Opinie

  1. Gabriel Falkowski ★★★★★

    Nie wiem z kąd te negatywne opinie,obsługa bardzo dobra pan się zna na rzeczy bardzo dużo asortymentu i jeszcze nie są takie zawyżone ceny.Bardzo polecam.Najlepszy sklep wędkarski w Świdniku.

  2. karol kędzierski ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu jak i sprzedawcy mały wybór praktycznie żaden, nie warto tam zaglądać, zdecydowanie polecam wybrać sie do marwina na Wyszyńskiego 6

  3. Łukasz M ★☆☆☆☆

    Minus za obsługę, cenowo bez szału.

  1. Dominik Wojciechowski ★★★★★

    Robię tu zakupy od bardzo dawna. Jak do tąd cały sprzęt co kupiłem, a jest tego dużo jest dobrej jakości . Nawet jak czegoś nie bylo co chcialem to sprzedawca bez problemu zamówił. Jest też dużo nowości, których w sklepach w okolicy i Lublinie nie znalazłem

  2. Sebastian Szczepański ★★★★★

    Wzorowa obsługa, przesyłka starannie zapakowana, sprzedawca dołączył do przesyłki liczne gratisy, w postaci ripperów i twisterów, miły gest, bardzo rzadki w dzisiejszych czasach, polecam sklep. Myślę, ze to nie ostatnie zakupy w tym miejscu. Polecam.

  3. Henryk ★☆☆☆☆

    Mówiąc delikatnie to obsługa mało kompetentna i niewykwalifikowana. Pan chyba właściciel ma nie na miejscu komentarze i odnosi się wrażenie jakby traktował ludzi z góry. Wiele osób przez to zachowanie przestało tam robić zakupy, bo przecież w Świdniku nie jest 1 sklep wędkarski.

  1. Konrad Grochowski ★☆☆☆☆

    DNO DNO DNO, facet burak jakich malo zrobilem zakupyw w tym sklepie przez allegro, nie zauwazylem ze nie ma mozliwosci odbioru osobistego, napisalem maila z zapytaniem czy moge przyjechac sam, w odpowiedzi nastepnego dnia przychodzi mail "prosze przyjechac po odbior" przyjechalem na miejsce, mowie ze ja po odbior zamowienia, a ten od razu z morda do mnie "a to gdzie pan wyczytal ze mozna odebac samemu?" ogolnie za buractwo wystawilem mu 3 gwiazdki na 5 za obsluge klienta, po paru minutach ZADZWONIL do mnie i mnie op***dala, ze to wplywa na jego sprzedaz, zarobki, w ogole ze powinienem na kolanach dziekowac ze zaoszczedzilem 2 dychy na wysylce "niech pan przemysli swoje zachowanie" - no ku**a sprzedawca z wedkarskiego bedzie mi mowil co mam robic, na koniec powiedzial "prosze robic zakupy w innym sklepie" no tak to chlopie klienta nie utrzymasz, ani nowych nie zdobedziesz nie polecam zakupow w tym sklepie nikomu, dno i metr mulu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker?

Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker znajduje się przy Racławicka 16, 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker?

Można skontaktować się z Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker pod numerem +48 604 965 213

Jak można dotrzeć do Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker?

Do Sklep Wędkarsko - Zoologiczny Joker można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements