Opinie

  1. boggyy ★★★★★

    miła obsługa, pełen profesjonalizm co do usług, polecam

  2. marek musialik ★☆☆☆☆

    Byłem jakiś czas temu w powyższym warsztacie i do tej pory miałem dobre zdanie ale po ostatniej wizycie stwierdziłem że chyba więcej tam nie przyjadę gdyż przy rutynowym serwisie klimatyzacji panowie do układu podpięli z maszyny tylko jeden przewód, nie pamiętam już czy to był ten niebieski czy czerwony mimo że przecież procedura wymaga podłączenia dwóch. Kiedy zapytalem to usłyszałem dziwne formy tłumaczenia że tak też się da to zrobić a ja się nie znam. Ponadto wydruku z maszyny nie dostałem więc niewiem za ile zapłaciłem. Po drugie tak jak w poprzednich opiniach to również uważam że ten starszy pan powinien zmienić podejście do klienta gdyz rozmowa z nim i jego nastawienie pozostawia wiele do życzenia. Odpowiadając na poniższy komentarz od wlasciciela. Niewiem za ile czynnika zapłaciłem bo nie dostałem żadnego wydruku a pytając na początku otrzymałem informację że "zobaczymy na końcu jak bedzemy widzieć ile czynnika brakowalo" no i nie zobaczylem tylko proszę do kasy. Ponadto u mnie w aucie nie występuje problem rozbierania nadkola lub zderzaka i nikt nie sugerował takiego problemu lub rozwiązania. Dodatkowo rozmawiałem z innymi specjalistami i każdy potwierdza że dwa węże są potrzebne do podłączenia aby prawidłowo wykonać ta czynność.

  3. Natalia Grygiel ★★★★★

    Odwiedziłam ten serwis już dwa razy w ciągu tego roku i za każdym razem byłam bardzo zadowolona! Ekspresowa realizacja, pełen profesjonalizm i świetna obsługa. Właściciel jest niezwykle miły, pomocny i zna się na swojej pracy. Widać, że dba o klientów i ich zadowolenie. Zdecydowanie polecam każdemu :)

  1. Michał Zalas ★★★★★

    Naprawiam w tym miejscu wszystkie swoje samochody od kilkunastu lat i gorąco polecam. Uczciwy warsztat wykonujący prawidłowo wszystkie naprawy za ustaloną cenę. Miła obsługa, profesjonalny serwis. Z właścicielem zawsze można się porozumieć i dogadać. W czasie mojej kilkunastoletniej przygody z tym warsztatem zdażyło mi się zlecić kilka "niestandardowych" napraw i każda sprawa została załatwiona profesjonalnie (Te możliwe do wykonania w warsztacie, były wykonane "tak jak należy". Jeżeli natomiast warsztat nie był w stanie podjąć się naprawy -> mówili od razu. Jeżeli coś było nieopłacalne -> informowali od razu, jeżeli było jakieś nieporozumienie -> zawsze można wszystko załatwić "przy kawce"). Raz jeszcze gorąco polecam

  2. Marcin K ★★★★★

    Przystępne ceny, bardzo dobry kontakt. Wszystko sprawnie i fachowo.

  3. Olaf “Oli” ★★★★★

    Bardzo szybka i sprawna wymiana opon o godzinie o której byłem umówiony, dostępna poczekalnia z herb. Jedynie to iż na termin trzeba było czekać ponad 2 tygodnie ale to nie wina serwisu.

  1. Jarek Matyjaszczyk ★★★☆☆

    Korzystam z serwisu przy wymianie opon w aucie flotowym. Za każdym razem długi czas oczekiwania na wizytę, min. 2-3 tygodnie. Sama wymiana zawsze bardzo sprawna, jednak klient jest jak powietrze...zostawiając auto nikt nie zaprosi do poczekalni, a jak się już tam pojawisz to nikt słowem się nie odezwie choćby mówiąc dzień dobry albo proponując kawę czy wodę...

  2. Marcin N ★☆☆☆☆

    Nie polecam , siwy pan w okularach chyba tam jest za karę , grubiański i generalnie chamski ( pracowałeś pan w jakiś służbach ze wydajesz pan polecenia jakbyś był bogiem ?? to wracaj tam bo widzę że w normalnym świecie już nie istniejesz pan ), byłem umówiony na wymianę opon ( fakt spóźniłem się 15 minut przez warunki na drodze i korki ) ale to nie powód aby w taki sposób odzywać się do klienta, który od dłuższego czasu tam przyjeżdżał. Kolejny termin zaproponował mi za 3 tygodnie ,śmiech na sali . Z takim podejściem życzę mu aby trafił na kogoś mniej spokojnego niż ja . Żegnam i nie do zobaczenia

  3. Gentleman Jack ★★☆☆☆

    Chociaż jeżdżę do tego serwisu już od bardzo długiego czasu i zawsze miałem o nim bardzo dobre zdaniem to po tym co ostatnio widziałem już tak nie myślę. Będąc ostatnio na wymianie opon na zimowe zobaczyłem jak pracownicy nie mogąc zdjąć kół uderzali w felgi młotem co może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres POINT S LOTB - Centrum Samochodowe?

POINT S LOTB - Centrum Samochodowe znajduje się przy Wojska Polskiego 36, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do POINT S LOTB - Centrum Samochodowe?

Można skontaktować się z POINT S LOTB - Centrum Samochodowe pod numerem +48 324 008 866

Jak można dotrzeć do POINT S LOTB - Centrum Samochodowe?

Do POINT S LOTB - Centrum Samochodowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements