Opinie

  1. Zbyszek Wojsz ★★★★★

    Witam Polecam ten warsztat Dwa auta na geometria z dnia na dzień termin Fachowo robota Pozdrawiam

  2. Jakub Lisiecki ★☆☆☆☆

    Radzę się trzymać z daleka od tego miejsca z daleka. Dnia 14 maja 2025 roku, zgłosiłem się na naprawę opony, prosta sprawa, wyjęcie gwoździa, zrobienie łatki - szybkie i proste zlecenie, lecz Pani siedząca w biurze nie potrafi podać informacji ani o czasie realizacji, anie tym bardziej o kosztach wykonania usługi. 3 godziny po oddaniu auta otrzymałem telefon że samochód jest do odbioru. Po przyjechaniu na miejsce, i zapłaceniu kwoty 70zł (na marginesie płatności tylko gotówką, a o istnieniu kasy fiskalnej nawet nie słyszeli) Pani siedząca na kasie bez słowa oddała kluczyki, wzięła pieniądze nie potrafiąc udzielić żadnych informacji, stwierdziła tylko że "gotowe". Z racji że mieszkam w pobliżu, po dojechaniu pod dom z szokiem odkryłem że gwóźdź znajduje się dalej w kole. Po powrocie do punktu, Pani w udawanym zdziwieniu i szopce zrobionej na pokaz przez właścicieli okazało się, ze samochód nawet nie wjechał na warsztat. Po zrobieniu sceny, udało się odzyskać pieniądze, ale po takiej kpinie z klienta i zerowym poczuciu winy właścicieli którzy bezprecedensowo kpią sobie z klientów zakład ten aż prosi się złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego. Podsumowując, stanowczo odradzam, bo można tylko stracić czas i pieniądze, a samochód nawet nie wjedzie do warsztatu.

  3. Żwiras Muchomoras ★★★★★

    Czytam wiele skrajnych opinii i nie wiem skąd się biorą te mega negatywne. Trzeba pamiętać o jednym że nie da się dziś naprawić auta za kilka złotych, każdy z was chciałby zarabiać godne pieniądze a tu trzeba utrzymać miejsce pracy a to dzisiaj są niestety duże koszta i ceny części też są wysokie. Ja kupiłem w tej firmie auto i przy zakupie nawet mi przez myśl nie przeszło targować ponieważ auto było używane i stare a przygotowane do jazdy perfekcyjnie. Zrobiona całą mechanika , wymienione wszystko co potrzeba, płyny i oleje oraz filtry, zrobiona klima, auto wyprane, blacha czysta, opony i pół roku gwarancji na auto. Jak na pandę z 2008 roku to lepszej w tych pieniądzach i roczniku szukając długo nie widziałem. Serwis umówiony również został wykonany prawidłowo. Nie ma się czego czepić. Tanio można naprawiać dzisiaj samemu w garażu lub pod chmurką koło bloku. Pozdrawiam wszystkich i życzę odrobinę życzliwości i zrozumienia oraz chłodnego spojrzenia na obecne realia.

  1. Bogusław Marek ★★★★★

    Opinie niezadowolonych klientów prawdopodobnie wynikają z niedomówień przed oddaniem auta do serwisu. W moim przypadku było bez zastrzeżeń przy odbiorze po pracach blacharsko lakierniczych. Pan Kondrot wykonał robotę sumiennie zgodnie ze sztuką. Polecam ten zakład.

  2. Kasia ★☆☆☆☆

    Próbują naciągnąć klienta na kasę. Przy zmianie opon poinformowano mnie że klocki są do wymiany. Pojechałam do innego mechanika żeby to zrobić (podobno bardzo pilne). Niestety ale inny mechanik nie mógł znaleźć które klocki są uszkodzone. Nie polecam.

  3. Ewa Kamińska ★★★★★

    Miła,szybka i profesjonalna obsługa.

  1. Wiktor ★☆☆☆☆

    Szczególnie nie polecam właściciela warsztatu. Nasz samochód był naprawiany miesiąc. Początkowo naprawa miała trwać kilka dni. Umówiliśmy się na sztywną kwotę naprawy, która ostatecznie nie miała nic wspólnego z końcową. Z 2,3 tyś. zrobiły się ponad 4! Prosiliśmy o telefon w każdym przypadku, gdy będzie trzeba przygotować się na dodatkowe koszty. Niestety przez miesiąc mechanik nie poinformował nas ani razu! Mocno zdziwiliśmy się w dzień przed odbiorem samochodu po otrzymaniu SMSa z ceną. Oczywiście nie zgodziliśmy się na końcową cenę, bo nie była zgodna z umową. Umowa słowna, którą możemy śmiało udowodnić była i jest ważna w takim przypadku. W odzyskaniu auta pomogła nam Pani prawnik. Nie było łatwo – mechanik chciał zamykać warsztat przed naszym nosem i początkowo nie chciał pokazać samochodu przed zapłatą. Ogólnie rzecz biorąc krzyki i arogancja. Trwało to ponad 2 godziny. Pozostali pracownicy warsztatu bardzo przyjaźni i mili. Uprzedzając odpowiedź warsztatu - nie było mowy o żadnej kwocie netto i na razie nie podważam jakości wykonanych usług

  2. Michał S ★★★★☆

    Usługa wulkanizacji wykonana poprawnie. Cena za usługę niestety zwala z nóg.

  3. radek bijak ★☆☆☆☆

    Tragedia!!!!! Brak słów ignorancja ! Brak informacji na temat wykonywanych napraw przychodzi człowiek po auto i okazuje się że zrobione wszystko tylko nie to co miało być.Po czym musiałem jechać do innego mechanika.Nie mam sil się już z państwem szarpać.Auto u innego mechanika 2 dni i działa a u państwa 1.5 miesiąca!!!!!!! Po czym zostałem poinformowany że przyczyną było to co państwo mi niby robili a było nie zrobione dobrze zapłaciłem podwójnie tylko 2 mechanik to zrobił jak trzeba.Panowie wstyd po całej linii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy?

Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy znajduje się przy Nowy Świat 25A, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy?

Można skontaktować się z Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy pod numerem +48 322 262 319

Jak można dotrzeć do Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy?

Do Auto Kondrot. Niezależny serwis wielomarkowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements