Gorąco polecam Pana chirurga. Trafiłam do niego ze złamanym korzeniem szóstki. Rano inny dentysta nie podołał i zostawił mnie z problemem samą. Na szczęście zwolnił się termin i zostałam przyjęta. Facet po prostu wie co robi! W 10 minut było po sprawie. Brawo Panie doktorze.
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Kucharska ★★★★★
-
K b4u ★★★★★
Pan Chirurg (śr. od 18tej) to rewelacja! Miałam usuwaną 8mkę - pierwsze usunięcie zęba w życiu - i nie czułam żadnego bólu. Bardzo polecam. Byłam w szoku, że zabieg był tak krótki i bezbolesny. Jeszcze update. Miałam usuwaną ukrytą 8mkę. Pan Chirurg czyni magię!!! Wyszłam z gabinetu uśmiechnięta.
-
Michał Budak ★★★★★
Pani Marta przyjęła mnie z bolącym zębem, mimo że nie byłem umówiony. Była bardzo uprzejma i rzeczowo wyjaśniła, co będziemy robić. Sam zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
-
Emilia Tura ★★★★★
Serdecznie polecam gabinet stomatologiczny G-Dent. Trafiłam do Pani doktor Marty. Bardzo się stresowałam wizytą i przeżywałam ją, ale Pani doktor z Panią asystentką bardzo zadbały o mój komfort. Czułam się bardzo dobrze, a mój stres nie został potraktowany jako fanaberia, a jako coś realnego - czemu można w delikatny sposób zaradzić i pomóc. Personel jest bardzo uważny na takie kwestie, co dla mnie jest kluczowe. Bardzo, bardzo polecam.
-
Daria Zięba ★★★★★
Najlepsi specjaliści, super atmosfera! :))
-
Lukas ★★★★★
Profesjonalizm.Chodziłem po kilku dentystach z bolem zeba nikt nie potrafil powiedziec czemu zab boli pani doktor Joanna wiedziala przyczyne.Dzieki niej uchronilem sie od wyrwania zeba.Polecam.
-
Karolina Prokop ★★★★★
Gorąco polecam ten gabinet! Tydzień temu wyrywałam chirurgicznie zęba, nic mnie nie bolało wogóle nawet po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Jestem baaaaaardzo zadowolona!
-
Anna Baran ★★★★★
Serdecznie polecam.Widać, że pracują tam ludzie z pasją ,zaangażowaniem i dużym doświadczeniem.Stomatolodzy tam sprawiają, że ludzie zdecydowanie częściej się uśmiechają.
-
Pati Apostel ★☆☆☆☆
Lekarze są w porządku natomiast to jak traktuje się tam pacjenta jest nie do pomyślenia. 2 razy pod rząd (z bolącym zębem!) miałam sytuację, że dzwonię w dniu wizyty, żeby ją potwierdzić a Pani na recepcji mi oznajmia, że Pani doktor o tej godzinie już nie będzie. Na moje pytanie dlaczego nie odwołali mi wizyty wcześniej otrzymuję odpowiedź: no trudno. Nie przepraszam, nie spróbujemy coś wymyślić tylko "trudno". 2 razy słyszę też tekst, że ja kiedyś też odwołałam wizytę - no właśnie odwołałam zadzwoniłam i zapytałam czy powinnam przyjeżdżać z aftą i usłyszałam, że lepiej nie. Ale na tym polega ODWOŁANIE, a nie informowanie pacjenta po tym jak sam zadzwoni, że może się z bolącym zębem wypchać po tym jak miał drugi raz umówioną wizytę, na którą się czeka ponad miesiąc. Ja naprawdę rozumiem, że jest ciężka sytuacja, ale ona dotyczy nas wszystkich. Zachowanie bardzo nie w porządku, naprawdę bardzo nie w porządku, wiec pomimo dobrych lekarzy z całego serca nie polecam jeśli nie chcecie być potraktowani w taki sposób.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent?
Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent znajduje się przy Ludwika Waryńskiego 4, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent?
Można skontaktować się z Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent pod numerem +48 512 234 004
Jak można dotrzeć do Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent?
Do Dawid Gąska Gabinet stomatologiczny G-dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku