Opinie

  1. Izabela Lach ★★★★★

    Badanie techniczne przebiegło sprawnie i bez problemów. Auto zostało szczegółowo sprawdzone. Nowy diagnosta miły i profesjonalny w swojej pracy. Polecam tą stację z czystym sumieniem.

  2. d0minicz3g ★★★★★

    Pan Krzysztof bardzo rzetelny i pomocny.

  3. Natalia Orawska ★★★★★

    Polecam! Pan Krzysztof wykonuje miłą i rzetelną usługę, na pewno wrócę.

  1. Ewelina Jaszke ★★★★★

    Polecam tą stację diagnostyczną! Pełen profesjonalizm! Przegląd samochodu przeprowadzony szybko, sprawnie i dokładnie. Miły uśmiechnięty Pan diagnosta. Od lat jestem wierną klientką stacji i nie zamienię na żadną inną :)

  2. Michał S ★★☆☆☆

    Marudna obsługa, żeby zrobić przegląd przygotujcie się na wnikliwą kontrolę gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego. Oczywiście czynność przeglądu gaśnicy podyktowana jest "stanowiskiem przeglądu gaśnic"... za opłatą diagnosta sprzeda wam gaśnicę po legalizacji inaczej wynik badania negatywny...

  3. Marcin Cioć ★★☆☆☆

    Dwie gwiazdki za wieloletni sentyment, facet gburowaty otwiera wrota i na wstępie widać że jest tam za karę. Mimo że od 3 lat robię tam przeglądy żąda ode mnie decyzji TDT od butli LPG, tłumacze gburowi, że ma mnie w systemie bo nie ile pierwszy raz tam jadę, w sposób bardzo wredny odprawił mnie z kwitkiem. Pojechałem do domu wziąłem papiery z butli i pojechałem do konkurencji i zostałem potraktowany jak klient, facet zabrał mnie pod auto i udzielil rad co dobrze w przyszłości naprawić. Ogólnie zrażony grubym gburem odradzam.

  1. MakaronM68 M68 ★★☆☆☆

    Diagnosta pan Kazimierz skutecznie odstrasza klientów tej firmy. Próbuje udowadniać, że jest super specjalistą i że klient nic nie wie i na niczym się nie zna. Żałosne i przykre. Nie jest to tylko moja opinia. Niestety trzeba będzie zmienić stację, a jeździłem tam od kilkunastu lat. Dwie gwiazdki daję ze względu na sentyment i pozostałych diagnostów, którzy są ok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdow?

Stacja kontroli pojazdow znajduje się przy Rybnicka 20, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdow?

Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdow pod numerem +48 327 384 929

Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdow?

Do Stacja kontroli pojazdow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements