Wizyta u dr Michała to czysta przyjemność – pełen profesjonalizm, empatia i cudowna atmosfera. Leczenie odbywa się w miłym, spokojnym klimacie – można posłuchać muzyki, zrelaksować się i zapomnieć, że to wizyta u dentysty! Do tego wygodny, nowoczesny fotel, który tylko potęguje komfort. Dr Michał to lekarz z ogromnym wyczuciem, spokojem i poczuciem humoru, a cała obsługa jest przesympatyczna i na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Puc ★★★★★
-
Volfik ★★★★★
Leczę się u Pana Doktora od dłuższego czasu. Pełen profesjonalizm, zrozumienie, empatia, podejście do pacjentów w różnym wieku ( również dzieci 3-16lat). Szeroki zakres usług gabinetu ze stomatologią estetyczną na światowym poziomie dające pewność i efekt wizualny na wiele lat. Absolutnie polecam wszystkim i żałuję że nie trafiłem tu wcześniej.
-
Martyna Mączka ★★★★★
Polecam z całego serca Pana Michała za profesjonalizm i umiejętności, ale również za umiejętności wokalne, które zawsze umilają moją wizytę ;) Jedyne takie miejsce na Śląsku, aż strach polecać bo terminy będą coraz odleglejsze ;)
-
Julia Wilczyńska ★★★★★
Dzisiaj byłam na wyrwaniu ósemki. Jestem bardzo trudną pacjentką, mdlejącą panikara, absolutnie nie odporną na ból zębów i wszystkiego co z nimi związane. Podejście od początku wizyty fenomenalne, brak uczucia, ze sprawiam komuś kłopot, za co ogromny plus! Atmosfera w gabinecie cudowna, a ząb wyrwany tak, ze do teraz jestem w szoku kiedy to się stało. Następną wizytę planuję, już bez paniki :) Szkoda, ze tak mało jest tak dobrych miejsc. Zęby leczone kanałowo, juz parę lat temu przez dr. Michała czują się świetnie.
-
Adam Szmidt ★★★★★
Moja cała najbliższa rodzina korzysta z usług Pana Michała od kilku lat i każdy jest zadowolony. Wizyty w miłej atmosferze z muzycznym podkładem ;) Ponadto nowoczesny sprzęt i estetyczny gabinet na duży plus.
-
Dominika Szafran ★★★★★
Polecam każdemu Pani Dominika S. Stomatolog jest najlepszy w mieście Dąbrowa Górnicza przy ul. Królowej Jadwigi 56. Byłam tam. I pojawię się jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Dentyści Michał Sokołowski. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Анна Гапонова ★☆☆☆☆
Ten pzdc jest pełny.. Jeden leczyłem, tak mnie potraktowano, że aż strach patrzeć w lustro, wszystkie zęby są w jednej linii, a ten wystaje do przodu, no ok, jakoś się przyzwyczaiłem.. Dzisiaj znowu poszłam, wyleczyłam jeszcze jedną, była dziura, lekarz tak wywiercił, że już się martwiłam, że chociaż ściany, przynajmniej cienkie, zostaną, bo znowu zrobię taki bałagan jak z aparatem. Ponieważ jest tam jeszcze nerw, włożył lekarstwo i zapieczętował. I tak wierciłam niedbale dotykając wszystkiego i dziąseł i nerwów, wszystko to było robione bez znieczulenia bo karmiłam małe dziecko, odczucia były okropne. W rezultacie ząb strasznie mnie bolał przez 10 godzin (choć wcześniej nie bolał, tylko miał wielką dziurę) I wziął ode mnie 200 zł... żebym teraz cierpiała.
-
Anna Maria ★★★★★
Gorąco polecam. Bezboleśnie usunęli mi krzywo rosnącą ósemkę. Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dentyści Michał Sokołowski?
Dentyści Michał Sokołowski znajduje się przy Królowej Jadwigi 56, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dentyści Michał Sokołowski?
Można skontaktować się z Dentyści Michał Sokołowski pod numerem +48 500 470 851
Jak można dotrzeć do Dentyści Michał Sokołowski?
Do Dentyści Michał Sokołowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku