Super obsługa, Pani Joanna i Pan Michał. Wszystko na czas zgodnie z oczekiwaniami. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Gajos ★★★★★
-
Kamil ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca, omijać szerokim łukiem. Kupiłem u nich auto przejechane nie wiele ponad 120tys km. Jak się potem okazało auto miało uszkodzony silnik. Po 3 miesiącach zaświeciła się kontrolka od oleju 1600km przejechane. Po dolaniu 1L oleju Po jakimś czasie znowu się zaświeciła kontrolka. Później spalanie oleju wzrosło do 1L na 860km. Zostałem oszukany, a kiedy przyjechałem z reklamacja gosciu powiedział, że to normalne że przy 120tys sypie się silnik, i to powiedział właściciel Zbigniew Kieras. Aktualnie sprawa jest cały czas otwarta. Ostatnio natrafiłem na informacje, w aso że auto miało już robiona próbę olejowo czyli wiadomo było, że jest coś nie tak. Aktualnie zbieram kolejne dowody do sprawy. Robiłem próbę olejowa w Volkswagenie mam na to dokumenty w wolnej chwili tu wrzucę.
-
Dariusz Salamon ★☆☆☆☆
Nie polecam tego salonu samochodowego. Zakupiliśmy w salonie używany samochód w tym roku. Była jazda próbna oraz oględziny auta. Pan który pokazywał nam samochód nie udzielił nam wszystkich informacji o wadach pojazdu. Zapewniał ze wszystko jest wporzadku. Po miesiącu użytkowania gdy przyszły pierwsze upały próbowaliśmy załączyć klimatyzację która okazała się niesprawna. Szyba przednia wymieniona o czym pan nas niepoinformował. Niedziałający asystent zmiany pasa ruchu. Zgłosiliśmy usterki których niedopatrzylismy się podczas oględzin,kazali przyjechać i mieliśmy mieć usunięte te usterki. Zgodnie z prawem kupującego mieliśmy prawo do tego żeby sprzedający usunął usterki. Niestety po 3 godzinach oględzinach stwierdzili ze nie wiedzą jaka jest przyczyna niedziałającej klimatyzacji,oraz próbowali nam wmówić że auto zostało przez nas uderzone przodem i stąd niedziałający asystent. Na zderzaku zero śladów uszkodzeń. Zakończyło się propozycją 20% rabatu na naprawę. Dziękuję bardzo ale nie skorzystam. Już się boję jaki rachunek by wystawili za naprawę. Autoryzowany serwis pfff,ale chyba nie w naszym kraju...
-
Robert Sumera ★★☆☆☆
Za chęci 2, ale czekanie 1,5 tygodnia ma ofertę do długo bardzo długo i nadal nie ma. Widocznie mają duży ruch skoro tak to działa. Szkoda bo dobrze się zapowiadało.
-
adam Michal ★☆☆☆☆
Przestrzegam wszystkich przed tym pseudo autoryzowanym serwisem. Koszt naprawy wyniosl prawie 7000zl i auto wyjechalo z tym samym bledem z ktorym wjechalo. Firma narazila nas na olbrzymie koszta zwiazane ze zmiana planow (o ktorych zreszta informowalem juz przy pierwszej wizycie w serwisie). Druga reklamacyjna naprawa odbyla sie na nastepny dzien i trwala 2 tygodnie. Po jej zakonczeniu auto wyjechalo z serwisu nienaprawione. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!! NIE DAKCIE SIE OSZUKAC. nasza sprawa bedzie niestety musiala miec final w sadzie
-
Z F ★★★★★
Decyzja o zakupie Alfy właśnie w Tychach zapadła po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panem Bartłomiejem. Biorąc pod uwagę, że mieszkam za granicą to miałem wrażenie, że właśnie Pan Bartłomiej bardziej wierzył w sukces całej operacji niż ja(zostawienie samochodu w rozliczeniu, kredyt, zagranicznny paszport). Cały proces zamknął się w 5 emailach i 5 rozmowach telefonicznych.Chapeau bas przed Panem Bartłomiejem i całą załogą salonu Kierat.
-
Paweł Dadej ★★★★★
Bardzo dobra obsługa - szczególne podziękowania dla Pana Wojtka Tymkiewicza który zaopiekował się moją ofertą z należyta starannością i profesjonalizmem. Proces zakupowy przebiegł w 100% on-line co jest wielką zaletą jak na obecne czasy. Wybór padł na piekne AlfaRomeo Stelvio QV które można polecać z zamkniętymi oczami!
-
Łukasz ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i zakupu w Państwa salonie. Wielkie słowa uznania dla Pana Jerzego za profesjonalną i miłą obsługę drogą mailową, telefoniczną oraz podczas odbioru. Auto kupiliśmy na odległość i wszystko zgadzało się z naszymi ustaleniami, a cała procedura zakupu i finansowania przebiegła czytelnie i błyskawicznie. Na plus również zaangażowanie handlowca, który aktywnie zaprezentował nam modele Alfy Romeo gdy czekaliśmy na dokumentacje odbioru naszego Fiata. Dziękujemy D&Ł
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto - Centrum Kierat?
Auto - Centrum Kierat znajduje się przy Begonii 12, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto - Centrum Kierat?
Można skontaktować się z Auto - Centrum Kierat pod numerem +48 322 180 404
Jak można dotrzeć do Auto - Centrum Kierat?
Do Auto - Centrum Kierat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku