Opinie

  1. Wiktoria Świerczyńska ★★★★★

    Jestem zachwycona wiedzą i profesjonalnym podejściem do klienta. Polecam z całego serca, szczególnie osobom z włosami kręconymi i falowanymi, którym trudno wydobyć naturalny skręt.

  2. Milena Ka ★☆☆☆☆

    Niestety po dzisiejszej wizycie mam bardzo nieprzyjemne doznania. Na sam początek okazało się iż jest opóźnienie, jak się później okazało godzinne, nie zostałam oczywiście o tym poinformowana (salon miał mój nr telefonu, bo nie była to moja pierwsza wizyta), pomimo długiego czasu oczekiwania nie została mi zaproponowana nawet szklanka wody, dodam, że finalnie w salonie spędziłam trzy godziny. Przy omawianiu koloru i ewentualnego podcinania, jasno określiłam co chciałabym uzyskać, doradzono mi, że to co bym chciała nie uda się, także zaproponowano mi zimny blond w ombre, pomimo moich preferencji odnośnie srebrnego wpadającego w róż. Podczas koloryzacji i późniejszego rozczesywania po mycia, Pani się bardzo spieszyła, przynajmniej takie odniosłam wrażenie, delikatności w obróbce moich włosów nie doznałam. Nawet Pani sama zauważyła, że moje grymasy na twarzy sugerowały ból, ale powiedziała, że zdaje sobie sprawę z tego, że boli ale już kończy. Po umyciu usiadłam na fotel i od razu zapytałam po obejrzeniu się w lustrze czy włosy będą w odcieniu słomkowego blondu, usłyszałam zaprzeczenie i odpowiedź, że będą wyglądały naturalnie. Po pełnym wysuszeniu i wyrażeniu swojego niezadowolenia, zostałam poinformowana, że kolor się troszkę spłucze po kilku myciach, można wtedy przyjąć na odświeżenie koloru lub ewentualną ponowna koloryzację. W trakcie całego zabiegu nie byłam pytana czy mi się podoba kolor ani czy jestem zadowolona z usługi. Kolor strasznie różni się w świetle sztucznym i naturalnym, oba odcienie nie są nawet bliskie moich preferencji

  3. Tymek D ★★★★★

    Polecam pracownię i strzeżenie tam. Moja żona przychodzi z wizyty tam odmieniona i rozpromieniona. Strzygłem też tam najmłodszego Syna i był bardzo zdawolony. Pani Kinga ma świetną rękę i wyczucie do dzieci. Gorąco polecam!!!!

  1. Winché Ame ★☆☆☆☆

    Lepiej ściąć mniej, a poprawić, niż ściachać połowę włosów i nie mieć tej możliwości. Przychodząc kilka razy do ww salonu było ok, ale przy takiej nagłej katastrofie widać z kim ma się do czynienia. Fryzjerka nie zauważa w swoim wykonaniu pracy nic negatywnego i nie liczy się z samopoczuciem klienta. Uważam, że za zniszczenie komuś wizerunku nie powinno się dostać żadnej zapłaty, lub chociaż dostać przeprosiny których nie uzyskałam stąd również negatywna opinia. Dołączam też zdjęcie, które pokazuje jak wg Pani Kingi wygląda dobrze wykonana praca zostawienia strzępów grzywki na 1/3 czoła z uprzednio gęstej i długiej grzywki zasługującej jedynie na podcięcie i ewentualnie bardzo lekkie cieniowanie. Nie życzę nikomu takich doświadczeń. Praca wykonana zupełnie odrwotnie niż sobie życzyłam. Miał byc dłuższe boki miała być grzywka a jest wstyd wychodzenia z domu. Brak rekompensaty, brak przyznania się do winy, brak skruchy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski?

Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski znajduje się przy Akademicka 1, 20-033 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski?

Można skontaktować się z Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski pod numerem +48 519 058 860

Jak można dotrzeć do Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski?

Do Cameleon Salon Fryzjerski Kinga Wojciechowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements