Opinie

  1. Sonia Wesolik ★★★★★

    Profesjonalnie wykonanie usługi, polecam!

  2. Kasia Sobczak ★★★★★

    Bardzo polecam warsztat...pełen profesjonalizm bardzo fachowa i szybka pomoc .Własciciel bardzo miły i uczciwy widać że zna się na swojej pracy chętnie doradzi Polecam z całego serca

  3. Dawid Piatek (Xerotop) ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolonym klientem tego warsztatu i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto szuka profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Samochód został naprawiony szybko, sprawnie i w przystępnej cenie, a mechanicy wykazali się ogromną wiedzą i uczciwością. Co szczególnie mi się podobało: ✔ Kompleksowa diagnoza – bez zbędnych kosztów, wszystko wyjaśniono jasno. ✔ Terminowość – auto było gotowe dokładnie w ustalonym czasie. ✔ Miła obsługa – miło się współpracuje z ludźmi, którzy podchodzą do klienta z życzliwością. Dziękuję za świetną usługę i na pewno wrócę w przyszłości! Polecam z całego serca! Dawid, od dziś stały klient !

  1. Mariola Miłek ★★★★★

    Korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona (zmiana opon i inne).Bardzo miły właściciel oraz obsługa warsztatu.

  2. Maciej Matras ★☆☆☆☆

    Robiłem tam rozrząd w 156 jakieś 5lat wstecz i byłem zadowolony dlatego teraz pojechałem że 147 żony na wymianę rozrządu ustaliłem termin przywiozłem auto o godzinie 13 zadzwoniono do mnie że niestety nie dadzą rady wymienić tego rozrządu gdyż nie mogą odkręcić śruby od wału i nie będą się męczyć . Parodia tak potraktować klienta ale to nic jak się okazało w innym serwisie tej śruby wcale nie trzeba odkręcać jeśli nie wymienia się zimeringu na wale czyli poprostu coś im nie pyklo za dużo roboty nie chciało się robić rozrządu za 500zl spuścili mnie po rynnie nie mówiąc już o tym że cena jaką podali to kosmos zapłaciłem o 150zl mniej gdzie indziej z śrubami nie mieli kłopotu.Nie polecam!!!!!

  3. Dariusz Czech ★★☆☆☆

    Drogo, drożej, coraz drożej a jakość taka sama. Jeździłem tam wymieniać koła i co roku drożej a mimo umawiania się na termin traciłem godzinę zanim w ogóle ktoś zainteresował się moim autem. Koła miały być wyważone zanim przyjechałem, a tylko raz tak się zdarzyło. Strata mojego czasu, ostatnim razem zapłaciłem 70zł za wymianę kół, prawie dwa razy tyle co w innych warsztatach za taką samą usługę.

  1. Michał Z ★★★★★

    Serwis z prawdziwego zdarzenia gdzie naprawią nam to co trzeba za normalną cenę. Do tego przyznam, że nigdy nie spotkałem się z taką miłą obsługą i podejściem do klienta. Na początku wszystko fajnie wytłumaczone, wycenione i potem za naszą zgodą ruszają do naprawy, polecam !! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alfa Warsztat?

Alfa Warsztat znajduje się przy Jana Kilińskiego 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alfa Warsztat?

Można skontaktować się z Alfa Warsztat pod numerem +48 327 935 397

Jak można dotrzeć do Alfa Warsztat?

Do Alfa Warsztat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements