Polecam Kancelarię Pani Rejent oraz współpracę z Panią Notariusz zarówno w zakresie obsługi indywidualnych klientów jaki i biznesowych kontraktów. Współpraca 10/10 bez zastrzeżeń.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Matlak ★★★★★
-
Szymon Lukaj ★★★★★
Super profesjonalnie, miło, elegancko, sprawnie. Kultura na najwyższym poziome. Pani Notariusz bardzo życzliwia i pomocna. Polecam na 1000%
-
Dominika Kasperek ★★★★★
Polecam bardzo! Dwukrotnie korzystałam z usług notarialnych Pani Pauliny, sprawy załatwione bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Za każdym razem Notariusz wyjaśniała konsekwencje działań i możliwe rozwiązania.
-
Monika Agnieszka ★★★★★
Chciałabym gorąco polecić i podziękować za pomoc w kwestii biurokracji i dokumentów , które były potrzebne do zrealizowania aktu notarialnego . Obsługa jak i również kontakt był na najwyższym poziomie. Polecam ponieważ ciężko dzisiaj trafić na tak profesjonalna współpracę.
-
Angelika Zyzańska ★★★★★
Z wielka przyjemnością polecę tę kancelarię! Wykwalifikowana, uprzejma i życzliwie nastawiona do klienta kadra! Pani Notariusz jest bardzo rzetelną i pomocną kobietą. Pełen profesjonalizm i doskonały kontakt.
-
Natalia Sikora ★★★★★
Polecam z całego serca Panią notariusz Paulinę Ramenda. Wiedza na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo rzetelne podejście do klienta. Obsługa bardzo miła, konkretne informacje oraz podpowiedzi jak wszystko szybko i sprawnie załatwić. Najwyżej oceniam również ogromną empatię Pani Pauliny do drugiego człowieka, wyrozumiałość i szacunek, ponieważ takie zachowanie w dzisiejszych czasach ciężko doświadczyć. Pani sekretarka również na medal, uczynna, pomocna i bardzo miła, fachowo służy poradą i pomaga wszystko dobrze załatwić. Na pewno z kolejnymi sprawami wrócę do tej wspaniałej kancelarii . Polecam serdecznie !!!
-
Piotr Stol ★☆☆☆☆
Nie polecam usług tej kancelarii. Pani notariusz bez jakiejkolwiek kultury osobistej. W przypadku tej kancelarii doskonale widać że poza wyższym wykształceniem wypada mieć jeszcze odrobinę kultury. Pani miała problem z tym że za długo siadałem do stolika ustawiając wózek (byłem z rocznym synem który spał w wózku). Chamskie uwagi aby nie słuchać radia w telefonie w poczekalni - przeglądałem po cichu FB, tak aby nikomu nie przeszkadzać - oczywiście można zwrócić grzecznie uwagę, ale w przypadku usług tej pani usłyszałem "proszę nie słuchać w kancelarii radia, tu się poważne sprawy załatwia" Całkowity brak szacunku do klienta. Oczywiście nie skorzystałem z usługi i nie polecam. Poczułem się jak na lekcji w podstawówce z nauczycielką, która nie nadaje się do wykonywania zawodu.ponadto Pani była oburzona że do aktu przez telefon nie chciałem podać numeru PESEL. Pierwszy raz spotkałem się aby notariusz w taki chamski sposób się zachowywał.
-
Marcin Buczuliński ★★★★★
GORĄCO POLECAM KANCELARIĘ NOTARIALNĄ PANI PAULINY RAMENDA Korzystałem z usług Kancelarii wiele razy i polecam gorąco. Pełen profesionalizm, sprawna wspólpraca, bardzo miła obsługa i wszystko w przyjaznej ,serdecznej atmosferze. Zawsze jak tylko będe załatwiał następne tematy to napewno skorzystam z usług Kancelarii . Będę również tak jak do tej pory polecał Kancelarię Pani Pauliny Ramenda. Życzę Pani Paulinie i Pracownikom samych sukcesów w pracy i również dużo serdeczności ze strony Klientów. Pozdrawiam gorąco.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda?
Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda znajduje się przy Zaborska 2A, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda?
Można skontaktować się z Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda pod numerem +48 575 770 211
Jak można dotrzeć do Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda?
Do Notariusz Oświęcim Paulina Ramenda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku