Opinie

  1. TaliaFixOn ★☆☆☆☆

    W skrócie masakra zbieżność źle ustawiona mimo rozmowy i narzekanie diagnosty bo musiał użyć grzałki masakra nie polecam

  2. Skyline ★☆☆☆☆

    Dramat. Tyle kasy chcą za zbieżność a nie potrafią jej ustawić. Robione przed wyjazdem do Holandii, człowiek chciał mieć wszystko porobione i spokojną głowę. Okazało się, że kierownica była ustawiona krzywo i auto ściąga w prawo. (W zawieszeniu wszystko porobione, opony nowe, ciśnienie ok) Po konfrontacji pan stwierdził, że "no wie pan, na zbieznosc to trzeba ze 3 razy przyjechać na poprawki zeby ustawić jak trzeba XD" i że on nic nie będzie poprawiał, bo to po terminie i generalnie zachowywał się jakby nic się nie stało, a on Bogu ducha winny, ten starszy typek, co to już nie raz słyszałem na jego temat, można przeczytać nawet tutaj w komentarzach. Nie polecam!

  3. Agata Wojtek ★☆☆☆☆

    Niestety miałem doczynienia z tą firmą,auto BMW X po rzebieg 86000km auto bez historii. Kontrola zbieżności po zmianie opon Młody człowiek stwierdza że tylnej osi nie reguluje się kątów! Reguluje zbieżność , wracam na drugi dzień auto prowadzi się stanowczo gorzej ściąga informuje pana a ten że zapisze mnie do kolegi jest starszy ma większe doświadczenie ok,wizyta na drugi dzień ,po poprawce auto jak ściągało w lewo to teraz w prawo i kierownica jest skrzywiona delikatnie aby jechać na we Prost trzymamy do lewej ,wracam do pana i przestawiam owy fakt na co pan stwierdza że się przejedzie , ok rozpędza auto i mówi że dla niego wszystko ok ......wracamy na stację pan zapina urządzenie i teraz komentarz :Zgodnie z tym co maszyna pokazuje jest wszystko zielone może być coś Podbite i dlatego odczuwam ściąganie ale geometria ustawiona idealnie . Nie dało mi to spokoju pojechałem na inną stację i okazało się że auto nie ma w ogóle ustawionej geometrii tylna oś i przednia z przekroczenia mi w stopniach po wykonanej usłudze auto wyjechało prowadzi się jak przed wizytą w Pocianie na pseudo geometrii 3D w jednostkach miary : minutki sekundy Podbite. Dramat nie polecam nikomu rozważam zgłoszenie tej firmy do odpowiednich służb .

  1. Dawid Wydmański ★☆☆☆☆

    Robiłem tutaj zbieżność po wymianie przekładni. Za pierwszym razem nie udało się jej ustawić z powodu braku zakresu na drążkach, a za drugim razem kierownica wyszła krzywo i zbieżność była asymetryczna. Ostatecznie problem udało się rozwiązać w innym warsztacie...

  2. Ireneusz ŁABĘDZKI ★★★★★

    Od przeszło czerdzirstu lat robię przegląd na tej stacji diagnostycznej .Polecam

  3. Dariusz Kawalec ★★★★★

    Kulturalna obsługa, rzetelna ocena stanu technicznego pojazdu, bez kolejki. Polecam diagnostę o imieniu Maciej.

  1. Patryk Pawłowski ★★★★★

    Pojechałem na ustawienie zbieżności bardzo miła obsługa profesjonalny sprzęt wszystko komputerowo dostałem wydruk zbieżność ustawiona w krótkim czasie jestem zadowolony

  2. Leszek Kopec ★★★★★

    Korzystam z tej stacji kontroli pojazdów od lat. To kolejny samochód pod ich opieką. Sprawdzą i pokażą usterki, które muszą być usunięte. Nawet powtórka, jest wytłumaczalna. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. POLECAM

  3. Rafał Rafi ★☆☆☆☆

    Po naprawie zawieszenia pojechałem na zbieżność. Po ustawieniu zbieżność samochód jechał prosto ale kierownica była skręcona w prawo - usłyszałem że coś jest nie tak z zawieszeniem, zbieżność na pewno poprawna. Mechanik polecił mi inne miejsce na ustawienie zbieżności. W innym miejscu zobaczyłem sprzęt o dekadę albo i dwie młodszy, okazało się że nie zostały ustawione koła w osi - część opony dotykająca asfalt była pod złym kątem względem części opony na wysokości błotnika. Nie wiem czy zawiódł sprzęt czy umiejętności ale warto wybrać inne miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pocian?

Pocian znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 2e, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pocian?

Można skontaktować się z Pocian pod numerem +48 322 625 511

Jak można dotrzeć do Pocian?

Do Pocian można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements