Opinie

  1. Marcin Oark ★★★★★

    U Mariana zawsze można liczyć na fachową obsługę

  2. Norwid Góra ★★★★★

    Rzeczowe, uczciwe podejście, świetny kontakt, natychmiastowa chęć pomocy. Bardzo dziękuję za pomoc i postawę - wrócimy do Państwa z pewnością, pozdrawiamy! :)

  3. Dawid Morawiec ★★★★★

    5 gwizdek to i tak mało ! Świetna obsługa za każdym razem. Miałem pane i stałem autem około 6 minut drogi od warsztatu, a i tak specjalnie podjechali dopompować oponę. Polecam gorąco !

  1. Patrick O ★☆☆☆☆

    Niestety w gorącym okresie wymiany opon straszny chaos. Osoba w biurze nie potrafiła sobie poradzić z zarządzeniem kolejką. Przyjechałem 10 min. przed umówioną godziną, przede mną stały 4 samochody (2 stanowiska). Powiedziano mi że mam czekać aż skończą jeden z samochodów, ale nie mam podjeżdżać pod garaż, gdzie i tak już stały 2 inne samochody. W międzyczasie na drodze ustawiały się kolejne, blokując wjazd (większość to ludzie bez umówionej wizyty). Do tego chyba trafiłem w jakiś zły moment, bo cała ekipa w garażu siedziała sobie na krzesłach obserwując biegającego w popłochu pana z biura oraz zdezorientowanych klientów. Widząc to, zrezygnowałem i pojechałem do innego wulkanizatora.

  2. Alina Wilk ★★★★★

    Profesjonalnie, szybko, ceny zadowalające. Serdecznie polecam.

  3. Krzysztof D. ★★★★★

    Nie ma sie do czego przyczepić, fachowa obsługa, ceny konkurencyjne, ostatnio sie dowiedziałem, że nawet wyjeżdżają do klienta w sytuacjach awaryjnych...

  1. Beti Ogon ★★★★★

    Najlepszy serwis w mieście, zawsze terminowo i fachowo. Pracownicy mili i uśmiechnięci - od lat Ci sami więc widać, że dobrze im tam. Właściciel bardzo uprzejmy i kulturalny. Zawsze wszystko wytłumaczy i zaproponuje możliwe rozwiązania w sytuacjach problemowych. Polecam!!!

  2. Adam Wojciechowski ★★★★★

    W Wigilię 2022 r. (sobota !) trafiliśmy awaryjnie do warsztatu z powodu przebicia opony. W ogóle nie czekaliśmy, usługa wykonana w ciągu 15 minut, w pełni profesjonalnie i uprzejmie. Można poczekać w poczekalni

  3. Klaudyna ★★★★☆

    Pracujący w serwisie Panowie działają szybko i sprawnie. Są uprzejmi i pomocni - dla nich zdecydowany plus. Minus dla właściciela, który mimo umówionych terminów przez klientów na zaplanowaną wymianę opon, "wpycha" dodatkowe osoby które przyjeżdżają z zewnątrz. Powoduje przez to po pierwsze opóźnienia (których klient stara się unikac, umawiając kolejny termin), a przede wszystkim zamieszanie u pracujących panów z obsługi, którzy nie wiedza w co ręce włożyć.

  1. szymon ★★★★★

    Miła obsługa, usługa wykonana prawidłowo do tego wszystko na czas. Czego chcieć więcej? Polecam serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wulkanizatorstwo Marian Komander?

Wulkanizatorstwo Marian Komander znajduje się przy Michałkowicka 103, 41-103 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wulkanizatorstwo Marian Komander?

Można skontaktować się z Wulkanizatorstwo Marian Komander pod numerem +48 327 652 529

Jak można dotrzeć do Wulkanizatorstwo Marian Komander?

Do Wulkanizatorstwo Marian Komander można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements