Obsługa na najwyższym poziomie. Super zabiegi. Klient czuje sie zadbany pod każdym względem. Super kontakt.
Zdjęcia
Opinie
-
Zabka ★★★★★
-
mamma geta ★★☆☆☆
Sam zabieg super ale nie zostałam przed poinformowana, że nici w twarzy są przeciwskazaniem do masażu. Przy płaceniu za zabieg dowiedziałam się, że " gdybym wiedziała że miała Pani robione nici, to bym Pani nie przyjęła." Więc może trzeba było spytać? Dopiero profesjonalna rozmowa/wywiad przed tym samym zabiegiem w innym gabinecie uświadomiła mi nieprofesjonalizm tego gabinetu. Brak dobrej komunikacji.
-
Світлана ★☆☆☆☆
2 razy skorzystałam z usług salonu: paznokci (hybryda) i depilacja laserowa. I w pierwszym i w drugim przypadku jestem rozczarowana. Paznokci: różna długość po zabiegu, nie dokładnie pomalowane, lakier trzymał się dobrze. Z plusów: grzeczne zachowanie, piękny klimat, nie długie terminy. Jakość usługi oceniam 6/10. Depilacja laserowa: brak kontaktu przed pierwszą wizytą, w skutek czego Pani goliła na sucho własną maszynką, czym wywołała liczne podrażnienia skóry, krwawe kropki pod skórą, do czego dodała się ingerencja laserowa. W wyniku prawa strona bardziej poparzona przez lazer, lewa mniej, nie wiem, kiedy wrócą do normalnego wyglądu. Przez pierwszą noc po zabiegu nie spałam z bólu. Że względów estetycznych nie dodaję zdjęć. Z plusów: nie wysoka cena, piękny klimat i atrakcyjny dizajn gabinetu. Szkoda, że w takim pięknym miejscu nie dostałam usług na odpowiednim poziomie. Nie mam na celu kogoś obrazić, ale pieniądze powinny być płacone za jakość, a tego nie zauważyłam.
-
Svitlana ★☆☆☆☆
2 razy skorzystałam z usług salonu: paznokci (hybryda) i depilacja laserowa. I w pierwszym i w drugim przypadku jestem rozczarowana. Paznokci: różna długość po zabiegu, nie dokładnie pomalowane, lakier trzymał się dobrze. Z plusów: grzeczne zachowanie, piękny klimat, nie długie terminy. Jakość usługi oceniam 6/10. Depilacja laserowa: brak kontaktu przed pierwszą wizytą, w skutek czego Pani goliła na sucho własną maszynką, czym wywołała liczne podrażnienia skóry, krwawe kropki pod skórą, do czego dodała się ingerencja laserowa. W wyniku prawa strona bardziej poparzona przez lazer, lewa mniej, nie wiem, kiedy wrócą do normalnego wyglądu. Przez pierwszą noc po zabiegu nie spałam z bólu. Że względów estetycznych nie dodaję zdjęć. Z plusów: nie wysoka cena, piękny klimat i atrakcyjny dizajn gabinetu. Szkoda, że w takim pięknym miejscu nie dostałam usług na odpowiednim poziomie. Nie mam na celu kogoś obrazić, ale pieniądze powinny być płacone za jakość, a tego nie zauważyłam.
-
Karolina Tamborska ★★★★★
Bardzo polecam:) masaże wykonane tak dobrze, że aż nie chciało się opuszczać gabinetu
-
AniA Z ★★★★★
Makijaż permanentny brwi wykonywany wręcz idealnie z największą starannością o każdy szczegół. Miałam już wiele razy robiony makijaż tego typu, ale u Pani Anety zrobiony był on na najwyższym poziomie.Jestem bardzo zadowolona. I na pewno zostanę już stałą klientką.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej?
DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej znajduje się przy Wodnika 3, 74-100 Gryfino, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej?
Można skontaktować się z DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej pod numerem +48 604 073 646
Jak można dotrzeć do DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej?
Do DermaSalon Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku