Opinie

  1. Julia S ★★★★★

    Moja ukochana Pani fryzjer, przemiła, kochana, bardzo polecam

  2. Antonina Jocek ★☆☆☆☆

    Szczerze nie polecam moja przyjaciółka wysłała nam na grupę jak płacze powodem tego była zła fryzura wybrała się do państwa i wyszła nie z tym co chciała dała zdjęcie do propozycji fryzury i co bardzo źle, obcieła jej 7 cm włosów które zapuszczała długo

  3. Mateusz Mateusz ★★★☆☆

    Już sobie przypomniałem czemu nie odwiedzałem tego salonu częściej. 45zł za 5 i pół minuty pracy. Ocena mogłaby być czwórką, gdybym nie musiał poprawiać. Po umyciu włosów w domu okazało się, że jest nierówno i potrzebna jest korekta:( kolejny klient już czekał, więc przeznaczone było dla mnie max 10minut, trochę mało

  1. anusiak PL ★★☆☆☆

    Było robione ścięcie włosów bez modelowania i bez mycia. Co mnie zdziwi włosy były strzyżone totalnie na sucho, nie były nawet spryskane wodą, jedynie troszkę jakaś odżywką która była tylko po to żeby dało się rozczesać końce. Włosy były strzyżone na prosto plus grzywka też na prostu i niestety włosy były krzywo obcięte miały dosłownie dziury, a grzywka szkoda gadać zrobione takie schody że musiałem sama to poprawiać degarzowki. Oczywiście wszystko wyszło po tym jak umyłam włosy i próbowałam je wymodelować. Jedyny plus za miejsce w grafiku dosłownie zadzwoniłam i po godzinie mogłam iść.

  2. Ania Osik ★★★★☆

    Mąż z synkiem chodzą regularnie skracać włosy. Synek ok, mężowi raz gdzieś się zdażył jakiś dudek do poprawienia. Ja byłam na układaniu fryzury i byłam zadowolona, podcięcia też ok. Natomiast jeżeli chodzi o rozjaśnianie, to fryzjerka chyba wzięła za mocna wodę (8) i kładła też miejscami bezpośrednio na skórę głowy, co skończyło się niestety lekkimi poparzeniami skóry głowy.

  3. Beata Swierczynska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z mojej fryzury i koloru. Pani Monika ma fantastyczne podejście do klienta. Polecam.

  1. Kon Rad ★☆☆☆☆

    Dramat mam ranę na karku bo tak się Pani śpieszyło nie wspomnę o dokładności usługi która trwała 5 minut za 40 zł!!!! Omijać szerokim łukiem

  2. Katarzyna Kaleta ★☆☆☆☆

    Strzyżenie męskie okropne. Dziecięce źle obciete jakby fryzjerka nie miała pojęcia co robi. Góra miała być dłuższa włosy wyglądają jak poszarpane wogole się nie układają są powycinane zeby, miałobyc można zaczesac górę syn specjalnie zapuszczal a fryzjerka zrobiła niewiadomo co. Niestety nigdy nikomu nie polecę tego miejsca widać brak umiejętność. W tych czasach fryzjer jest jak artysta i już raczej nikt się nie godzi na byle co na głowie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon fryzjerski Monika Cichosz?

Salon fryzjerski Monika Cichosz znajduje się przy Czeremchowa 6, 20-807 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon fryzjerski Monika Cichosz?

Można skontaktować się z Salon fryzjerski Monika Cichosz pod numerem +48 817 401 314

Jak można dotrzeć do Salon fryzjerski Monika Cichosz?

Do Salon fryzjerski Monika Cichosz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements