Zamiast kurczaka dostałam wołowinę, której nie cierpię, mało tego box miał być z surówką i frytkami. Mięsa było 2/3, frytek 1/3 a „surówka” to kawałek pokrojonej sałaty. Wszystko zmieszane i zalane sosem. Dramat, wyrzucone pieniądze
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Panic ★☆☆☆☆
-
Aneta ★☆☆☆☆
Zamawiałam od roku i było bardzo dobre ostatnie 3 razy to jakaś pomyłka , kebab teraz jest tak niesmaczny że nie da się go zjeść Miałam też sytuacje że zamawiałam telefonicznie kebaba i on nie dojechał wcale bo pan mimo że mieszka w Polsce to polskiego nawet nie rozumi Odradzam szkoda pieniędzy!!
-
Nicolasofficiall ★★★★☆
Zamawiam przez pyszne od 2 lat od tego kebaba . Kebab amerykański smak taki sam wiadomo kula mocy nie żaden krafcik. Dałbym 5 gwiazdek gdyby w jednym boku nie było za mocno wypchane ciasto Jednak frytki sos i mięso w smaku spoko
-
Dominik ★★★★★
Dziwią mnie te oceny szczerze mówiąc... Od długiego czasu zamawiam przez pyszne kebab amerykański/samo mięso/zwykły i serio jest to mega dobre... Może ja mam dziwny gust ale cenowo i smakowo wymiata. Ja tam lubię jak frytki w tym kebsie są już miękkie, a tortilla z zewnątrz chrupiąca a wewnątrz miękka. Sosy też dobre ostry/łagodny. Mięso może delikatnie czuć że trochę inne w porównaniu np. to armana ale dla mnie jest git
-
Przemek Hudzik ★☆☆☆☆
Strach coś tam zjeść. Przed chwilą kupiłem sobie kebaba i dziewczynie frytki. Koleś nie ma bladego pojęcia o higienie. Dziewczyna poprosiła o sos to koleś polał jej całe ręce i na frytki. To nie był sos czoskowy tylko jakiś majonez kiepskiej jakości. Ja sobie wziąłem sobie moga kebaba to mięso podane z jakiegoś pojemnika
-
Mati ★★☆☆☆
Rok temu dałem 3 gwiazdki bo kebab był w konkurencyjnej cenie i duży był faktycznie duży. Chyba lokal zmienił nazwe bo tamtej opinii już nie ma. Teraz kebab duży też jest naprawdę solidnych rozmiarów i tyle z plusów. Mięso jak mięso - przeciętne do tego surówka, a właściwie głównie kapusta i coś tam marchewki. Brak cebuli, ogórka, pomidora. Ostry sos może być, natomiast czosnkowy to tak naprawdę majonez wymieszany z jogurtem ale bez czosnku. Wszystko zawinięte w tortille ale chyba ze 3 razy bo ciasta było bardzo dużo, aż rosło w ustach. Do tego obsługa choć miła to wciska dodatek w postaci sera do zamówienia za który oczywiście trzeba zapłacić. Ja zauważyłem. Klient za mną już nie. Dramat.
-
Agnieszka Nowak ★☆☆☆☆
Powiem tak,obrzydlistwo..... kupowałam wiele razy kebaba u nich ale dzisiaj to już przeszli samych siebie! Samo ciasto dosłownie ciasto w cieście w dodatku w środku surowe a mięsa jak kot napłakał porażka.
-
Angelika Horak ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania dwa razy dłuższy niż zapowiedziano, kebab bez surówki prawie, sos meeeega słodki, strasznie czuć cukier. Tortilla spalona, dosłownie cała popękana bo aż tak twarda przez to przypalenie. Nie polecam. Rzadko jem kebaby ale jak już to zawsze brałam tutaj i były dobre a tym razem dramat totalny. Jedynie mieso spoko. Edit. 3h po zjedzeniu kebaba w sumie całego zwróciłam więc wolę nie wiedzieć co jeszcze było z nim nie tak. Dziecko jadło nuggetsy i frytki, też zwróciło. Serio, kiedyś były mega dobre, a teraz żałuję każdej wydanej tam złotówki.
-
Barbara J ★★★★★
Bardzo dobry kebab,zamówiliśmy średnie i jakie było nasze zaskoczenie wielkością,nie bylam wstanie zjeść całego,smak sosu też inny niż do tej pory ,zawsze to coś nowego innego
-
Katarzyna Zielińskia ★★★★☆
Kebab samo mięso w cieście bardzo dobry. Kebab w cieście duży, smak ok ale mało mięsa i dodatków. Jeśli chodzi o mięso bardzo smaczne sos już gorzej (bardziej jak sos do hamburgerów niż czosnkowy) dlatego też gwiazdka mniej. Ogólnie polecam spróbować.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KEBAB COTTAGE-batory?
KEBAB COTTAGE-batory znajduje się przy Stefana Batorego 40, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KEBAB COTTAGE-batory?
Można skontaktować się z KEBAB COTTAGE-batory pod numerem +48 579 282 790
Jak można dotrzeć do KEBAB COTTAGE-batory?
Do KEBAB COTTAGE-batory można dotrzeć, korzystając z poniższego linku