Zdecydowanie polecam, fachowa obsługa, samochody ogarnięte perfekcyjnie
Opinie
-
Piotr Oltman ★★★★★
-
Mariusz Zapert ★★★★★
Zawsze fachowa obsługa. Polecam. Nadal dobrze.
-
El Sante ★★★★★
Bardzo dobry warsztat samochodowy, doświadczeni pracownicy. Zawsze znajdą czas żeby doradzić. Serwisuje tam 2 samochody i nigdy nie miałem z niczym problemu. Polecam
-
Piotr Kałuża ★★★★★
Świetny warsztat. Serwisuje tam samochody od wielu lat i zawsze jestem zadowolony.
-
Gabrysia Mrowiec ★☆☆☆☆
Zostawiliśmy samochód z uszkodzoną uszczelką pokrywy zaworów która była do wymiany w warsztacie zamiast wymienić uszczelkę to wymieniono cewkę zapłonową która była uszkodzona przez wyciekający olej jednak niewymieniono owej uszczelki po paru dniach jazdy olej wyciekający zalał kolejną cewkę która znowu została uszkodzona zapłaciliśmy 670 zł i nic nam nienaprawiono niepolecamy tego warsztatu bo mechanicy są do kitu
-
Krystian Zosiuk ★★★★★
Nie znam lepszego warsztatu w okolicy. Robiłem tam samochód od pandy do passata, od hamulców po remont silnika. Zawsze mają czas dla klienta, zawsze doradzą i mają czas by rzuci okiem na auto. POLECAM
-
Michał Pluta ★★★★★
Profesjonalne usługi tak jak obsługa i podejście do klienta. Ceny przystępne. Polecam ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Orlik?
Auto-Orlik znajduje się przy Centralna 278, 43-187 Orzesze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Orlik?
Można skontaktować się z Auto-Orlik pod numerem +48 602 439 509
Jak można dotrzeć do Auto-Orlik?
Do Auto-Orlik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku