Opinie

  1. marek jabłoński ★★★★★

    Miejsce z duszą. Strzyżenie u p. Pawła to sama przyjemność. Fryzjer nie potrzebuje reklamy, ale pomimo to gorąco polecam.

  2. Paweł Hołomej ★★★★★

    Najlepszy fryzjer w Świdniku! Polecam

  3. Krzysztof Zielinski ★☆☆☆☆

    Nie zostałem obsłużony bez podania przyczyny. Nie bo nie. Dziwne zachowanie. Brak toalety. cd. Żaden trolling. Zwyczajnie kłamiesz. Nie podałeś powodu dlaczego mnie nie ostrzyżesz. Nie wiem czy mnie pamiętasz czy nie. Chciałem się ostrzyc. Przyszedłem z żoną i zapytałem o toaletę żeby się upewnić czy będzie mogła z niej skorzystać ewentualnie. Wymyśliłeś sobie jakąś historię o "2" bo myślisz że jesteś taki bystry. Pytałem o toaletę bo czasem ktoś może potrzebować jej częściej niż normalnie - i nie chodzi o "2". Są takie choroby niestety. Chamstwo i prostactwo wylazło z pana golarza i tyle. Proponuję na przyszłość najpierw posłuchać a nie "nie bo nie". P.S. Liczę że któregoś dnia ktoś "narobi" na fotelu podczas strzyżenia bo toaleta tylko dla personelu.

  1. henryk szuba ★★★★★

    Polecam bardzo miła obsługa

  2. Marcin Mika ★★★★★

    Najlepszy fryzjer w Świdniku zostane już tam na lata jedyny minus dlugie kolejki ale to świadczy tylko o tym że jest dobry i ludzie chętnie wracają

  3. Filip Czul ★★★★★

    Świetny fryzjer i miła obsługa, polecam! Przez dłuższy szukałem fryzjera i wreszcie mi się trafił! Raz na jakiś czas przyjeżdżam do Świdnika z Warszawy i za każdym razem jestem mega zachwycony!

  1. Damian Szczotkowski ★★★★★

    Jestem stałym bywalcem od 2021r. Strzyżenie w tym lokalu jest tylko wisienką na torcie.Tak klimatycznego miejsca jak to, w Świdniku jeszcze nie znalazłem. Czapki z głów!

  2. Łukasz Fik ★★★★★

    Najlepszy fryzjer w Świdniku. Wspaniała obsługa. Zawsze perfekcyjna fryzura. Jako stały klient przyznam, że nigdzie indziej nie czuje się tak dobrze. Nie chodzi o samą usługę. Wystrój jest unikalny. Człowiek czuje się jak w muzeum fryzjerstwa. Należy wspomnieć o doskonałym kontakcie z klientem. Rozmowy o życiu, wakacjach czy na każdy inny temat. Człowiek czuje się jak w domu. 5/5 gwiazdek bez wątpliwości. Nie dziwię się że często są kolejki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fryzjer Męski Kukier i Syn?

Fryzjer Męski Kukier i Syn znajduje się przy Niepodległości 19, 21-047 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fryzjer Męski Kukier i Syn?

Można skontaktować się z Fryzjer Męski Kukier i Syn pod numerem +48 817 512 519

Jak można dotrzeć do Fryzjer Męski Kukier i Syn?

Do Fryzjer Męski Kukier i Syn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements