Ogromna dokładność, uważność i dociekliwość Zespołu Medycznego. Współpraca specjalistów wysokiej klasy przynosząca doskonałe rezultaty dla pacjenta. A poza tym jest miło i serdecznie. Dziekuję!
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Preiss ★★★★★
-
Ewa Skoczylas ★★★★★
Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami Centrum od ponad 18 lat. Pełen profesjonalizm , wysoki standard usług kompleksowa opieka przemiła atmosfera powodują że wizyta u stomatologa przestaje być stresująca. Gorąco polecam w Rewadent czujemy się w 100% zaopiekowani .
-
Iza Habko ★★★★★
Rozpoczęłam leczenie w gabinecie na Karliczka i zdecydowanie godny polecenia i zaufania gabinet. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Można przyjść z każdym problemem i nie jest się ocenianym jak to czasami bywa, zdecydowanie będę korzystać z usług Rewadentu gdy będę potrzebowała.
-
Marysia ★★★★★
Miałam przyjemność skorzystać z usługi higienizacji zębów w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolona! Cały zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Pani higienistka dokładnie wyjaśniła każdy etap, dzięki czemu czułam się komfortowo i bez stresu. Efekt przerósł moje oczekiwania – zęby są idealnie czyste, gładkie i wyraźnie jaśniejsze. Dodatkowo otrzymałam wiele cennych wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Gabinet jest nowoczesny, zadbany, a obsługa bardzo miła i pomocna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fachowej opieki i przyjaznej atmosfery u dentysty!
-
Salony Meblowe Deko ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Dziś musiałam usunąć „8”. Od 20 lat nie siedziałam na fotelu stomatologa bez narkozy więc mój poziom strachu to 100/10. Panie przekonały mnie że warto spróbować ponieważ, Chirurg jest bardzo dobry i nic nie boli. Odważyłam się i nie żałuję. Podanie znieczulenia- nie odczuwalne Wyrywanie- mniej niż minuta i to z założeniem szwów i nawet nic nie poczułam. Nie odczułam żadnego szarpania czy ucisku- zero. Jak powiedziano mi że to już, to byłam zdziwiona ponieważ nadal wyczekiwałam kiedy się to stanie, kiedy coś poczuje. Bardzo miłe zaskoczenie. Podejdzie lekarza- super. Mało kto ma takie dobre podejście szczególnie przy osobach z takim strachem tak mój. Mało jest takich miejsc, wiec tym bardziej polecam i życzę mniej takich spanikowanych pacjentów jak ja :)
-
Mariusz K. ★★★★★
Gorąco polecam centrum stomatologii Rewadent w Giszowcu. Bardzo zadowolony jestem z wizyty w tym punkcie, panuje bardzo miła atmosfera, obsługa pacjenta na najwyższym poziomie
-
Marta Koziarz ★★★★★
Od wielu lat z rodziną korzystamy z usług Rewadentu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze możemy liczyć na bardzo profesjonalne podejście i leczenie. Gorąco polecamy!
-
Joanna Kaleta-Bielec ★★★★★
Gabinet Rewadent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg profesjonalnych zabiegów opieki ortodontycznej i kompleksową opiekę stomatologiczną. Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Dziękuję za fachową pomoc pełną rzetelną informację o leczeniu i kosztach. Cały personel cechuje wysoka kultura osobista oraz chęć szukania dogodnego rozwiązania dla obu stron. Z gabinetu zarówno ja jak i moje dzieci zawsze wychodzimy uśmiechnięci ( nawet Brunko mimo strachu- polubił wizyty u dr Patryka :-)
-
Marcin Kowol ★★★★★
Korzystam z usług stomatologicznych w gabinecie na Giszowcu już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony z pomocy, którą mi Państwo zapewnili. Kompleksowa obsługa pod względem leczenia próchnicy, higienizacji, a także od niedawna ortodoncji- leczenie wady zgryzu przy użyciu aparatu stałego. Ceny są bardzo przystępne. Serdecznie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej?
Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej znajduje się przy Karliczka 31, 40-489 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej?
Można skontaktować się z Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej pod numerem +48 322 055 069
Jak można dotrzeć do Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej?
Do Rewadent - Centrum Stomatologii Estetycznej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku