Serdecznie polecam! Pani Notariusz to osoba niezwykle kompetentna, skrupulatna i życzliwa. Cały proces przebiegł sprawnie, w miłej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Doceniam elastyczność w ustalaniu terminów oraz jasne, zrozumiałe wyjaśnienia wszystkich formalności. To miejsce, w którym naprawdę czuć troskę o klienta i dbałość o każdy szczegół. Dziękuję za pomoc i z pewnością wrócę, gdy tylko zajdzie potrzeba
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Wrr ★★★★★
-
Łukasz Formowicz ★★★★★
Już kilkukrotnie korzystałem z usług pani notariusz. Zawsze mio konkretnie. Terminy dogodne, ceny normalne. Polecam.
-
Ilona Urbańczyk ★★★★★
Merytoryczne zaplecze Pani Notariusz robi wrażenie. Pani Notariusz jest Profesjonalistką - Jej analizy, opinie i rady są pomocne. Osoba skrupulatna i zaangażowana. Otwarta i klientocentryczna. Dziękuję za pomoc
-
Larry Mleczko ★★★★☆
Korzystałem z usług Pani Sylwii już kilkanaście razy, wszystko bez zastrzeżeń. 5 gwiazdek nie dałem ponieważ znam notariusza byłego prokura który przeprowadza bezpiecznie trudne akty.
-
Ewelina Słupik ★☆☆☆☆
Dawno nie spotkałam tak niemiłej i ofuczałej osoby. Zdecydowanie nie polecam! Ps. Odpowiedź pod moim komentarzem to ogromny absurd. Zaparkowałam pod laboratorium na 15min na pobranie krwi. Pani Sylwia zastawiła mój samochód na 1,5h i udawała, że nie ma jej w kancelarii, gdy pukałam. Po otwarciu (bo miała klientkę) nadal nie chciała odjechać, tylko mówiła że „nie będzie robić za parkingowego”. Poinformowałam ją że muszę wrócić do domu, jestem w zaawansowanej ciąży a ona nadal się ze mną kłóciła, że teraz nie odjedzie. Odjechała, bo jej klientka wstawiła się za mną! Dodam, że nawet sąsiedzi w kamienicy mnie uprzedzili, że to jej samochód i że będę miała z nią pod górkę, bo to taki człowiek.
-
Marta Palasz ★★★★★
Pani rejent bardzo rzetelna i dokładna, polecam
-
Jacek Sz-K ★★★★★
Serdecznie polecam Panią Notariusz. Wysokie kompetencje a ceny normalne - konkurencja liczy sobie nawet dwa razy drożej.
-
Szymon Kacorzyk ★★★★★
Wszystko w najlepszym porządku. Cena również bardzo korzystna, szczególnie w porównaniu z Katowicami. Wróciłem drugi i trzeci raz. Serdecznie polecam.
-
Mariola Bończyk ★☆☆☆☆
Stanowczo nie polecam. Brak fachowej porady
-
Adam Mazur ★★★★★
Jedna z najtańszych w okolicy. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz?
Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz znajduje się przy Stefana Okrzei 20, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz?
Można skontaktować się z Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz pod numerem +48 327 380 808
Jak można dotrzeć do Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz?
Do Kancelaria notarialna. Chodoła Sylwia, notariusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku