Uczciwy warsztat. Dobrze robią np. sprzęgło. Ogólnie polecam. Edit: już dwukrotnie naprawiałam tu blacharkę (nadkole) i zderzaki plastikowe, plus lakierowanie. Bardzo ładnie i plus za ekspresową robotę. Max 3 dni.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Ratka ★★★★★
-
Micha Ho ★★★★★
Sprawna obsługa szkody, naprawa wykonana profesjonalnie, bez żadnych problemów. Lakierowanie na wysokim poziomie,nawet rzeczoznawca po oględzinach ponaprawczych dał wysoką ocenę wykonanej usługi. Samochód zastępczy dobrej klasy na cały okres likwidacji szkody.Jak najbardziej polecam
-
Bartosz Kruszewski ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem. Jeżeli chodź trochę się znasz i robisz sam przy swoim aucie eksploatację i drobniejsze rzeczy ,dbasz by wszystko było na swoim miejscu ,to nie dawaj tam auta bo szlak Cię trafi. Samochód umówiony z wyprzedzeniem i oddany na wymianę sprzęgła. Dwa dni auto stoi w krzakach nie ruszone. Kolejny dzień robią. Następnego dzwonią , że będzie dzisiaj najprawdopodobniej. Jednak nie, następnego. Odbieram auto. Przednia lampa i zderzak pochlapane biała farbą.Zwracam uwagę, odpowiedź "a nie było tak?" Polerują . Wewnętrzne listwy plastikowe odkręcone nie wiadomo po co. Przykręcają. Zaglądam pod maskę - brak metalowej obejmy trzymającej rurę intelcoolera, zgłaszam - "a była?my wszystko zakładamy co zdejmiemy, musiał nie być"(była oczywiście, bez niej rura trze o chłodnicę,zgubili) Zapalam. Pedał sprzęgła nie odbija. Zwracam uwagę , że nie odpowietrzyli sprzęgła jak należy. Odpowietrzają a ja czekam w nerwach. Ok. Zapalam i jadę. Do domu 2 km. Gaz przerywa. Auto skacze. Zapalam i jadę. Znów to samo. Pod domem dzwonię."Musiał wcześniej tak mieć bo my tylko sprzęgło" Podstawić jutro. Rano zajeżdżam. Biorę mechanika na przejażdżkę, widzi i czuję co się dzieje. Zostawiam.Robią.Odbieram. Szefowa robi ze mnie wariata, że tu wszystko sprawdzone i coś mi się zdaje chyba. Jadę do sklepu. Ok. Wracam . Znów ginie gaz i przerywa , szarpie. Dzwonię. Przyprowadzić po świętach(Wielkanoc 2024). Wyjazd do rodziny poszedł się....... Sam z tych nerwów szukam pod maską co było kręcone, ruszane. Mam - wąż turbiny założony ale obejma nie dokręcona. Zakręcam. Odpalam i jadę się przejechać. Wszystko działa . (Na święta jedziemy pociągiem bo strach ruszać tak niepewnym autem w drogę) Po świętach jadę się skonfrontować z Szefową. Generalnie idź Pan bo czasu nie ma tu się pieniądz robi ..."starego sprzęgła i części nie ma bo na złom pojechało , na nowe nie ma papierów ale Luk na pewno był założony, daje słowo.Brakującą obejmę zamówimy..." Nie zamówili. Sami oceńcie. Pozdrawiam
-
M W ★★★★★
Dobry warsztat, umiarkowane ceny, wystawiają faktury bez łaski za usługi. Polecam w 100%.
-
Marcin Bartoszewicz ★★★★★
Super firma. Szybko, miło, konkretnie. GORACO POLECAM.
-
SPROCKET Witek ★★★★★
Auto po stłuczce, naprawiane ze środków własnych. Szybko, solidnie (przynajmniej na oko), w miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia. Dobry kontakt, trzymanie się ustaleń, auto zastępcze. Polecam.
-
Mariusz Maj ★☆☆☆☆
Umowiony termin z elektrykiem tydzień wcześniej. Samochód odstawiłem we wtorek. W czwartek pojechałem odebrać samochód, usterka nie była usunięta a moje auto stało w krzakach poza terenem warsztatu. "Fachowiec " stwierdził że jedzie na wczasy i nie zajmie się tym bo za dużo roboty. Osoba nierzetelna, brak profesjonalizmu. Odradzam tego elektryka. Szkoda tylko właścicieli AUTO MAX.
-
Romuald Stefański ★★★★★
Po pierwszej mojej wizycie daję 5 gwiazdek. Trochę na zapas, ale usługa wykonana szybko i niedrogo. Do tego fachowa porada odnośnie dalszego użytkowania i serwisowania wraz z propozycją oszczędności. Jestem - jak na razie - zadowolony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO MAX S.C.?
AUTO MAX S.C. znajduje się przy Budowlanych 173, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO MAX S.C.?
Można skontaktować się z AUTO MAX S.C. pod numerem +48 506 088 330
Jak można dotrzeć do AUTO MAX S.C.?
Do AUTO MAX S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku