Opinie

  1. Justyna Sirant ★★★★★

    Polecam wszystkich ginekologów. Opieka na wysokim poziomie, począwszy od warunków w gabinecie, ( osobna toaleta z bidetem i jednorazowe artykuły higieniczne), po badania profilaktyczne, skończywszy na zaangażowaniu, wiedzy i uprzejmości lekarzy. Lekarze Pan Kołuda i Myszkowski to super specjaliści, oby tak dalej.

  2. Monika Dalecka ★★★★★

    Wizyta u pani doktor Małgorzay Frankowskiej-Rutkowskiej przebiegała w miłej atmosferze. Pani doktor poświęciła czas na zbadanie kolana, rozwiała wszystkie moje wątpliwości i zaplanowała dalsze leczenie.

  3. Martyna Szulc ★★★★★

    P. Sadkowski bardzo rzetelnie podszedł do leczenia mojego palca. Polecam bardzo Pana ortopedę.

  1. Marcin Płocki ★☆☆☆☆

    Jak najdalej od tego miejsca, Pan Ortopeda Jerzy L, nie ma najmniejszej chęci pomocy, nie ma czasu dla pacjenta, wizyta prywatna za 380zł trwała 30sek, lekarz nie chciał obejrzeć płyty z rezonansu, nie zaproponował żadnego rozwiązania, jego postawa jest żenująca - Pan jest nastawiony na kasowanie! Nie polecam!

  2. Roman Borkowski ★☆☆☆☆

    Panie w rejestracji katastrofa jesteś o 7.30 nie zarejestrują cię tylko czekasz do 8.00 a w tym czasie siedzą i gadają o sprawach których nie ma związanych ich wykonywana pracą poczym okazuje się że o 10.30 przyjemnie lekarz i pytam się na jaki pokój 1 lub 2 w drugim gmachu tam gdzie rehabilitacja. Wchodzę tam przemiła pani w rejestracji była lekko szokowania że mi tak powiedziano bo gabinet 1 i 2 to sala ćwiczeń a więc skierowała mnie na pokój nr.5. a jak przyszedłem z powrotem do głównego gmachu bo lekarz zalecił zrobić test na grypę to panie z rejestracji krzyczą gdzie jest maska na twarz gdzie człowiek z gorączką osłabiony z bólem głowy i na dodatek krzycząca pani to się nie mieści w głowie a były panie za tworzone gdy pielęgniarka z gabinetu zabiegowego bardzo miła oznajmiła że negatywny wyszedł test i da znać pani doktor. Pierwszy raz tak zostałem potraktowany jak śmieć nie jak człowiek,żebym chorował często ale jak człowiek rzadko choruje nie zasługuje na takie traktowanie.

  3. Paweł Żeligowski ★★★★★

    Lek. stomatolog SERHII MEDYNSKYI - super oraz bardzo profesjonalnie (na NFZ). Dałabym nawet 10 gwiazdek!!! BRAVO Panie Doktorze.

  1. Jolanta Przybyła ★★★★★

    Przychodnia przyjazna pacjentom.Pani dr Aneta Kropidłowska super gastrolog,profesjonalna i bardzo sympatyczna osoba.Jestem pod wrażeniem.Polecam!

  2. klaudia p. ★★★★★

    Byłam z 4letnią córka u stomatologa. Bardzo życzliwy i miły personel. Pan dentysta i Pani asystentka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Pani w rejestracji bardzo uprzejma. Polecam to miejsce .

  3. Justyna Kowalska ★★★★★

    Pomocne Panie w rejestracji. Obsługa bardzo sprawna. Wizyta w gabinecie zabiegowym to sama przyjemność, dzięki pracującej tam Pani Darii. Zasłużone pięć gwiazdek.

  1. Patrycja Misztal ★★★★★

    Jak dla mnie super przychodnia, panie w rejestracji pomocne, odbierają telefony, wiadomo od 8.00 trzeba trochę poczekać w kolejce. Lekarz dr Podgórski POZ bardzo pomocny, doradza rzeczowo i konkretnie. Pobieranie krwi u pani z zabiegowego nigdy nie było takie przyjemne, mogłam bez problemu leżeć. Dla mnie same plusy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne IKAR?

Centrum Medyczne IKAR znajduje się przy Szubińska 32, 85-915 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne IKAR?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne IKAR pod numerem +48 523 732 200

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne IKAR?

Do Centrum Medyczne IKAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements