Omijać szerokim łukiem. Poradę udzielała Pani na recepcji, a nie notariusz. Pani bardzo niemiła i wymagająca od nas wiedzy, mimo, że to my przyszliśmy na konsultację. Wywieranie presji przez Panią z recepcji do zawyżenia wartości rynkowej nieruchomości. Wypowiedzi do klienta: „a co sobie Pani myślała?!”, rzucane z pogardą za moją niewiedzę. Wycena na końcu powala z nóg. Powiedziałam, że z taką ceną rezygnujemy. Poszliśmy do innej kancelarii i ten sam dokument, dokładnie ten sam kosztuje ponad POŁOWĘ taniej! Poza tym wszystkie kancelarie w Piekarach mają niższe stawki niż tu (dzwoniłam do każdej). Pani recepcjonistka nie wykreśliła mnie z umówionego spotkania i tydzień później dostaje telefon od Pani notariusz czy spotkanie aktualne, więc znowu moja odpowiedź, że z tą ceną nie ma szans, gdyż każda inna kancelaria zaproponowała taniej - odpowiedź Pani notariusz: „bo się nie szanują”. Dobrze za to, że Państwa kancelaria szanuje klienta…
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Kucharska ★☆☆☆☆
-
Marcin Mierzwiński ★★★★★
Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera.
-
mateusz sawka ★★★★★
Polecam! Pełen profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta i wyjątkowo 'ludzkie' podejście!
-
Jola lalal ★☆☆☆☆
Dzien dobry.Odradzam tego notariusza,zero kompetencji pod kazdym wzgledem.Sekretarka ma maly zaslub wiedzy.Osoby przychodza cala rodzina do notariusza i okazuje sie ze podaremno bo sekretarka zle poinformowala.Pani protokolant robi bledy w akcie notarialnym .Jest to nie do pomyslenia ze w powaznych sprawach mozna zle napisac nazwiska .Radze wszystkim omijac szerokim lukiem to biuro notarialne .Nie uslyszalam przepraszam jak zadzwonilam ze jest blad czy to tak duzo kosztuje?????.Swiadczy to o kulturze osob tam pracujacych.
-
LILI ROBROX Hetmańska ★★★★★
Polecam serdecznie. Kancelaria która podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Bardzo przemiła obsługa. Jeśli będzie potrzeba skorzystać z kancelarii notarialnej,napewno będzie to ta kancelaria.
-
Rabbi Rabbit ★★★★★
Przyjechałem specjalnie z Warszawy na akt notarialny, było warto. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
-
Anna Z. ★★★★★
Bardzo pomocna obsluga sekretariatu. Reszta rowniez w porzadku.
-
Darek Darek ★★★★★
Niezwykle miła atmosfera . Bardzo szybka i profesjonalna obsługa od A do Z. Kancelaria -z czystym sumieniem -godna polecenia .
-
Marcelina Zapart ★★★★★
wszystko na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo. Polecam!
-
Daria Gatys ★★★★★
Profesjonalna Kancelaria, fachowe podejście do tematu,szybka i sprawna ocena, wyjaśnienie każdej niezrozumiałej dla nas informacji. Mile i pomocne panie w sekretariacie. Szczerze polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?
Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska znajduje się przy Bytomska 156, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?
Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska pod numerem +48 602 299 176
Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska?
Do Kancelaria Notarialna Magdalena Tobor-Nowińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku