W sierpniu 2024 nabyłem w tym serwisie seata leon 1.4 tsi , wlaściciele serwisu wielokrotnie zapewnili mnie że w pojeździe został wymieniony kompletny rozrząd {łańcuch z osprzętem} co było dla mnie informacją kluczową i przekonało mnie do zakupu autka ... w październiku 2025 po przejechaniu ok 20 tys. km z uwagi na nasilające się stuki od strony rozrządu został on wymieniony na nowy w innym serwisie i okazało się że wcześniej została wymieniona tylko sama uszczelka obudowy rozrządu natomiast wszystkie pozostałe podzespoły były w takim mocnym stanie zużycia jakby nigdy wcześniej nikt ich nie wymieniał... Czym w takim razie kierowali się wlaściciele serwisu żeby wymienić samą uszczelkę co jest czynnością czasochłonną i skomplikowaną aby tylko przekonać potencjalnego klienta?...
Zdjęcia
Opinie
-
Modjo xxx ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Opalski ★★★★★
Profesjonalny i godny zaufania warsztat. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka solidnego serwisu.
-
Paulina Raszka ★☆☆☆☆
Szkoda, że nie da się odpowiedzieć na wasza żenująca odpowiedź. Samochód podstawiałam 18.08, także nawet z wyliczeniem daty jest problem a co dopiero z naprawami silnika Dramat. Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Obsługa totalnie nie na poziomie, brak umiejętności komunikacji z klientem i napraw samochodu. Kontakt z firma również pozostawia wiele do życzenia. Mechanicy ogromnie zawaleni praca a gdy przyjechaliśmy odebrać (oczywiście nienaprawiony) samochód siedzieli sobie na ławce urządzając pogaduchy. Przeraźliwie niesympatyczny i bardzo nerwowy pan,który jest chyba bardzo zmęczony swoją praca powinien wybrać się na urlop,jak i pani z biura. Po 2 telefonach z mojej strony z zapytaniem kiedy moj samochód będzie gotowy,dostałam telefon zwrotny,ze mam sobie go odebrać bo męczę ich telefonami i już maja tego dosyć. Potrafili złożyć samochód,który podobno byl rozebrany od dnia poprzedniego w 3 minuty i już był gotowy do odbioru… śmiechu warte. Inny Mechanik z prawdziwego zdarzenia potrafił rozwiązać problem od razu Radzę omijać szerokim łukiem, bo to miejsce to kpina.
-
Krzysztof Kubica ★★★★★
Uważam że warsztat bardzo dobry, jak coś wyjdzie w czasie naprawy to dzwonią poinformować o kosztach i pytają o decyzję co robimy, nie ma tak zwanego "drucikarstwa". Po naprawie części są do wglądu i jest wytłumaczone co i jak (oczywiście jak klienta to interesuje) Polecam
-
Marcin Lubojański ★★★★★
Zwiedziłem z autem 5 warsztatów i każdy rozkładał ręce (po drodze kasując za wymianę części które wymiany nie wymagały). Tutaj wstępna (i poprawna) diagnoza po 15 minutach. Okazało się że jednocześnie była przetarta wiązka elektryczna i czujnik ciśnienia common-raila. Fachowo i miło. Płatność kartą i faktura "bez dopłaty". Bardzo polecam.
-
alien1948 ★☆☆☆☆
Byłem tu pierwszy i ostatni raz. Starszy pan chyba właściciel, powinien pójść na wakacje, bo jest strasznie nerwowy. Oddałem samochód przed wyjazdem nad morze żeby sprawdzić czemu falują obroty i mieć spokój na urlopie. Na drugi dzień otrzymałem telefon że auto jest do odebrania, przepustnica wyczyszczona, ale na pytanie czy pomogło(wiadomo mogło być to coś innego) otrzymałem odpowiedź że mam sobie sprawdzić... Ale to nie bylo najgorsze, po przyjechaniu na zakład, aby odebrać samochód zaatakowały mnie 2 nie duże pieski. Wspomniany starszy pan przybiegł do mnie z pretensjami że jak psy biegną i szczękają to się stoi, a nie idzie i potem ma się pretensje... chociaż ja nic nie powiedziałem. W sumie teraz żałuję, że zachowałem spokój. Pan oczywiście nawet nie przeprosił, w rozmowie był dość oschły... delikatnie mówiąc. Zabrałem samochód i już więcej tam nie zawitam żeby nie denerwować psów.
-
Dariusz Babiarczyk ★★★★★
Profesjonalizm, wiedza i uprzejmość przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od 8 lat jestem klientem tego warsztatu, naprawiane są tam samochody zarówno moje, jak i moich bliskich. Szybka i fachowa diagnostyka, duże zaplecze techniczne, przyjazna atmosfera oraz rzeczowe i rzetelne podejście zarówno do Klienta, jak i do samej naprawy to najważniejsze przewagi konkurencyjne firmy ANP Pisarek. Odradzam zarazem wizytę w tym zakładzie cwaniaczkom oczekujących "druciarstwa" różnych "ulepów" przeznaczonych do sprzedaży. Takiego kombinatorstwa firma ANP nie uprawia. Jeśli samochód ma usterkę zagrażającą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, bez jej usunięcia stamtąd nie wyjedzie - i za to tym bardziej Panów Pisarków cenię, szanuję i polecam ich usługi!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA?
ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA znajduje się przy Włodzimierza Majakowskiego 40, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA?
Można skontaktować się z ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA pod numerem +48 322 215 308
Jak można dotrzeć do ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA?
Do ANP Pisarek Zbigniew. Naprawa samochodów osobowych i dostawczych / POMOC DROGOWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku