Opinie

  1. Aleksandra Kucharska ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem. Poradę udzielała Pani na recepcji, a nie notariusz. Pani bardzo niemiła i wymagająca od nas wiedzy, mimo, że to my przyszliśmy na konsultację. Wywieranie presji przez Panią z recepcji do zawyżenia wartości rynkowej nieruchomości. Wypowiedzi do klienta: „a co sobie Pani myślała?!”, rzucane z pogardą za moją niewiedzę. Wycena na końcu powala z nóg. Powiedziałam, że z taką ceną rezygnujemy. Poszliśmy do innej kancelarii i ten sam dokument, dokładnie ten sam kosztuje ponad POŁOWĘ taniej! Poza tym wszystkie kancelarie w Piekarach mają niższe stawki niż tu (dzwoniłam do każdej). Pani recepcjonistka nie wykreśliła mnie z umówionego spotkania i tydzień później dostaje telefon od Pani notariusz czy spotkanie aktualne, więc znowu moja odpowiedź, że z tą ceną nie ma szans, gdyż każda inna kancelaria zaproponowała taniej - odpowiedź Pani notariusz: „bo się nie szanują”. Dobrze za to, że Państwa kancelaria szanuje klienta…

  2. Marcin Mierzwiński ★★★★★

    Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera.

  3. mateusz sawka ★★★★★

    Polecam! Pełen profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta i wyjątkowo 'ludzkie' podejście!

  1. Jola lalal ★☆☆☆☆

    Dzien dobry.Odradzam tego notariusza,zero kompetencji pod kazdym wzgledem.Sekretarka ma maly zaslub wiedzy.Osoby przychodza cala rodzina do notariusza i okazuje sie ze podaremno bo sekretarka zle poinformowala.Pani protokolant robi bledy w akcie notarialnym .Jest to nie do pomyslenia ze w powaznych sprawach mozna zle napisac nazwiska .Radze wszystkim omijac szerokim lukiem to biuro notarialne .Nie uslyszalam przepraszam jak zadzwonilam ze jest blad czy to tak duzo kosztuje?????.Swiadczy to o kulturze osob tam pracujacych.

  2. LILI ROBROX Hetmańska ★★★★★

    Polecam serdecznie. Kancelaria która podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Bardzo przemiła obsługa. Jeśli będzie potrzeba skorzystać z kancelarii notarialnej,napewno będzie to ta kancelaria.

  3. Rabbi Rabbit ★★★★★

    Przyjechałem specjalnie z Warszawy na akt notarialny, było warto. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.

  1. Anna Z. ★★★★★

    Bardzo pomocna obsluga sekretariatu. Reszta rowniez w porzadku.

  2. Darek Darek ★★★★★

    Niezwykle miła atmosfera . Bardzo szybka i profesjonalna obsługa od A do Z. Kancelaria -z czystym sumieniem -godna polecenia .

  3. Marcelina Zapart ★★★★★

    wszystko na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo. Polecam!

  1. Daria Gatys ★★★★★

    Profesjonalna Kancelaria, fachowe podejście do tematu,szybka i sprawna ocena, wyjaśnienie każdej niezrozumiałej dla nas informacji. Mile i pomocne panie w sekretariacie. Szczerze polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?

Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska znajduje się przy Bytomska 156, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?

Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska pod numerem +48 602 299 176

Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?

Do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements