Profesjonalne przekłucie i przemiła obsługa. Polecam! Na pewno wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Jachimowski ★★★★★
-
Nadia Korulczyk ★☆☆☆☆
Najgorsze studio do jakiego można wybrać się na piercing nikomu nie polecam i z całego serca odradzam przychodzenia tam na jaki kolwiek kolczyk , w styczniu byłam na industrialu , ,,piercerka” 2-3 razy przekłuwała jedno miejsce mówiąc że nie może się przebić robiła to bardzo mocno co dodało tylko więcej stresu i bólu przez które prawie zemdlałam po 2 tygodniach wdała się Ziarnina ponieważ kolczyk był źle zrobiony nie mam anatomii do tego przekłucia a mimo to pani ,,piercerka” o ile można ją tak nazwać mi go wykonała kiedy zaczęły się problemy kazał przemywać świeże przekłucie spirytusem salicylowym to jest śmieszne , bardzo zły kontakt był ze studiem , po zmianie studia na inne jak zobaczyłam mnie inną piercerka nie widziała nawet co o tym powiedzieć bo dawno takiego dramatu nie widziała , skończyłam z blizną i wieloma miesiącami straty czasu i wylanymi łzami bo ,,piercerka” na siłę wcisnęła industriala do którego nie było anatomii , niech każdy kto chce się tam udać omija studio szerokim łukiem
-
nat lcia ★★★★★
Naprawdę bardzo polecam ten salon. Potrzebowałam pilnej kontroli przekłucia z innego salonu, otrzymałam propozycję szybkiego i elastycznego dla mnie terminu. Tutaj na szczególne wyróżnienie zasługuje Kamila, która oferuje profesjonalną pomoc, wywiad i wskazówki jak dalej postępować przy procesie gojenia. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i odpisywanie cierpliwie na wszystkie moje pytania i weryfikowanie aktualnego stanu przekłucia :)
-
Stajnia Grafit ★★★★★
Odkąd przeprowadziłam się do Lublina robię tatuaże już tylko u Wiktorii i nie wyobrażam sobie tego zmieniać. Zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzi do tematu, potrafi doradzić lub coś zasugerować i jest przy tym mega profesjonalna. Stworzyła świetną atmosferę i z przyjemnością spędza mi się nawet kilka godzin na sesji, ma świetne poczucie humoru dzięki czemu czuję się komfortowo i chętnie do niej wracam. Każdy tatuaż wykonany u niej jest wyjątkowy i wychodzę od niej zadowolona. Z czystym sumieniem polecam!
-
Lena Rybka ★★★★★
septum bardzo szybki i bezbolesny, swietna atmosfera a pielegnacja wyjasniona jak trzeba, szczerze polecam i na pewno kiedys jesczcze tu wroce :)
-
Honorowy ★☆☆☆☆
Nie polecam, septum zostało zrobione przebijając mi chrząstke, ból byl okropny, w dodatku założony zostal za maly kolczyk, ktory uciskal mi nos. Wychodząc po złożeniu reklamacji słyszałam smiechy pracujacych tam pań, ktore najwidoczniej zbytnio nie przejeły się spartaczoną robotą. Nie zaproponowali wyjecia kolczyka, wyjelam go w innym studiu.
-
A Woli_ska ★★★★★
Bylam dzisiaj z córką na przekłuciu uszu, pełen profesjonalizm, wywiad medyczny, zgoda na piśmie, możliwość zadawania pytań i fachowe odpowiedzi. Instrukcja pielęgnacji i postępowania w najbliższym czasie. Uważam że zapłaciłam dużo ale usługa warta swojej ceny. Do sterylizacji używają torebek a nie rękawa z rolki, w ogóle widać dużą świadomość higieny, właściwie otwierane pakiety, zmiana rękawiczek przed wkłuciem. Śmiało mogę polecić salon i panią Izę która nas obsługiwała.
-
Justyna ★☆☆☆☆
Czytam komentarze i jestem w szoku, żałuje że nie zajrzałam tu wcześniej. Jakiś czas temu zdecydowałam się na przekłucie w tym salonie. Co prawda zostałam poinformowana o tym jak należy dbać o przeklucie oraz widziałam w jakim miejscu zostało zaznaczone, co do tego nie mam zastrzeżeń. Zastrzeżenia mam co do samego wykonania… niestety ucho zostało przekłute krzywo co sprawia, że nie mogę nosić większości kolczyków ponieważ wyglądają one źle i odstają. Nie jest to moja wina ponieważ od razu po wyjściu z salonu zauwazylam, że nie tak to sobie wyobrażałam, natomiast dopiero po zmianie kolczyka upewnilam się w tym, że nie zostało to wykonane poprawnie. Mimo starannego dbania, pojawiła się ziarnina, która wyleczyłam, trudno zdarza się. Planuje kolejne kolczyki, ale na pewno nie w tym studio. Żałuje, ponieważ nie mogę nosić takich kolczyków jakie bym chciała, a nie chce już znosić bolu związanego z poprawianiem.
-
Ania eM ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z kolczyków, jakie zrobiłam w studiu. Język szybko i bezboleśnie, zagoił się bez komplikacji, piercerka dyspozycyjna do kontaktu praktycznie 24/7, profesjonalnie prowadzi przez cały proces gojenia. Sztanga i kulki imo dobrze dobrane, bo nie przeszkadzają w jedzeniu / mówieniu i nie obijają się o zęby (czego się bałam). Byłam taka zadowolona, że poszłam z zamiarem wymiany kulek w języku, a skończyło się na dodatkowym septum :) Też praktycznie bezboleśnie. To dopiero pierwszy dzień, ale jestem dobrej myśli. Dodatkowo luźna atmosfera, nie ma problemu z terminami i spoko godziny otwarcia. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Valhalla Tattoo Studio?
Valhalla Tattoo Studio znajduje się przy Peowiaków 6, 20-007 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Valhalla Tattoo Studio?
Można skontaktować się z Valhalla Tattoo Studio pod numerem +48 602 154 438
Jak można dotrzeć do Valhalla Tattoo Studio?
Do Valhalla Tattoo Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku