Szczerze dawno się tak nie zawiodłam na jedzeniu, kiedyś można tu było zjeść dobrą pizze w tym momencie stanowczo odradzam! Ciasto gumowe i suche, ilość sosu na pizzy w ogóle nie wyczuwalna, pizza która przyjechała tak naprawdę wyglądała jakby była już wcześniej zrobiona i odgrzana ponownie.
Zdjęcia
Opinie
-
Asia ★☆☆☆☆
-
Robert ★☆☆☆☆
Jenda gwiazdka to stanowczo za dużo, pizza zamawiana o godzinie 22:27, czas dostawy miał być o 23:57, a realnie pan z pizzą przyjechał o godzinie 1:00 (SZOK) Pan podchmielony, ledwo trzymał się na nogach, i ledwo wykrzytusił z siebie pytanie czy to ja zamawiałem pizze. Ok, zapłaciłem za pizze przy użyciu terminala, no i przy wyciąganiu pizzy z torby nagle wyjechała ona panu z pudełka do torby. Pan dostawca swoimi brudnymi rękoma, wziął pizze i spowrotem wsadził ją do pudełka.Przy tym widoku odechciało mi, się już jeść. Pizzy nie odebrałem ale niestety zapłaciłem. Po prostu w błoto wyrzułem 48zł. NIE POLECAM KOMPLETNIE CAŁEJ TELEPIZZY.
-
Artur “Bua” ★☆☆☆☆
Pizza w miarę ok mi podchodzi, nie jak od 10 lat aczkolwiek zjadliwe(zależy od osoby, zawsze można poprosić o bardziej wypieczona itp.) ale jeśli chodzi o dostawy - TRAGEDIA ostatnio miałem strach i sosy sprawdzałem ponieważ dostawca poprzez swoje podejście i niekulturalne zachowanie wzbudza nie ufność, zdecydowanie lepiej funkcjonowała firma kurierska zatrudniona gdzieś 2 lata temu. Myślę o zaprzestaniu zamawiania jedzonka z tego lokalu.. po ponad 10 latach.
-
Mateusz Dziewiatka ★☆☆☆☆
Przyszliśmy z dziewczyną zjeść przed kinem bo już wszędzie było pełno mimo tego ze opinie nie były zachwycające to zaryzykowaliśmy, na wstępie to lokal był bardzo obskurny i stolik się strasznie kleił, zamówiliśmy pizzę wraz z napojami do napoju nie zaproponowano nam szklanek ani nie pobrano ich, pizza przyszła nawet ładnie wyglądała ale ciasto w ogóle nie dopieczone od spodu było normalnie blade !!! Jak może to się nazywać Telepizza?! To nawet nie stało obok telepizzy… tragedia na prawdę , dostawcy wyglądali jak alkoholicy, na prawdę nie polecam tego miejsca, jedynie Pani była miła i tyle. ODRADZAM NA MAKSA ! Już lepiej kupić pizzę w Zabce bo nie wiele się różniła jedynie to bardziej bym sobie ją dopiekł. Nie pozdrawiam.
-
Henry Deee ★★★★★
Muszę powiedzieć że po dzisiejszej wizycie, nie polecam. Obsługa jakby za karę pracowała, a kasjerka nie wie czy są jakieś promocje. Zawsze biorę Carbonare, ale to co dziś dostałem wcale tego nie przypomina. Zabrał bym Franczyze, bo co tu podają nijak się ma do innych lokali. Nie polecam
-
J So ★★☆☆☆
Miałam mega nadzieję że nie będzie tak słabo ale jednak... To nie ta sama pizza co na festiwalach w budkach. Mówiąc krótko to tragedia , składniki nie świeże , pizza bardzo tłusta szczerze mówiąc to samkuje jak pizza z biedronki za 5 zł . Daje te dwie gwiazdki tylko że względu na uprzejmego pana kierowcę.
-
ice ki ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to za dużo! Jednym słowem tragedia. Zamówienie złożone o godzinie 22:10 szacowany czas dostawy 22:40. O godzinie 23:20 dzwoniąc by dopytać co się dzieje dowiedziałam się, że nie ma kierowcy i jak tylko wróci z trasy (czas nieznany) to pizza ląduje w piecu i wyjeżdża jako pierwsza. Godzina 23:59 dzwoni kierowca, że jest pod domem. W między czasie trwa rozmowa z osobą która odbiera zamówienia. Słowo przepraszam to słowo nieznane dla tej pani oraz sieci. Po krótkiej rozmowie oczekiwaliśmy wyjaśnień. Pani niestety nie potrafiła wytłumaczyć zaistniałej sytuacji. Jeśli chodzi o kierowcę to już zbędny komentarz. Tłumaczenie się brakiem kierowcy przy takiej ilości zamówień to słaba wymówka. Pizza? Chyba trzeba zmienić nazwę na guma. Żenada. Nie polecam i nie pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Telepizza?
Telepizza znajduje się przy Pocztowa 1, Śródmieście, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Telepizza?
Można skontaktować się z Telepizza pod numerem +48 324 239 500
Jak można dotrzeć do Telepizza?
Do Telepizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku