Opinie

  1. Krystian Kacett ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizytaz przeziębionym kotem 170 - ok niech bedzie ale kontrolna na drugi dzień za 90 pln? Za drogo nawet jak na Łęczną

  2. Sara ★☆☆☆☆

    Pani weterynarz (mlodsza) doradzila, ze jezeli chce sie wziac psa ze schroniska to najlepiej wziac na probe, zobaczyc jak sie zachowuje i jezeli bedzie straumatyzowany to oddac… nie rozumiem jak tak mozna, traktowac psa jak przedmiot, tymbardziej pracujac w takim zawodzie. Pani wlasciciel juz dawno powinna te osobe zwolnic.

  3. Krzysztof Maron ★★★★★

    Bardzo sympatyczna i miła pani doktor.

  1. Podróżnik Smok ★★★★★

    Super podejście do klienta widać że kochają swoją pracę i zwierzęta i wykonują swoją pracę z pasją

  2. Elżbieta Wójcik ★★★★★

    Bardzo przyjemna wizyta można się o wszystko co dotyczy leczenia zwierząt dowiedzieć, panie są bardzo miłe

  3. Małgorzata Jamka ★★★★★

    Pani doktor po godzinach zajęła się moim psem. Bardzo dziękuję, że w tak trudnych chwilach zaopiekowala się także moimi córkami. Weterynarz godny polecenia.

  1. Magdalena Iwanowicz ★★★★★

    Szukałam lekarza do przeprowadzenia sterylizacji mojej 2-letniej suczki husky z adopcji. Gabinet poleciła mi koleżanka. Mimo odległości (jesteśmy z Lublina) zdecydowałam się na Panią Ewę Lutomską. I absolutnie nie żałuję. Zabieg Pani Doktor przeprowadziła bardzo szybko. Doradziła pozostawienie suni na dobę, żeby była pod stałą obserwacją. Bardzo to przeżywałam, ale otrzymywałam stale informacje na temat samopoczucia pieska. Ponadto pacjentka została zaopatrzona w antybiotyk, kroplówkę i karmę pooperacyjną na miejscu. Wróciła do mnie już w 100% przytomna i szczęśliwa. Dodatkowo zamiast okropnego klosza na głowę, psina dostała specjalne ubranko, w którym mogła swobodnie funkcjonować do czasu zdjęcia szwów. I właśnie zdjęcie szwów oraz późniejsza wizyta kontrolna potwierdzają trafność mojego wyboru - sunia z entuzjazmem wraca do Doktor Ewy i zawsze wita ją niezwykle wylewnie. :) Jesteśmy obie bardzo wdzięczne za profesjonalną i czułą opiekę. Polecamy serdecznie!

  2. Joanna Green ★☆☆☆☆

    Nie jestem zachwycona, panie nie do końca kompetentne w swojej wiedzy, diagnozy niekoniecznie prawdziwe. Brak chęci leczenia, jakieś głupie zapobiegawcze zaleczanie tzw podtrzymywanie. Nie mówię że każdy musi mieć coś z Housa ale etyczny obowiazek. Rozczarowanie na maxa, bo chyba nie chodzi o uśpienia a lczenie. Obsługa może miła ale żeby życzliwa, przyjazna, no różnie z tym bywa zwłaszcza jeśli chodzi o eutanazję, czasem bywa milej i zwiększa dozą sympati i empati u rzeznika niż tu. Zarówno zwierzę jak i właściciel jest traktowany przedmiotowo jak z taśmy produkcyjnej, chusteczki na otarcie łez pani doktor nie załatwiają sprawy. Nawet z rybkami bym nie poszła. W Łęcznej mimo wszystko można znaleźć ludzkich i wykształconych sympatyków z pasją do zwierząt.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E.?

El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E. znajduje się przy Aleja Jana Pawła II 65, 21-010 Łęczna, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E.?

Można skontaktować się z El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E. pod numerem +48 609 365 923

Jak można dotrzeć do El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E.?

Do El-Wet. Gabinet weterynaryjny Lutomska E. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements