Bardzo rzeczowe podejście do kontroli samochodu. Dodatkowe porady i sugestie są świetne. Zawsze tam jeżdżę na przeglądy moich samochodów i jestem zadowolony. Polecam w 100%
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Czaja ★★★★★
-
I M ★★★★★
Polecam - szybko sprawnie i profesjonalnie
-
Grzegorz Kretiuk ★★★★★
Przyjechałem zestresowany na swój pierwszy przegląd starej polówki, ale dzięki świetnemu podejściu diagnosty nerwy szybko zeszły. Fachowa i szybka robota, podpowiedział jakie sprawy są do ogarnięcia i do domku :) Polecam tą stacje!
-
Krzysztof Jakus ★★★★★
Diagnosta starej szkoły a nie komputerowiec, zna się na rzeczy. Wskaże jakie części trzeba mieć na uwadze do wymiany w późniejszym czasie. U mnie doradził wymianę tulei wahacza wzdłużnego i dał nawet radę jak to zrobić żeby się nie "urobić". Rada poprzedniego speca, stuka, wahacz do wymiany no cóż może nie wiedział że niekiedy da się wymienić samą tuleję. Na pewno będę tam jeździł na przeglądy.
-
Beata Żurek ★★★★★
Polecam tą stację diagnostyczną ,fachowa szybka obsługa ,od lat korzystam ja moje dzieci i znajomi . Pozdrawiam serdecznie Panów obsługujących .
-
Marek Ryszard Mattencloit ★★★★★
Szybko sprawnie, bezkolejek.suoer wiedzą. Polecam
-
A ★★★★★
Super, miła i sprawna obsługa, polecam
-
Paweł Ćwikliński ★★★★★
Od kilku lat jeżdżę tylko tam z dwoma autami. Miła i Profesjonalna obsługa. Szybko i sprawnie.
-
Dawid ★☆☆☆☆
Podczas jazdy autem na nierównościach słyszałem dziwne stuki z podwozia. Podczas zakrętów delikatnie szarpało kierownicą. Postanowiłem się udać na najbliższą stacje kontroli pojazdów w celu sprawdzenia ew. usterki. Miły Pan po przeglądzie zawieszenia stwierdził, że wszystko jest jak najbardziej ok i nie ma się czym martwić. Minął tydzień- przednie lewe koło- wyskoczył sworzeń dolnego wachacza (mówiąc prosto prawie urwało się koło), czego skutkiem było stanie na środku skrzyżowania przy Black Red White przez około półtorej godziny czekając na lawetę . Na szczęście wszystko stało się przy prędkości ok. 10km/h a i tak samochód ,,ślizgał" się na samym wachaczu przez jakieś 3 metry. Gdybym jechał jakieś 100km/h to w najlepszym wypadku najbliższe pare miesięcym mógłbym spędzić na SORze. Jeśli Wam życie miłe to stanowczo odradzam tych ,,fachowców", no chyba że macie zgniłęgo trupa to pewnie przejdzie przegląd bez problemu. Na zdjęciu koło jest już w miarę na swoim miejscu gdyż inaczej nie chciało wejść na lawetę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów Marex II?
Stacja kontroli pojazdów Marex II znajduje się przy Małobądzka 42, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów Marex II?
Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów Marex II pod numerem +48 323 602 994
Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów Marex II?
Do Stacja kontroli pojazdów Marex II można dotrzeć, korzystając z poniższego linku