Witam nie polecam! Naprawa Forda S-Max 2.0tdci 140KM. Auto stało 2mc nie potrafili dojść co mu dolega. W końcu przyjechał do nich inny mechanik i nakierowal co auto dolega. Auto naprawili cena 7tys. Przy okazji uszkodzili wygłuszenie maski,przewody przelewowe które były nowe. Po rozmowie Pani powiedziała że zrobią przelewy, przy okazji mieli zmienić łożysko w piascie prawa strona przód koniec końców. Pani tak czarowała przez telefon że nagle lewe łożysko do zmiany tez było. Niby przegub wewnętrzny do zmiany kupa czesci do zmiany a przy odbiorze auta nagle te części się okazały dobre. Pani naciągaczka tel. Nie odbiera, terminów nie dotrzymuję. Po ostatniej naprawie mówiłem że autem jade na wakacje 600km z małymi dziećmi. Miała być igła a serwis nie dokręcił śrub od rury z egr koniec końców awaria usterk silnika na Słowacji.Naprawa na poboczu bez sprzętu. ! U tej Pani zostawiłem ogółem ponad 10tys za naprawy auta.Brak słów Omijać tych pseudo mechaników z daleka!!! NIE POLECAM!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Wojcik ★☆☆☆☆
-
Damian Puszko ★★★★★
Najlepszy serwis w Chorzowie!!! Polecam uczciwa rzetelna naprawa samochodu
-
Szkoła Bluesa ★★★★★
Pełen profesjonalizm! Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Bardzo rzeczowe i konkretne podejście do klienta. Naprawiałem tam wszystkie moje samochody i ani razu nie byłem zawiedziony. Indywidualne podejście do klienta, bardzo jasna i klarowna analiza usterek i kosztów z nią związanych. W przypadku sytuacji awaryjnych salon staje na głowie, żeby rozwiązać problem jak najszybciej. Polecam z całego serca! MP Marcin Piestrzyński rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebują chwili czasu :) Do zobaczenia, oby jak najpóźniej :)
-
Adrian Adi ★★★★★
Korzystam z tego warsztatu od kilku lat. Na tej przestrzeni naprawionych było kilka rodzinnych samochodów. Wymieniałem tutaj rozrząd, sprzęgło z dwumasą, regenerowana była przekładnia kierownicza oraz wtryskiwacze. Przyjeżdżam tutaj na rutynowe wymiany filtrów, oleji i klockow hamulcowych. Warsztat jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, nigdy nie wracałem z pretensjami. Pracownicy mili znający się na swojej pracy, z terminami też nie było problemu naprawy trwały parę dni i telefon że samochód do odbioru. Nigdy nie czułem się na nic naciągany, zużyte części zawsze były do wglądu. Polecam
-
Adam Sandecki ★★★★★
Naprawa samochodu u Pana Marcina to czysta przyjemność. Miałem w swoim życiu kilka samochodów i wszystkie oddawałem w jego dobre ręce. Ta współpraca trwa już 15 lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam gorąco :)
-
Magdalena Bujak ★☆☆☆☆
Oddałam swój samochód, który był do naprawienia. Jako, że nie kupilam nowego, udałam się do tego warsztatu z polecenia. Odbyła się naprawa drążka kierownicy, wymiana filtrów, oleju, rozrządu. Bardzo się cieszyłam, kiedy usłyszałam, że wszystko zrobione i mogę śmiało nim jeździć i jedynie na co należy zwrócić uwagę to rura wydechowa, ponieważ może za jakiś czas byc dziurka. Po paru dniach, kierownica zaczęła "strzelać" podczas skręcenia, dziwnie brzmiał samochód po najechaniu na nierówności i pojawił się wyciek. Ze wzgledu na czas oczekiwania na odbiór samochodu (ok. 14-16 dni) oddalam auto do innego mechanika. Okazało się, że miska oleju jest dziurawa, wiec wymieniony olej wycieka, z ukladu kierowniczego padł krzyżak i przez co wypadły tuleje. Wściekłam się nieziemsko, ponieważ zapłaciłam za coś, co musiałam ponownie naprawiać. Kiedy zeźlona zadzwoniłam do Pani Joanny, stwierdziła ze to nasza wina, że kupujemy takie auta i właściwie poza budą to wrak. Wychodzi na to, że kiedy odbierałam od niej samochód to był super, a jak dzwonię z zażaleniem to nagle jest wrakiem, a jej mechanik jak go "naprawiał" to wyszedł brudny. Naprawdę? Kiedyś mialam Seicento prawie w moim wieku i nigdy nie spotkałam się z zarzutami, że oddaję auto do naprawy. Po to są mechanicy.. Na pytanie dlaczego nie oddałam auta na gwarancji odpowiem w ten sposob - nie mam czasu aby czekać miesiąca aby ktoś zajrzał do samochodu. Dodatkowo, widząc niewykonanie prace naprawcze bałam się o to, że w dalszym ciagu będę jeździć autem, które jest tykającą bombą i znowu coś "naprawionego" okaże się zepsute tak jak było. Odpowiadam za bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny i ludzi, których mijam. Dlatego zmieniłam mechanika, ponieważ muszę być mobilna i dodatkowo posiadać sprawne auto. Nie polecam. Rozważam również zgłoszenie sprawy do rzecznika celem odzyskania pieniędzy.
-
Mirosław Wtorek ★★★★★
Witam wymiana klocków tył i filtra paliwa szybko i tanio ,szefowa bardzo miła polecam.Mirek z Mysłowic.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MP Marcin Piestrzyński?
MP Marcin Piestrzyński znajduje się przy Kruszcowa 34, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MP Marcin Piestrzyński?
Można skontaktować się z MP Marcin Piestrzyński pod numerem +48 605 678 478
Jak można dotrzeć do MP Marcin Piestrzyński?
Do MP Marcin Piestrzyński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku