą osobą to nie jest ..

  3. Adam Banasik ★★★★★

    Przyjechałem z bolącym zębem 8 i odrazu zostałem przyjęty. Pan doktor Marek Grabiński podał znieczulenie i wyrwał mi bolącega zęba profesjonalnie niczego nie czułem i trwało to dosłownie chwilkę.

  1. Weronika Grotkiewicz ★★★★★

    Nie lubię dentystów, bez dobrego podejścia nie ma szansy mnie zbadać. A tutaj doktor zrobił to przefantastycznie, dostałam piłeczkę antystresową, znieczulenie podane tak, ze prawie nic nie czułam. A z igłą do mnie nie podchodzić ;) Mega zadowolona po wizycie. Ani nie czekałam w żadnej kolejce, ani nie miałam problemu z umówieniem wizyty telefonicznie. Polecam! ;)

  2. Karolina Misztal ★☆☆☆☆

    Przyjmowanie nieumówionych pacjentów w godzinach, kiedy inny pacjent ma wyznaczoną wizytę. I to nie jest przesunięcie przedłużającej się poprzedniej wizyty, tylko przyjęcie innego pacjenta na pierwszą wizytę danego dnia. Beż żadnego poinformowania osoby przybyłej na umówioną godzinę czy może poczekać, jak długo będzie trwała wizyta ewentualnie czy może chce inny termin. Po pół godzinnym oczekiwaniu i zapytaniu kiedy rozpocznie się wizyta od stomatologa usłyszałam " Jak nie ma Pani czasu czekać to proszę iść do domu". No niestety nie miałam, ponieważ tez musze iść do pracy. Kierownik kliniki twierdzi, że nie może zwrócić uwagi stomatologowi uwagi, bo zwolni się z pracy. Bardzo nieprzyjemna Pani na recepcji, pytająca czy w ogóle się rejestrowałam i byłam umówiona na wizytę tego dnia, jak zapytałam dlaczego nie jestem przyjmowana w gabinecie. Niestety bardzo niemiło i bezczelnie. Dodam, że wizyta umawiana 3 tygodnie wcześniej.

  3. Piotr Aurast ★★★★★

    Z całego serca polecam panią doktor Wojciechowska i pana doktora Denisa. Z panią doktor Wojciechowska omówione wszystkie szczegóły leczenie, pani ma świetlne podejście do pacjenta. Pan doktor Denis super chirurg. Usuwanie zębów u tego pana bez stresowo i naprawdę mega szybko. Wiem co mówię bo byłem u kilku dentystów i miałem już dość dużo usuniętych zębów i ten pan jest mistrzem. Szkoda że nie poznałem ich parę lat wcześniej może mój uśmiech byłby ładniejszy, a przede wszystkim bardziej "naturalny".

  1. Anna Karwacińska ★☆☆☆☆

    Miałam kilka zębów do wyleczenia, wszystkie zęby są po tej firmie do poprawy . Zawsze dbałam o zęby i zapomniałam jak to jest jak to jest gdy boli ząb , szybko sobie przypomniałam po wizycie w Terabuła . A Pani Dukat nie powinna leczyć zębów!!! Koszt leczenia w dzisiejszych czasach jest bardzo duży ja musiałam zapłacić razy dwa. .Na szczęście nie zrobiłam jedynek ,zdążyłam zaplacić za prześwietlenie zębów , Pani doktor coś tu widzę ...ale nie wiedziała co !!!! To był torbiel nad kanałem ale to już stwierdził dentysta z prawdziwego zdarzenia nie Pani Doktor !!!! Nie polecam , wiem że ciężko jest o dobrego dentystę ale, drodzy państwo popytajcie , odradzam leczenie zębów w tej firmie!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Tarabuła-Dent?

NZOZ Tarabuła-Dent znajduje się przy Droga Wojewódzka 910 38, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Tarabuła-Dent?

Można skontaktować się z NZOZ Tarabuła-Dent pod numerem +48 601 501 939

Jak można dotrzeć do NZOZ Tarabuła-Dent?

Do NZOZ Tarabuła-Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements