Opinie

  1. Katarzyna Szulc ★☆☆☆☆

    Bardzo, ale to bardzo nie polecam pana Wyrocławskiego. Pan dr pomylił się chyba z zawodem. Jest nie miły, nie słucha co pacjent mówi twierdzi że mi się prze słyszało. Potrzebowałam pilne skierowanie na podstawie wcześniejszych badań, dr dał zwykle. Tragedia

  2. Lucyna Finor ★☆☆☆☆

    W przychodni wśród lekarzy panuje znieczulica, najważniejsze dla nich jest by nie przekroczyli sekundy swojej pracy mimo pustego korytarza. Człowiek mógłby przyjść z głową pod pachą i pewnie też by wysłali go, gdzie,? Do opieki nocnej i świątecznej. To po co w takim razie jestem tam zapisana jak panie doktor z gabinetu środkowego i ostatniego dla dorosłych w Tatrzańskiej z oburzeniem i agresą za zapytanie czy kogoś przyjmą prawie wyrzucają z gabinetu. To prywatny teren czy ktoś o czymś zapomniał.

  3. Monika Dębska ★☆☆☆☆

    Najgorsza przychodnia w Fordonie ! Rejestracja od 7.30 a ludzie już od 6.00 sterczą pod przychodnią żeby się dostać do lekarza , jak przyjdzie człowiek 15 min przed otwarciem już się nie dostanie bo mają komplet ! Z wyprzedzeniem trzeba założyć że ktoś się rozchoruje żeby na czas móc się zarejestrować ! Żenada

  1. Paulina R ★☆☆☆☆

    Sytuacja sprzed chwili. Dzwonię do Przychodni w celu rejestracji do pani doktor. Telefon odebrany praktycznie po pierwszym sygnale jednak w słuchawce od razu usłyszałam „chwileczkę”. Pomyślałam no dobra dwie trzy minuty poczekania mnie nie zbawi nawet gdyby…. No ale cóż na zdjęciu widać czas oczekiwania chwilę przed tym zanim usłyszałam że ktoś chwycił słuchawkę i ją odłożył więc traktowanie pacjenta dzwoniącego do Przychodni na najniższym poziomie. Dobrze że wgl ktoś odebrał bo z tym też wiecznie problem. Według mnie rejestracja pacjenta w tej przychodni leży i kwiczy natomiast sama pani doktor do której uczęszczam bez zarzutów. Bardzo dobra kobieta. Zróbcie coś z tą rejestracją bo jedynie kiedy idzie coś załatwić to głównie jak człowiek tam pójdzie osobiście a jeszcze pracownicy rejestracji mają problem z obsłużeniem pacjentów chociaż i tak jest sprawniej niż telefonicznie.

  2. Aleksandra Rachwalska ★★★★★

    Kompetentne, profesjonalne Panie w rejestracji. Duża empatia i zrozumienie. Ogromna pomoc w nagłych przypadkach.

  3. Monika Mucha ★★★★★

    Jestem zadowolona z przychodni dla najmłodszych. Telefon się odbierany odrazu i wizyta umówiona jest tego samego dnia. Polecam! Panie z rejestracji przemiłe :)

  1. Kaja 91 ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni, szczególnie z poradni dla najmłodszych. Panie z rejestracji od razu odbierają telefon, są bardzo uprzejme i pomocne. Wizytę dla chorego maluszka miałam w ten sam dzień. Lekarze rzeczowi, dokładnie tłumaczą problem. Bardzo dziękuję i pozdrawiam cały personel.

  2. Marlena Zabłocka ★★★★★

    Moje doświadczenia z przychodnią są pozytywne. Pielęgniarki w rejestracji zawsze dla mnie były miłe. Lekarze również i z doświadczeniem oraz empatią. Natomiast jedyne co zawsze mnie denerwowało to pacjenci stojący w kolejce do rejestracji od 6 rano!

  3. Dark Seed ★☆☆☆☆

    Porażka ,współczuję pacjentom którzy tam szukają pomocy ,brak profesjonalizmu,podejście do pacjenta żenujące ,panie w recepcji wydają jakby siedziały tam za karę ,źle że człowiek chce się czegoś dowiedzieć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tatrzańska. Przychodnia?

Tatrzańska. Przychodnia znajduje się przy Stanisława Witkiewicza 1, Fordon, 85-794 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tatrzańska. Przychodnia?

Można skontaktować się z Tatrzańska. Przychodnia pod numerem +48 523 443 565

Jak można dotrzeć do Tatrzańska. Przychodnia?

Do Tatrzańska. Przychodnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements