Opinie

  1. Dominika Plenik ★★★★★

    Notariusz kompetentny,na pytania odpowiada szczegółowo,powierzone sprawy załatwia szybko i pozytywnie.Polecam.

  2. Pedro90 ★★★★★

    Zdecydowanie polecam . Fachowa obsługa na najwyższym poziomie . Terminowość , punktualność . Przy następnej sprawie na pewno wrócę .

  3. Tomasz Malarz ★★★★★

    Profesjonalny notariusz. Przy zakupie nieruchomości pan Wieczorek przeprowadził wszystkie formalności bardzo sprawnie. Wszelkie wątpliwości bardzo zrozumiale i chętnie tłumaczył. Mogę spokojnie polecić

  1. Ewelina S. ★★★★★

    Notariusz najlepszy w swoim fachu. Ma wiedzę, odrazu proponuje rozwiazania i tlumaczy je w sposób konkretny. Niestety ludzie w sekretariacie zachowuja się jakby znajdowali się tam za karę i z łaską wykonują swoje obowiazki

  2. jolanta bielawska ★★★★★

    Bardzo szybka i sprawna obsługa w sprawie spadku wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania polecam

  3. Piotr Szlek ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam ze skorzystania z usług pana notariusza. W dzisiejszych czasach notariuszów jest kilku, albo kilkunastu w każdym większym mieście, wiec jest duży wybór. Na każde umówione spotkanie pan notariusz był spóźniony. Każde spotkanie było przeciągnięte o kilkanaście, kilkadziesiąt minut, wiec następni w kolejce musieli czekać. Stosunek pana notariusza do mnie i mojej rodziny był tak służbowy jak za czasów komuny. Pan notariusz to władza, a my wszyscy to ciemny plebs, wiec siedzieć cicho i słuchać, a potem jeszcze zapłacić. Typowy pokomunistyczny urzędnik, który za dużo przesiąkł komuną, żeby teraz się zmienić.

  1. P S (skalasz1) ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam ze skorzystania z usług pana notariusza. W dzisiejszych czasach notariuszów jest kilku, albo kilkunastu w każdym większym mieście, wiec jest duży wybór. Na każde umówione spotkanie pan notariusz był spóźniony. Każde spotkanie było przeciągnięte o kilkanaście, kilkadziesiąt minut, wiec następni w kolejce musieli czekać. Stosunek pana notariusza do mnie i mojej rodziny był tak służbowy jak za czasów komuny. Pan notariusz to władza, a my wszyscy to ciemny plebs, wiec siedzieć cicho i słuchać, a potem jeszcze zapłacić. Typowy pokomunistyczny urzędnik, który za dużo przesiąkł komuną, żeby teraz się zmienić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek?

Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek znajduje się przy Mikołaja Sączewskiego 17, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek?

Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek pod numerem +48 322 676 944

Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek?

Do Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Wieczorek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements