Byłam wczoraj u Pana profesora na konsultacji z tata. Pan profesor jest przemiłym człowiekiem i z ogromna wiedza. Konkretny plan leczenia nam przedstawił co dało nam spokój w tej trudnej sytuacji. Pozdrawiam panie profesorze i dziękujemy z całego serca za wczorajsze spotkanie. Alicja & Tadeusz
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Kamila ★★★★★
-
Majka Nowakowska (Ulvien) ★☆☆☆☆
Szkoda ze nie można dać 0 a nie jedna gwiazdke. Babcia chora śmiertelnie na raka, ale pełna energii i życia, zapłaciła tyle kasy za wizytę licząc na pomoc, przestudiowanie dokładne wszystkich wyników, natomiast doktor poświecił maksymalnie 5 minut, ledwo co spojrzał na wyniki, powiedział jej ze opieka paliatywna, można pójść jeszcze do innego lekarza i do widzenia. A babcia pełna wigoru, sama sobie ze wszystkim radzi, chcąca dalej żyć. Wydaje mi się ze PROFESOR powinien mieć więcej w sobie empatii. Nie do pomyślenia, ze starsza Pani została tak potraktowana. Widać dla Pana Profesora się liczy tylko wypłata a nie pacjent.
-
Bożena Rona ★★★★★
Byłam u Pana profesora, w pierwszym momencie ,powięź szalony lekarz. Profesor wziął dokumenty do ręki i od razu wiedział, jak trzeba działać. Otrzymałam skierowanie do szpitala w Bydgoszczy, tam czułam się jak w sanatorium albo na wczasach. Lekarze i cała obsługa przemili. Jeśli jesteś chora, chory , polecam szpital w Bydgoszczy
-
Katarzyna Winter ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pana Profesora . Konkretnie ,profesjonalnie podejście do problemu. Przemiły człowiek
-
Dominika Piskozub ★☆☆☆☆
Gdybym mogła dałabym 0 gwiazdek. Ostrzegam przed depilacją woskiem w tym miejscu!!! Piszę w imieniu mojej mamy, która dziś miała nieprzyjemność poddać się depilacji w tej klinice. Uda i bikini wyglądają jak po oparzeniu. Podczas depilacji kosmetyczka nieprofesjonalnie zrywała plastry, zaciągając skórę. To spowodowało, ze na skórze pojawiły sie wielkie czerwone plamy. Za pierwszym razem depilacje robiła Pani Sandra Kierna, przebiegała ona bardzo profesjonalnie i efekt był super. Tym razem Pani Magdalena Klimańska oszpeciła moją mamę na pare tygodni lub dłużej. Nastepnego dnia na łydkach i pod pachami pojawiły sie kolejne czerwone plamy. Albo Pani Magdalena jest tak beznadziejna w tym co robi, albo moja mama została oszukana i zamiast wosku Lycon, została potraktowana zwykłym. Bo jak wyjaśnić fakt, że za pierwszym razem było super, a teraz porażka?? 350zl!!!wyrzucone w błoto. W dodatku Pani nie miała jak wydać reszty. Ostrzegam wszystkich!!!!!!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy?
Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy znajduje się przy Cicha 24, 85-650 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy?
Można skontaktować się z Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy pod numerem +48 601 936 608
Jak można dotrzeć do Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy?
Do Dermatoestetica Clinica Profesor B.W. Zegarscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku