Opinie

  1. shxdow shxdow ★★★★★

    Sympatyczni ludzie , szybki serwis , i przede wszystkim jakość

  2. Grzegorz Winkler ★★★★★

    Bardzo polecam z całego Serca :-) Umawiałem się na wymianę opon i tego samego dnia mogłem podjechać. Miły Pan pokazał i powiedział co nie tak... opony kupione na oponeo "zbyt ściśnięte" przez co nie da się napompować i musiał Pan zakładać i pompować jak opony od tirów :) Polecam 10/10 :)

  3. K. K. ★★★★★

    Polecam Panów bardzo! Jestem pod opieką warsztatu od pół roku. W innym warsztacie w Siemianowicach zostałam oszukana przez machaników. Szczęśliwie zweryfikowałam opinię z Panami z warsztatu Pit-stop i jeszcze innym mechanikiem i od tego czasu z wszelkimi usterkami zgłaszam się do Panów. Polecam wszystkim, w tym osobom, które nie znają się na naprawach aut i szukają uczciwych, kompetentnych i kulturalnych mechaników. Potwierdzam opinię! 5/5 K.Kolbiarz

  1. Paweł Buchaniec ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed oddawaniem auta tym partaczom. Wykonywali w moim samochodzie wymianę chłodnicy + serwis klimatyzacji. I tak spartaczyli robotę, że potem na trasie zaświecił się check engine. Okazało się, że źle wszystko pomontowali skutkiem czego konieczny był ponowny serwis klimatyzacji włącznie z wyczyszczeniem układu dolotowego. Poniosłem przez nich stratę na ponad 650 zł (oczywiście pieniędzy oddać nie chcieli, na wezwania do zapłaty nie odpowiadali), a jedynie próbowali zwalić na klienta, że ten od razu nie odstawił do nich pojazdu (podkreślam - usterka polegała na tym, że auto nie mogło jechać więcej niż 80 km / h z komunikatem, że należy się pilnie udać do serwisu - Mondeo MK4, rok 2008 i dopiero w innym serwisie od razu się zapytano, czy nie robiłem serwisu klimatyzacji, bo przewody rozłączone... także szczerze odradzam oddawanie auta w to miejsce - nie, nie pomyliłem warsztatu, naprawa - a właściwie psucie miało miejsce przed 2023 rokiem, ale opinię wystawiam z opóźnieniem. Posiadam zarówno od Państwa fakturę kosztową jak i fakturę z innego warsztatu, który naprawiał szkody wyrządzone przez Państwa niewłaściwy montaż chłodnicy klimatyzacji.

  2. Daniel Żyłka ★★★★★

    Zawsze miło, serdecznie, profesjonalnie i frontem do klienta. Nawet jeśli tylko wymieniam u nich opony, mogę liczyć na wskazówki na co w najbliższym czasie powinienem zwrócić uwagę w moim aucie. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, dzwonią i pytają by nie narazić klienta na niepotrzebne koszty lub pozwolić mu podjąć decyzję. Serdecznie polecam :)

  3. Grzegorz Gawronski ★★★★★

    Skoda Superb oraz volkswagen caddy pełen serwis wszystko super.Polecam

  1. Adam Wieszolek ★★★★★

    Fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująco przedstawione informacje.

  2. Damian Xiaomi ★★★★★

    Skorzystałem z usługi wulkanizacyjnej zakładu. Rozmontowanie starych kół, założenie nowych opon na alufelgi i wyważenie kół - 14 minut. Szybko, sprawnie, fachowo i przede wszystkim w miłej atmosferze. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PIT- STOP Piotr Kowalski?

PIT- STOP Piotr Kowalski znajduje się przy Głowackiego 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PIT- STOP Piotr Kowalski?

Można skontaktować się z PIT- STOP Piotr Kowalski pod numerem +48 661 959 749

Jak można dotrzeć do PIT- STOP Piotr Kowalski?

Do PIT- STOP Piotr Kowalski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements